ОФП на МТБ пн.ср.пт

планування покатеньок на сьогодні
Defoe_davids
* *
Повідомлень: 154
З нами з: 10.10.09 10:55
Стать: чол

Re: ОФП на МТБ пн.ср.пт

Повідомлення Defoe_davids » 6.10.13 05:04

А шо я? Власних рефлексів ще немає???
П'ятниця развратниця - жжом по чорному) .
В " Музей води" робимо 8 виїздів, старт груповий, виключно на ногах. Хочу побачити стратегії. Покажіть свою улюблену гору, так щоб всі зрозуміли, що саме вона "ваша". Пасіть одне одного на колесі, вигравайте фініш з колеса, все по справжньому)
Новачків чекаємо, нікого не добиваємо. Велкам то хелл..
зустріч 20.00 памятник Самсону. або ловіть нас по маршруту.
Эдік, а дє ето Славік на фотках?
Усім привіт із Австрії! сам не очікував
алє ось я у велосипедному раї! всі як люди, по велодоріжкам....
а я серед авто :crazy:
зразу бусівська заточка видна) з
але є відмінності в мінталєтєтЄ
воділи пропускають і поважають, бо 50км тут ніхто не видає :(((
гірочок немає, навіть близько....
а те що є можна і не враховувати
дуже сумую за Лаврськую, особливо приємно згадувати, як Бусік мене кліщиком називав
і в цю саму горку втікти намагався
тут намагаюсь від вітер відпрацьовувати, тим паче тут по середньо-европейський долині тааак місьцями задуває, що аж кермо виветрає)))
а скульптора - ледащо на роботу виганяй, бо інакше одеські митці в горку не їздять!! (СКАЖИ ЩО ПРИЇДУ І BIANHCI СОБІ ЗАБЕРУ }) }) }) )


прочитав пару топіков про ПДД - скажу так - щоб справжньому шоссеру їхалось-треба всю дорогу перекрити!
бо я все одно на зустрічну виїжджаю, щоб водятлів обїхати.... бояться швидкості арійці :duma:
ліхач він і в Відні ліхач!

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: ОФП на МТБ пн.ср.пт

Повідомлення Vadim Bus » 6.10.13 09:33

Привіт Ігнатій..
У нас тут похідні міняються. Ми вже йдем в Ївропу)) Тому не ето... Не лякай людей)) .
Потрібна картинка про порядок на дорогах, про доріжки і про повну відсутність київських неадекватів на дорогах))

Вас із Славком ще досі згадують )) Єпічне відео Славка на шосері по снігу 40 см, 23 березня. Це все - в тітрадку))
Славка скоро знову перебереться в Київ, будем разом ОФП ганять.

Skipper
* * *
Повідомлень: 476
З нами з: 2.2.09 00:23
Стать: чол

Re: ОФП на МТБ пн.ср.пт

Повідомлення Skipper » 6.10.13 10:09

гірочок немає, навіть близько....
А ти Grossglockner hochalpenstrasse спробуй! ))

Defoe_davids
* *
Повідомлень: 154
З нами з: 10.10.09 10:55
Стать: чол

Re: ОФП на МТБ пн.ср.пт

Повідомлення Defoe_davids » 6.10.13 14:56

гірочок немає, навіть близько....
А ти Grossglockner hochalpenstrasse спробуй! ))
От Вены туда больше 500км! с таким же успехом я вас всех могу на Ай-Петри отправить прокатиться!
тем более перевал закрыт с октября... так что ждемс весны.
вообще я на Глокнер изначально настраивался....но сначала учеба! а потом #crazy_pilot

нормальная тема в Братиславу прокатиться и назад 60+60 как раз ножки размять)
Привіт Ігнатій..
У нас тут похідні міняються. Ми вже йдем в Ївропу)) Тому не ето... Не лякай людей)) .
Потрібна картинка про порядок на дорогах, про доріжки і про повну відсутність київських неадекватів на дорогах))

Вас із Славком ще досі згадують )) Єпічне відео Славка на шосері по снігу 40 см, 23 березня. Це все - в тітрадку))
Славка скоро знову перебереться в Київ, будем разом ОФП ганять.
я тут всего 2 недели.... еще сам вело-неадекват #crazy_pilot
самое тупое - шо я не взял фотоаппарат... художник йопт)
по себе скажу шо велодорожки для тех, кто ездит со скоростью 15км в час....
для пенсионеров и девах на каблуках (первое время головой крутил по-сторонам :inlove: )
я живу в районе Лизинг - окраина типа наших Теремков - в центр километров 15
местные хомячки садятся в метро с велосипедами - им в центр ехать час)
я долетаю за 20мин #crazy_pilot правда с авто и воздушными мешками 8)
держу руку на пульсе вело-движения :molba:
местных шоссеров пока не искал - треба вчитися, бо я тут для цього!
але ж ви до мене приїздіть! Хохальпенштрассе будемо відпрацьовувати! вона як раз під мене :robot:

Skipper
* * *
Повідомлень: 476
З нами з: 2.2.09 00:23
Стать: чол

Re: ОФП на МТБ пн.ср.пт

Повідомлення Skipper » 6.10.13 21:45

Чёт мне кажется туда ближе, но спорить не буду. Я километраж прямой не замерял. Сначала был Иннсбрук, а потом уже Гроссглокнер. Настоятельно рекоммендую, тем паче туда въезд велосипедистам бесплатный. :)

Аватар користувача
Iron Will
* * * *
Повідомлень: 735
З нами з: 27.12.12 19:07
Skype: dikiy9001
Стать: чол
Звідки: Осокорский старожил

Re: ОФП на МТБ пн.ср.пт

Повідомлення Iron Will » 9.10.13 11:26

Буду. Сегодня стандарт маршрут или с интересностями ?
Лю-у-уди –- л-о-оси. (с)

Дякую тобі, Боже, за Specialized!

Аватар користувача
Юра Юра
* * *
Повідомлень: 204
З нами з: 30.3.12 19:01
Стать: чол

Re: ОФП на МТБ пн.ср.пт

Повідомлення Юра Юра » 9.10.13 11:36

Буду. Сегодня стандарт маршрут или с интересностями ?
До музею води 10 підйомів на ногах.
Top Fuel RSL / Stumpjumper HT / Diverge

!! Розшукую викрадену в 2014 році Merida TFS 100, сіра, вібрейки, мавіки, рекон. НАГОРОДА 2000 ГРН !!

Аватар користувача
pans
* * *
Повідомлень: 264
З нами з: 17.7.11 21:11
Skype: pansikan
Стать: чол
Звідки: Киев-Фастов

Re: ОФП на МТБ пн.ср.пт

Повідомлення pans » 9.10.13 12:12

Панове,
Можна чийсь номер тел., хто буде трубку брати. Хочу приєднатися але трішки з часом не виходить. Буду виїжджати з м.Чернігівської в 20:20. Куди рухатись, де ви будете в 21:00 +/- 10хв.

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: ОФП на МТБ пн.ср.пт

Повідомлення Vadim Bus » 9.10.13 12:42

ми будемо в 20.25 на Андріївському ловіть нас на перехресті з Боричив тік. мій 068 4339946

Аватар користувача
butuzik
*
Повідомлень: 45
З нами з: 25.5.13 18:31
Стать: чол

Re: ОФП на МТБ пн.ср.пт

Повідомлення butuzik » 9.10.13 15:31

А откуда начало?:) и во сколько ?

16:33: Памятник самсону?:)

16:35: Подъем по Андреевскому???

Аватар користувача
Юра Юра
* * *
Повідомлень: 204
З нами з: 30.3.12 19:01
Стать: чол

Re: ОФП на МТБ пн.ср.пт

Повідомлення Юра Юра » 9.10.13 15:40

Збір біля Самсона в 20.00. В 20.05 старт.
Ось трек: http://www.gpsies.com/map.do?fileId=qadeqxhdscgaiadh (тільки закінчуємо зазвичай на печерську)
Top Fuel RSL / Stumpjumper HT / Diverge

!! Розшукую викрадену в 2014 році Merida TFS 100, сіра, вібрейки, мавіки, рекон. НАГОРОДА 2000 ГРН !!

Аватар користувача
Nowl
* * * * *
Повідомлень: 1933
З нами з: 26.3.10 11:05
Стать: жін
Звідки: Dарниця, Дарницька площа

Re: ОФП на МТБ пн.ср.пт

Повідомлення Nowl » 9.10.13 16:12

Буду виїжджати з м.Чернігівської в 20:20. Куди рухатись, де ви будете в 21:00 +/- 10хв.
Мне проще к музею воды, если на старт не попадаю - там народ крутиться будет какое-то время. И есть чем себя занять, если раньше приедешь :naezd: (кстати, очень реалистичный смайлик, в прошлый раз померла передняя мигалка, так я где-то так на гуляющие парочки и выезжала, пока крутила кольца)
До музею води 10 підйомів на ногах.
Выжимку кто-то возьмите :trollface:
If you wait for perfect conditions, you'll never get anything done

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: ОФП на МТБ пн.ср.пт

Повідомлення Vadim Bus » 9.10.13 17:17

Збір біля Самсона в 20.00. В 20.05 старт.
Ось трек: http://www.gpsies.com/map.do?fileId=qadeqxhdscgaiadh (тільки закінчуємо зазвичай на печерську)
та ні ми повертаємось зазвичай на Андрівський там файний маркет. парк лавки і пиво.. Але ж погода вже не та..і даунхіл по андрівському для шосерів штука неоднозначна.

Аватар користувача
Boris78
* *
Повідомлень: 168
З нами з: 10.7.12 21:46
Стать: чол

Re: ОФП на МТБ пн.ср.пт

Повідомлення Boris78 » 9.10.13 17:21

Я теж приєднаюсь біля лялькового театру якщо перетравлю все що з'їв у Гриль-до-Бразиль :bad: а то на шелковічной я вам це покажу))))
краще ледь дихаючи чекати з пляшкою пива тих хто відстав - ніж їхати насолоджуючись комфортом.

Аватар користувача
Юра Юра
* * *
Повідомлень: 204
З нами з: 30.3.12 19:01
Стать: чол

Re: ОФП на МТБ пн.ср.пт

Повідомлення Юра Юра » 9.10.13 17:29

Збір біля Самсона в 20.00. В 20.05 старт.
Ось трек: http://www.gpsies.com/map.do?fileId=qadeqxhdscgaiadh (тільки закінчуємо зазвичай на печерську)
та ні ми повертаємось зазвичай на Андрівський там файний маркет. парк лавки і пиво.. Але ж погода вже не та..і даунхіл по андрівському для шосерів штука неоднозначна.
Щось я такого ні разу не застав :unknown: Мабуть тому, що не п'ю. :D
Top Fuel RSL / Stumpjumper HT / Diverge

!! Розшукую викрадену в 2014 році Merida TFS 100, сіра, вібрейки, мавіки, рекон. НАГОРОДА 2000 ГРН !!

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: ОФП на МТБ пн.ср.пт

Повідомлення Vadim Bus » 9.10.13 17:33

Збір біля Самсона в 20.00. В 20.05 старт.
Ось трек: http://www.gpsies.com/map.do?fileId=qadeqxhdscgaiadh (тільки закінчуємо зазвичай на печерську)
та ні ми повертаємось зазвичай на Андрівський там файний маркет. парк лавки і пиво.. Але ж погода вже не та..і даунхіл по андрівському для шосерів штука неоднозначна.
Щось я такого ні разу не застав :unknown: Мабуть тому, що не п'ю. :D
Пити не обов'язково)) Головне щоб душевно було..
phpBB [video]

Аватар користувача
haztile
* *
Повідомлень: 174
З нами з: 2.5.11 14:10
Стать: чол
Звідки: Киев, оболонь

Re: ОФП на МТБ пн.ср.пт

Повідомлення haztile » 9.10.13 22:01

Дзынь группе!
Ехал соло в более спокойном темпе, но без остановок, поймал Вас в Мариинке и далее пересекались вплоть до апа на Лаврской. Дальше уехал вперед и Вас не видел.
Отдельный респект парню который спускался на Лаврской между рядами и резко затормозил в повороте со стойкой на переднее колесо.
Сезон 2012г. 5 667км.

Аватар користувача
vile.gnus
*********
Повідомлень: 3046
З нами з: 25.3.08 00:07
Стать: чол
Звідки: с. Капитоновка

Re: ОФП на МТБ пн.ср.пт

Повідомлення vile.gnus » 9.10.13 22:15

Кстати, а сейчас реально успевать на 9 на видубичи с актуальным маршрутом и темпом?
Ехать по темному в Бровары - Анастасия Волочкова и поучаствовать интересно время от времени

Аватар користувача
Skrip.
* * * * *
Повідомлень: 1290
З нами з: 13.3.13 12:11
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: ОФП на МТБ пн.ср.пт

Повідомлення Skrip. » 9.10.13 22:26

Фотографу и стилисту-пять!
"Velo Help Kiev"
Ищите нас в fb,остановим беспредел на дорогах.
Не страшно,если ты-один.
Страшно,если ты-ноль!

Аватар користувача
Iron Will
* * * *
Повідомлень: 735
З нами з: 27.12.12 19:07
Skype: dikiy9001
Стать: чол
Звідки: Осокорский старожил

Re: ОФП на МТБ пн.ср.пт

Повідомлення Iron Will » 9.10.13 22:45

Как всегда было динамично, азартно и не просто. Хоть я почти в конце обычно, надеюсь это только пока))
Спасибо за кумпанию.
Лю-у-уди –- л-о-оси. (с)

Дякую тобі, Боже, за Specialized!

Аватар користувача
pans
* * *
Повідомлень: 264
З нами з: 17.7.11 21:11
Skype: pansikan
Стать: чол
Звідки: Киев-Фастов

Re: ОФП на МТБ пн.ср.пт

Повідомлення pans » 9.10.13 22:48

От лажа, блуканув. Попер якогось х... на лівий берег через залізничний міст... піпец. Там горка просто маленька була - я зразу й накинувся. Пока роздуплився де я і куди бігти - провтикав все щастя. Але нічого, для першого разу мені вистачить. По компу вийшло від дому(Чернігівська) до дому 46 км. З вами круто. Є де покрутити, шкода, що все асфальт-треба шосера:)
Дякую за тренування, наступну середу хочу знову!

Аватар користувача
butuzik
*
Повідомлень: 45
З нами з: 25.5.13 18:31
Стать: чол

Re: ОФП на МТБ пн.ср.пт

Повідомлення butuzik » 10.10.13 08:34

Народ сорри ! Я вчера потерялся перед мостом Патона и доехал до метро Харьковская и понял , что мои ноги меня домой не довезут:) Сел в метро , но не пускали . Большое спасибо милиционеру который меня пропустил - по больше бы таких людей! ОФП у меня было не полное , но нагрузку я получил , особенно возле музея воды, хотя и сделал всего 4 подъема:) Все ребята в хорошей физ-вело форме:)) Народ подтягивайтесь все будет классно:)))

Аватар користувача
pans
* * *
Повідомлень: 264
З нами з: 17.7.11 21:11
Skype: pansikan
Стать: чол
Звідки: Киев-Фастов

Re: ОФП на МТБ пн.ср.пт

Повідомлення pans » 10.10.13 09:35

О, братан, я тебе кажись бачив. Я стояв після моста і роздуплявся в телефонах... Не треба було за мною їхати)))

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: ОФП на МТБ пн.ср.пт

Повідомлення Vadim Bus » 10.10.13 10:00

Того що Ви проїхали цілком достатньо для першого разу. Краще приділяти увагу тій роботі яку ми будемо виконувати в парку. Завтра викручуємо одною ногою в гору поперемінно, 6 кіл.
Є два критичних горба Баба-мама і Шовковичка які б вас добили, а так нормально що Ви загубилися до них.
Є порада, не возіть за собою зайвий груз. Я можу домовитися щоб залишати речі в кафешці біля самсона. Просто ви себе перевантажуєте цими торбами, лямки заважають дихати, обмежують кровообіг на руки. В гору треба летіти а не повзти. це одна з наших задач.
вчора було круто. Сильний склад, гарний темп. Амерс, Андрій і Діма розганяли дуже сурйозно. Після вчорашнього гірского критеріуму в парку я півночі заснути не міг, серце тьопалося)) Такого вже пів року не було на перегрузку )))
Я все ж таки хоу запитати хто міг взяти себе функцію координатора повільної групи?, є багато бажаючих хо не тягне темп першої, і в такому форматі хотіли б брати участь повільніше. Там і дівчата підтягнуться))
13-14 учасників це багато, і гармошка розтягується сильно, якщо буде більше треба їхати другою групою, яка сформується сама собою відірвавшись на перших двох горбах
Востаннє редагувалось 10.10.13 10:36 користувачем Vadim Bus, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
butuzik
*
Повідомлень: 45
З нами з: 25.5.13 18:31
Стать: чол

Re: ОФП на МТБ пн.ср.пт

Повідомлення butuzik » 10.10.13 10:07

О, братан, я тебе кажись бачив. Я стояв після моста і роздуплявся в телефонах... Не треба було за мною їхати)))
Та хлопці дуже скоростні:) Але це добре:))) А на яких передачах ти іздив на підйомах біля музею води??

11:10: А куда ви потом поехали возле моста патона???

11:14:
Того що Ви проїхали цілком достатньо для першого разу. Краще приділяти увагу тій роботі яку ми будемо виконувати в парку. Завтра викручуємо одною ногою в гору поперемінно, 6 кіл.
Є два критичних горба Баба-мама і Шовковичка які б вас добили, а так нормально що Ви загубилися до них.
Є порада, не возіть за собою зайвий груз. Я можу домовитися щоб залишати речі в кафешці біля самсона. Просто ви себе перевантажуєте цими торбами, лямки заважають дихати, обмежують кровообіг на руки. В гору треба летіти а не повзти. це одна з наших задач.
вчора було круто. Сильний склад, гарний темп. Амерс, Андрій і Діма розганяли дуже сурйозно. Після вчорашнього гірского критеріуму в парку я півночі заснути не міг, серце тьопалося)) Такого вже пів року не було на перегрузку )))
Я все ж таки хоу запитати хто міг взяти себе функцію координатора повільної групи?, є багато бажаючих хо не тягне темп першої, і в такому форматі хотіли б брати участь повільніше. Там і дівчата підтягнуться))
как понимать : Завтра викручуємо одною ногою в гору поперемінно - хочу уточнить:) И на каких передачах нужно работать на этих подъёмах?


Повернутись до “Велоранок\ веловечір\ велодень \ велоніч”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей