Київська осінь '13 - ITT 30 km

Аватар користувача
MaD_CameL
*********
Повідомлень: 14027
З нами з: 13.6.05 13:05
Стать: чол
Звідки: Бровары

Re: Київська осінь '13 - ITT 30 km

Повідомлення MaD_CameL » 22.10.13 12:23

ОК, напишу очевидне. БП - агрегатор результатів усіх любительських велогонок України. Без аналогів. Дуже зручно, наприклад, зайти на БП і за три кліки знайти минулорічний результат, глянути відео з траси, яке ви вивішували минулого року і згадати, що в Хотові треба повертати праворуч.
ну тепер буде не всіх. наскільки я пам'ятаю, вадима чи то послали там, чи взагалі забанили. і чомусь всі думають про питання зручності учасників, але чомусь ніхто не думає про зручність організаторів
Не так багато в цьому житті речей, здатних посилювати одночасно відчуття радості й відчуття болю. Можливо тому чоловіки й вигадали алкоголь.

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: Київська осінь '13 - ITT 30 km

Повідомлення Vadim Bus » 22.10.13 12:49

ОК, напишу очевидне. БП - агрегатор результатів усіх любительських велогонок України. Без аналогів. Дуже зручно, наприклад, зайти на БП і за три кліки знайти минулорічний результат, глянути відео з траси, яке ви вивішували минулого року і згадати, що в Хотові треба повертати праворуч.
ну тепер буде не всіх. наскільки я пам'ятаю, вадима чи то послали там, чи взагалі забанили. і чомусь всі думають про питання зручності учасників, але чомусь ніхто не думає про зручність організаторів
Та ні ніхто не послав,

просто не здоровий клімат спілкування, не рівне відношення до різних організаторів (є дєдушкі поважні і авторитетні, котрим можна писати всяку маячню на яку ти навіть не можеш відповісти , бо почнеться). Я не вважаю за доцільне перегризати цим дєдушкам хребти щоб завоювати місце під сонцем (ну хіба що на шосе), краще пустити сили на корисну роботу. І працювати в стороні. Ті кому потрібно знайдуть . А ті хто не знайдуть, того знайду я .. Інтернет демократичний і всепроникний.

бардак на форумі і в коментарях. І це все під соусом "здоровий тролінг".. до цього вже настільки привчені самі спортсмени, що по команді фас їх можна скерувати проти чого завгодно і кого завгодно. Приклад з Трямом і репутацією (-50) прекрасний приклад. Для мене показовим було , що після цього всі дружнененьоко зібралися і поїхали на Опришкі, тобто ідейності в цих людях НУЛЬ ... В кожній людині іноді прокидається Амерс або Ганусяк)), от тільки гидко що цим користуються власники ресурсів, зо для дешевої пихи.
Якось так..
БП однозначно корисна і зручна штука (не можу не поважати багаторічну працю Вака, це дійсно глобальне зрушення для розвитку аматорського спорту) , але мені здається що можна обходиться без них.

Аватар користувача
Юра Юра
* * *
Повідомлень: 204
З нами з: 30.3.12 19:01
Стать: чол

Re: Київська осінь '13 - ITT 30 km

Повідомлення Юра Юра » 22.10.13 13:22

чомусь всі думають про питання зручності учасників, але чомусь ніхто не думає про зручність організаторів
MaD_CameL, не узагальнюй, будь-ласка. Мене уже на іншому ресурсі намагались чморити за те, що я на бп вписався за Вадима, коли його заслужений дєдушка пробував тролити :D

Прикол в тому, що я пишу те, що думаю, а думаю, що в любительському спорті можна обходитись без срачів і жити трохи дружніше - це все-таки не спорт великих досягнень, завязаний на великі гроші, великі амбіції і навіть життя.

Був в суботу в Пущі - офігенна атмосфера, гарно провів час. В неділю взяв шоссер, поїхав розділку - теж отримав масу задоволення. Мені правда здається, що "чисті" шосейники трохи відлюдькуваті (інтроверти?), тому круто, що Вадим залучає такого гіперактивного ведучого, який може всіх розворушити на фініші і створити атмосферу.
Top Fuel RSL / Stumpjumper HT / Diverge

!! Розшукую викрадену в 2014 році Merida TFS 100, сіра, вібрейки, мавіки, рекон. НАГОРОДА 2000 ГРН !!

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: Київська осінь '13 - ITT 30 km

Повідомлення Vadim Bus » 22.10.13 13:32

Мені правда здається, що "чисті" шосейники трохи відлюдькуваті (інтроверти?), тому круто, що Вадим залучає такого гіперактивного ведучого, який може всіх розворушити на фініші і створити атмосферу.
Юра так і є , відлюдькуваті, бо мало змагань мало веселої тусні, одне віртуальне занудство на пелотоні і переливання з пустого в порожнє.. Під час тренувань шосери мало спілкуються , переважно важко дихають )))

Шосе лежить, тому що складно проводити змагання, і комерсам вкладатися грошима зовсім не вигідно, все одно всі куплять шосери там де треба.
Але не полишаю надію розкрутити шосейні змагання до комерційної привабливості для не велосипедних спонсорів. Дуже хочу притягнути в аматорський спорт гроші. Будуть змагання кожного тижня, буде і масовість.

Аватар користувача
Юра Юра
* * *
Повідомлень: 204
З нами з: 30.3.12 19:01
Стать: чол

Re: Київська осінь '13 - ITT 30 km

Повідомлення Юра Юра » 23.10.13 09:37

"Круто когда есть такие люди которым не всё равно на спорт" (с) Чабан
Top Fuel RSL / Stumpjumper HT / Diverge

!! Розшукую викрадену в 2014 році Merida TFS 100, сіра, вібрейки, мавіки, рекон. НАГОРОДА 2000 ГРН !!

Алексей84
* * * *
Повідомлень: 672
З нами з: 10.4.10 20:58
Стать: чол

Re: Київська осінь '13 - ITT 30 km

Повідомлення Алексей84 » 24.10.13 16:28

А фото с гонки гдето будут?

Аватар користувача
igorok9
*
Повідомлень: 47
З нами з: 22.5.10 13:28
Звідки: Київ

Re: Київська осінь '13 - ITT 30 km

Повідомлення igorok9 » 27.10.13 16:32

А фото с гонки гдето будут?
Було багатофотографів, поділіться фото.

Аватар користувача
Popo
* *
Повідомлень: 97
З нами з: 24.7.09 22:54
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Київська осінь '13 - ITT 30 km

Повідомлення Popo » 5.11.13 23:17

Фото - https://www.icloud.com/photostream/uk-ua/#A1G6XBubWffot

сылка весит в фэйсбуке
Межа можливостей настає коли ви змирились з поразкою.

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: Київська осінь '13 - ITT 30 km

Повідомлення Vadim Bus » 6.11.13 00:32

Фото - https://www.icloud.com/photostream/uk-ua/#A1G6XBubWffot

сылка весит в фэйсбуке
Питання в тему.
Це я трішки завтикав.. Фото від Кості Голінченка сподіваюся вже готові. Свої вже третій день чищу і вільний час. теж викладу в повному розмірі.

Аватар користувача
pafos
* * *
Повідомлень: 211
З нами з: 27.1.10 21:34
Стать: чол
Звідки: Полтава

Re: Київська осінь '13 - ITT 30 km

Повідомлення pafos » 15.11.13 23:53

Привіт:)
Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

всі інші фотографії тут
велосипеди - то любов. дівчата - срєдство размноженія©

Аватар користувача
Юра Юра
* * *
Повідомлень: 204
З нами з: 30.3.12 19:01
Стать: чол

Re: Київська осінь '13 - ITT 30 km

Повідомлення Юра Юра » 16.11.13 13:57

Класні фотки, якісна робота, дякую.
Top Fuel RSL / Stumpjumper HT / Diverge

!! Розшукую викрадену в 2014 році Merida TFS 100, сіра, вібрейки, мавіки, рекон. НАГОРОДА 2000 ГРН !!


Повернутись до “Змагання”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей