20-21.11.2010 Львів -Night Madness 2010

Аватар користувача
Бешенный_бантик
модератор
Повідомлень: 2631
З нами з: 15.1.07 12:32
Стать: чол
Звідки: Киев, Борщаговка

20-21.11.2010 Львів -Night Madness 2010

Повідомлення Бешенный_бантик » 24.10.10 11:19

Зображення

Нічні крос-кантрійні велоперегони Night Madness 2010

1. Мета змагань:
Перегони проводяться виключно для мордування учасників і на втіху організаторам.
Якщо відверто, то мова йде про здоровий спосіб життя, як засіб отримання задоволення від пригод на свіжому повітрі.

2. Назва
Night Madness 2010

3. Організатор beskyd.lviv.ua
Організатори забезпечують поточну реєстрацію гонщиків на трасі за допомогою системи чіпів та електронних станцій, що дозволяє отримати результати відразу після закінчення гонки.

4. Дата та місце проведення змагань
м. Львів, 20-21 листопада 2010
Реєстрація о 22:00 20 листопада 2010 року. Старт о 23:00, виїзд на останнє коло о 04:00 21 листопада.
Фініш о 05:00 21 листопада 2010 року.

Відео з попередніх років: http://video-contest.tikka2.com/photo.p ... 707299aec0
http://vimeo.com/8020626

Фото з попередніх років:
http://a-photo.lviv.ua/NM/index.html
http://picasaweb.google.com/romansemen/ ... ss05122009

5. Умови участі
Учасником імпрези може бути особа, котра згідна з тим, що: Організатор і всі особи, які з ним співпрацюють не несуть відповідальності перед учасниками за шкоди здоров’ю і майну, які можуть наступити перед, під час і після змагання. Учасники стартують на власну відповідальність. Учасники несуть цивільну і правову відповідальність за всі шкоди, заподіяні третім особам. Учасник не може у будь-якому випадку висувати ніяких юридичних претензій до організатора. Учасник не несе відповідальності за травми та інші негативні наслідки для здоров’я організаторів. Учасник знає, що необхідно дотримуватись Правил дорожнього руху. Своїм підписом стверджує, що ознайомлений з правилами змагань. Змагання відбудуться при будь-якій погоді. Стартувати має право учасник, якому виповнилося 16 років. Учасники, яким не виповнилося 18 років, зобов’язані представити дозвіл підписаний батьками чи особами, що їх замінюють про згоду на участь. Кожен учасник зобов’язаний їхати в шоломі.
Стартовий внесок – 25 грн.
Fair play ніхто не відміняв

Попередня реєстрація на змагання здійснюється за адресою beskyd.lviv. ua та на bikeportal.org.ua

6. Обов’язкове спорядження учасника:
шолом
аптечка
мобільний телефон
хоча б один передній і задній ліхтар.

7. Маршрут:
Траса перегонів пролягає територією Винниківського лісництва і позначена на місцевості білою фарбою та кольоровою стрічкою. В місцях можливих скорочень дистанції розташовуються контрольні пункти.
8. Категорії:
Всі учасники їдуть в категорії СОЛО.
Окрема категорія передбачається і для жінок, якшо їх кількість на момент реєстрації буде не менше трьох.

9. Результати.
Переможцем визнається той учасник, який за час змагань проїхав найбільшу кількість ПОВНИХ кіл. Серед учасників, які проїхали однакову кількість кіл вище місце посідає той, котрий завершив останнє коло раніше за інших.
Після фінішу всіх учасників, організатори підсумовують результати. Нагородження відбудеться після невеликої перерви.У часники які зайняли перші 3 місця в категорії нагороджуються грамотами, медалями та цінними призами.
Учасники, що покажуть найшвидший та найповільніший час за коло отримають пам"ятні призи.

Для контактів: NightMadness2010@gmail.com

трек
Зображення


Докладніше тут - (ссылку снес. не люблю национализм. в любых его проявлениях.Трям)
ездю абы как и абы где

Аватар користувача
Бешенный_бантик
модератор
Повідомлень: 2631
З нами з: 15.1.07 12:32
Стать: чол
Звідки: Киев, Борщаговка

Re: 20-21.11.2010 Львів -Night Madness 2010

Повідомлення Бешенный_бантик » 24.10.10 11:20

Я еду, кто еще?

ps третий год туда собираюсь, надеюсь в этом таки поеду)
ездю абы как и абы где

Аватар користувача
Бешенный_бантик
модератор
Повідомлень: 2631
З нами з: 15.1.07 12:32
Стать: чол
Звідки: Киев, Борщаговка

Re: 20-21.11.2010 Львів -Night Madness 2010

Повідомлення Бешенный_бантик » 27.10.10 10:31

ездю абы как и абы где

Аватар користувача
Бешенный_бантик
модератор
Повідомлень: 2631
З нами з: 15.1.07 12:32
Стать: чол
Звідки: Киев, Борщаговка

Re: 20-21.11.2010 Львів -Night Madness 2010

Повідомлення Бешенный_бантик » 23.11.10 00:09

Потрапити на NM я мріяв ще 2 роки назад.
Але то захворів, то на наступний рік втопив світло.

І ось таки все склалося і я потрапив на Нічне Безумство.

Особлива подяка E-one і його мамі за те що терпіли і кормили брудних велосипедистів.
І звичайно велика подяка організаторам.

Для НМ поставив безкамерно Контіки Маунтін Кінги - не хотілось вночі на морозі/у болоті міняти камеру, і вони не підвели. Задня стерта трохи недостатньо гребла у глибокому болоті але загалом їх було цілком достатньо. (Нобіки TLR були б доцільніші))
Ще для гонки купив термобілизну Крафт з віндстопером - дуже сподобалось. Термобілизна + веломайка + не утеплене джерсі - цього вистачило на +2С , хоч у рюкзаку на всяк випадок лежала зимова непродуваєма куртка)
MOJIO4HIK дав гідропак.
І на цьому технічна підготовка скінчилась.

Всю суботу після огляду траси відсипався і від*їдався, хоч хотілось і по місту погуляти)

І ось ми на стартовій - народ поступово з*їзжається і ніч розцвітає вогнями.
Реєструюсь, тестю чіп - таким ще не користувався, і в гонці про всяк випадок подовше тримав у чекпоінті.)

І ось нарешті шикуємось на старт. У мне чудова позиція по правому флангу у першому ряду.

Стратегія на гонку - їхати у своєму темпі і по можливості зачепитись за лідера - триматись за ним поки не вивчу трасу, а вже потім їхати на "всє дєньгі".

Старт. Я за звичаєм лажаю - не можу нормально встібнутись - бахіли трохи заважають - вони і далі по трасі заважали поки весь них не розірвав вщент(після гонки бахіли викинув).

Зі старту вперед проскочило з п*яток "випадкових шустрих гонсалесов". Поки їх пообганяв лідери вже добряче від*їхали.
Нарешті після першого асфальту попереду інколи видніється лише один маячок. Поступово добираю. Після апхілу він вже зовсім близько. І от несподіванка - світло розвертається і їде назустріч! О це Ярик з Луцька, і він заблукав)

Сідає за мною. і тут неприємна новина - він другий і попереду хтось є.
Значить їдемо вдвох - так веселіше - може і доберемо.

На стартовій повідомляють, що відрив 2 хвилини. багато але ще 6 годин попереду.
Друге коло. майже на початку я лажаю - на одному данхілі їду по стежці і влітаю у дорогу з промоїнами листям і іншими гілляками. Це капець! якось не вийшов з кабіни. Тим часом Ярик проскакує по правильній траєкторії (лівіше від дороги по "брустверу") і засвічує мені метрів 200. Знов добираю його на сінглі перед стартовою. Думаю - далі поїдемо вдвох вже (а далі по стратегії ;) Але Ярик звертає до палатки з чаєм і печивом і там залишається. Аблом))
Далі їду сам. Поступово з*являється все більше кругових - їду від одного червоного маячка до іншого.

Починаю відчувати трасу - вона сама не складна, але багато болота. Болото не густе, а саме те що треба "приємне") Багато де треба їхати не по накатаній колії, а збоку по листю, але іноді під листям ховаються калюжі "по втулку". І ще багато кльових сінглів між деревами.

Починає нити коліно, то з соски гідропака покапувала вода і прямо на ногу. Погано, скидаю темп на апхілах - коліно дорожче за перемогу. Виявляється що перша зірка вже відробила своє - і там чейнсаки(
Тепер головне не підпустити третього.

Велосипед працював як годинник - вилка відпрацьовувала чудово і не забивалась, не було ніяких проблем з перемиканням. Тільки спереду залишились 32 і 42 а ззаду 12 і 11 забились листям.

На якомусь колі на другому асфальті трохи не наїзжаю на якусь примару у червоному одязі - на асфальті економив світло і щось жував, тому і не помітив. А може то глюки))

На наступному колі на під*їомі за 2м асфальтом крізь музику чую хтось ззаду кричить "Бантік стій!" і доганяє. Не зупиняюсь - може то "проіскі канкурєнтов" - потрібно сам дожене. В*їхав у ліс а позаду і не видно нікого. Подібне ще раз повторювалось)

На останніх колах мені весь час видавалось, що 3й мене наздоганяє - може то було світло чергового колового, а може й і ні)

Десь колі на 5му несподівано тухне нашльомник, на стартовій витрачаю багато часу на заміну аккумів - світло не з*являлося (напевно не правильно вставив аккуми - бо дома запрацював). Далі їду тільки на нарульнику у економ режимі - ще раз зупинятися не хочеться, але траса вже знайома і можна їхати майже без світла - на повну вмикав тільки на данхілах.

Розмітка чудова і заблукати шансів майже не було - риски на деревах завжди вказували дорогу. От ще б замінити чимось цікавішим "підвісний" кусок траси від апхілу і до фінішного сінглу - взагалі була б не траса а одне задоволення.

Ще вибачаюсь перед одним гонщиком, якого добрав за першим асфальтом на коліях - ніяк не міг його обійти, він постійно шмигав то туди то сюди перекриваючи траєкторії. І ось попереду об*їзд справа здоровенної калюжі. Дьоргаюсь туди і тут він напереріз - ледь не зіткнулись. Кричу собі "СТОП" і по тормозам, а він взяв і зупинився) ну я і обігнав))

На останнє коло виїхав за 42 хв. до закриття старту. Вже знав що 3й далеко, і можна не спішити, на ще одне коло. Краще б поспішив - їхати тепліше ніж стояти після фінішу))

І ось він фініш, відбиваюсь на чекпоінтах. Ура, я гарантовано другий!
Далі було нагородження докатування до квартири. Суматошні збори і гонка на поїзд.
Сезон можна вважати закритим)
Це була чудова гонка...
Хочу ще
Зображення
ездю абы как и абы где

Аватар користувача
Бешенный_бантик
модератор
Повідомлень: 2631
З нами з: 15.1.07 12:32
Стать: чол
Звідки: Киев, Борщаговка

Re: 20-21.11.2010 Львів -Night Madness 2010

Повідомлення Бешенный_бантик » 3.12.10 09:00

ездю абы как и абы где


Повернутись до “Архив гонок”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість