найнер для високої дівчини

Як правильно вибрати гірський велосипед, де купити дитячий велосипед,
Show
где недорого купить велосипед on-line, как выбрать велосипед подростку, женские велосипеды - чем они отличаются. Где лучше купить велосипед, цены на велосипеды, как купить велосипед б.у. Почему велосипед лучше покупать в специализированном магазине. Какая гарантия на современные велосипеды. Чем отличается шоссейный велосипед от кроссового - ответы на эти и многие другие вопросы вы найдёте в этом форуме

Аватар користувача
elle
*
Повідомлень: 13
З нами з: 1.5.12 21:11
Skype: olichka_1308
Стать: жін
Звідки: Кіровоград-Львів-Київ

найнер для високої дівчини

Повідомлення elle » 3.3.13 19:35

Доброго дня! Звертаюсь до вас за допомогою у виборі велосипеда вартістю до 7-8 000 грн. Мій зріст 185 см :), вага 72 кг, планую кататись по бездоріжжю в Карпатах та Криму. Минулого року міряла Спеш двопідвіс найнер 21-го розміру, підійшов ідеально, але його мінімальна вартість від 20 000 грн. Щодо більш бюджетних Спешів є сумніви щодо надійності, а також не дуже подобається дизайн...хотіла би знайти свій особливий велосипед, який би припав до душі не тільки за технічними характеристиками, але і в естетичному плані, червоного або блакитного кольору:) допоможіть будь ласка порадою.

Аватар користувача
mel_nic
* * * *
Повідомлень: 780
З нами з: 18.5.09 15:44
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: найнер для високої дівчини

Повідомлення mel_nic » 3.3.13 21:53

Минулого року міряла Спеш двопідвіс найнер 21-го розміру, підійшов ідеально
Хм...
На рост 185 см. подвес найнер 21 ростовки ... Длинные у вас ножки :roll: это комплимент
Приглашаем к нам на примерку, у нас есть найнеры и 19" и 21" ... и даже 23" :crazy:

Наш полигон для тест-драйва
"Все здається неможливим до того моменту, доки це не відбувається" Нельсон Мандела

Аватар користувача
elle
*
Повідомлень: 13
З нами з: 1.5.12 21:11
Skype: olichka_1308
Стать: жін
Звідки: Кіровоград-Львів-Київ

Re: найнер для високої дівчини

Повідомлення elle » 4.3.13 00:28

Річ у тому, що я не зовсім киянка, і на примірку хотіла би приїхати вже визначившись з претендентами на серце :)

Аватар користувача
Трям
Мауглi
Мауглi
Повідомлень: 24322
З нами з: 19.11.02 17:45
Стать: чол
Звідки: дитина всесвіту

Re: найнер для високої дівчини

Повідомлення Трям » 4.3.13 04:23

Річ у тому, що я не зовсім киянка,
Если вы сообщите город, то возможно и ездить не придётся :roll:
На самом деле я с вами очень согласен - велосипед в первую очередь должен н р а в и т с я !! Зображення
Ну а все возможные у нас варианты вы и сами можете найти
http://www.kellys.com.ua/catalog/bikes. ... &n1=MTB+29
http://www.trekbikes.com.ua/bikes/2013/ ... mamba.html
Зображення

Аватар користувача
elle
*
Повідомлень: 13
З нами з: 1.5.12 21:11
Skype: olichka_1308
Стать: жін
Звідки: Кіровоград-Львів-Київ

Re: найнер для високої дівчини

Повідомлення elle » 4.3.13 07:34


Если вы сообщите город, то возможно и ездить не придётся :roll:
м. Кіровоград

Аватар користувача
Трям
Мауглi
Мауглi
Повідомлень: 24322
З нами з: 19.11.02 17:45
Стать: чол
Звідки: дитина всесвіту

Re: найнер для високої дівчини

Повідомлення Трям » 4.3.13 15:37

м. Кіровоград
Сложно
Тогда лучше в гости :friends:
Зображення

Lushenius
* *
Повідомлень: 76
З нами з: 27.8.12 12:24

Re: найнер для високої дівчини

Повідомлення Lushenius » 4.3.13 18:07

Особисто мені дуже подобається модель TREK Mamba 2013. На офіційному сайті фотографія не зовсім відповідає реальному зовнішньому вигляду велосипеда, тому що він набагато красивіший у житті. Ось декілька фотографій:
Зображення
Зображення

Аватар користувача
BIGPapa
* * *
Повідомлень: 268
З нами з: 20.1.12 14:40
Стать: чол
Звідки: город-герой Киев, Оболонь

Re: найнер для високої дівчини

Повідомлення BIGPapa » 4.3.13 18:33

Lushenius, да, Mamba 2013 - красавец!
Не в курсе, сколько такая вилка как у Mamba стоит? (сорри за оффтоп)
Фундаментальная тяга человечества к знанию - достаточное основание для продолжения поисков.
Стивен Хокинг

полная и локальная покраска автомобилей, рихтовка, ремонт бамперов. телефон в профиле. велобратству скидка.

Lushenius
* *
Повідомлень: 76
З нами з: 27.8.12 12:24

Re: найнер для високої дівчини

Повідомлення Lushenius » 4.3.13 19:06

Lushenius, да, Mamba 2013 - красавец!
Не в курсе, сколько такая вилка как у Mamba стоит? (сорри за оффтоп)
http://velosiped.com/product/vilka-rock ... -disc-29-q

Аватар користувача
BIGPapa
* * *
Повідомлень: 268
З нами з: 20.1.12 14:40
Стать: чол
Звідки: город-герой Киев, Оболонь

Re: найнер для високої дівчини

Повідомлення BIGPapa » 4.3.13 20:03

Lushenius, спасибо. :yes
Фундаментальная тяга человечества к знанию - достаточное основание для продолжения поисков.
Стивен Хокинг

полная и локальная покраска автомобилей, рихтовка, ремонт бамперов. телефон в профиле. велобратству скидка.

Аватар користувача
Yaros
*********
Повідомлень: 2512
З нами з: 21.4.05 12:55
Стать: чол
Звідки: Киёв, Теремки_One

Re: найнер для високої дівчини

Повідомлення Yaros » 5.3.13 01:49

Зважаючи на ваш зріст, я би порадив раму 19 (це L у спешів). Бо рама 21 (як у мене XL) буде вам завелика (я так думаю).
Нажаль, ваш бюджет не дозволить придбати підвіс, хоча для гір він є оптимальним варіантом. Більше того, якщо розглядати 29 хардтейл та 26 підвіс, я би порадив саме другий. Наприклад http://www.kellys.com.ua/catalog/bikes. ... 3&n2=BEAST Завітавши до магазину, ви зможете підібрати не тільки розмір велосипеда, але й придбати найнеобхідніші в горах речі - шолом та екіпіровку )

Із загальних рекомендацій до будь-якого велосипеда - повітряна вилка та дискові гальма - для комфорту та безпеки в горах.
От улыбки станет всем светлей и лосю и даже маленькой улитке.
Поделись запаскою своей и она к тебе не раз еще вернется!

Аватар користувача
Трям
Мауглi
Мауглi
Повідомлень: 24322
З нами з: 19.11.02 17:45
Стать: чол
Звідки: дитина всесвіту

Re: найнер для високої дівчини

Повідомлення Трям » 5.3.13 01:50

спасибо за понимание :)

Что касается размера, то я думаю что девушке реально может быть впору 21"
У женщин совершенно другие пропорции :roll: :yes
Поэтому велика вероятность наличия заблуждения :p
Зображення

Lushenius
* *
Повідомлень: 76
З нами з: 27.8.12 12:24

Re: найнер для високої дівчини

Повідомлення Lushenius » 5.3.13 16:42

В будь-якому разі вам просто необхідно завітати до магазину, тому що розмір велосипеду має велике значення

Аватар користувача
elle
*
Повідомлень: 13
З нами з: 1.5.12 21:11
Skype: olichka_1308
Стать: жін
Звідки: Кіровоград-Львів-Київ

Re: найнер для високої дівчини

Повідомлення elle » 7.3.13 07:41

Особисто мені дуже подобається модель TREK Mamba 2013.
Він дуже гарний, але більше для хлопця або брюнетки :) я шукаю більш ніжнішу палітру...шкода що цього року у Trek в лінійці найнерів відсутній червоний/білий кольори...
Я розумію, що нерозумно вибирати велосипед за критерієм зовнішньою привабливості, але нічого з собою подіяти не можу )
Щодo Kellys Beast, симпатичний, але, на жаль, виходить за рамки бюджету.
Треба обирати з того, що є в наявності, підкажіть будь ласка різницю між такими моделями:
Велосипед Trek 2013 Marlin
Spoiler
Show
Фреймсет
Размеры 15.5, 17.5, 19, 21, 23"
Рама Alpha Gold Aluminum, батированные и гидроформованые трубы, G2 Geometry
Вилка SR Suntour XCM, mechanical lockout, preload, custom G2 Geometry, 51mm offset, 100mm хода
Колеса
Колеса Втулки Formula DC20 LW (перед.); Formula DC22 LW (задн.) Обода Bontrager AT-650 32-отв. двойной
Покрышки Bontrager 29-1, 29x2.0"
Ходовая
Манетки SRAM X4, 8 speed
П.переключатель Shimano Altus
З.переключатель SRAM X4
Система Shimano Altus 42/32/23
Кассета Shimano HG31 11-34, 8 speed
Педали Wellgo nylon platform
Компоненты
Тормоза Tektro Novela Mechanical Disc
Седло Bontrager Evoke 1
Подседельный штырь Bontrager SSR, 27.2mm, 12mm offset
Вынос Bontrager SSR, 31.8mm, 10 degree
Руль Bontrager Low Riser, 31.8mm, 5mm rise, 9 degree sweep
Рулевая 1-1/8" threadless, semi-integrated, semi-cartridge bearings
Вес Точный вес велосипеда зависит от множества факторов (размер, вес компонентов, покраска, деколи и т.д.), поэтому Трек принципиально не декларирует эти данные. Узнать сколько весит какая-либо модель можно только взвесив её в магазине.
HARDROCK SPORT DISC 29'13
Spoiler
Show
Рама: 2013 Hardrock A1 29", Fully Butted, Disc Only, 6061 Alloy, replaceable der. hanger
Амортизатор:
Вилка: SR Suntour SF13-XCT-MLO 29", coil/Mcu spring, 1-1/8" steel steer, mechanical Lock out w/ preload adj., 28mm steel stancions, Post mount disc, 80mm travelHR-Disc 29", 29 er 622 x 20C, double wall 25mm, pin joint, 36 HoleHR-Disc 29", 29 er 622 x 20C, double wall 25mm, pin joint, 36 Hole
Задняя втулка: Rear disc MTB hub, Anodized body w/Laser LOGO, Steel Cassette body, Double rubber seal, loose ball bearing system, W/19mm dropout contact side, Steel Axle w/ SEMI RLCA+Steel Nut QR, 36H
Покрышки: Fast Track Sport 29, 29"x 2.0", wire bead, FJ(40x40tpi), 3 x hotpatch
Шатуны: SR Suntour, CW13-XCT 8- speed, die cast arm, square, w/bolt, S: 170mm & 175mm
Вынос: Die Cast alloy, 4 bolt,10deg. Rise, SBC custom cap, 25.4mm, Lengths: 60,75,90,110mm
Руль: Specialized flat bar, plain guage alloy bar, 640mm & 660mm, 8deg. back/4 deg. up sweep, 25.4mm
Задняя перекидка: Shimano ACERA, 9-SPEED, DIRECT ATTACHMENT, SGS Cage
Передняя перекидка: Shimano Altus, 8sp, 34.9 clamp, low mount, top swing, dual pull
Манетки: Shimano Altus, 8sp rapid fire plus shifter, SL type w/ optical display
Седло: Body Geometry Hardrock, steel rail with scale, Single density base, Embossed NP12 cover, 5-5P stiching, front and rear bumpers phathlate free, 143mm
Подседельный штырь: Alloy Micro Adjust head, 12.5mm offset, two bolt design, 30.9mm, 350mm & 400mm
А щодо розміру, дякую за поради, обов'язково буду міряти, але з досвіду минулого року 19й дійсно замалий *oops*

Аватар користувача
MaD_CameL
*********
Повідомлень: 14027
З нами з: 13.6.05 13:05
Стать: чол
Звідки: Бровары

Re: найнер для високої дівчини

Повідомлення MaD_CameL » 7.3.13 08:12

Я розумію, що нерозумно вибирати велосипед за критерієм зовнішньою привабливості, але нічого з собою подіяти не можу )
це самий правильний спосіб вибирати велосипед, бо якщо вам не підійде обладнання, то ви зможете його замінити на більш пристойне(це, звичайно, вильється в додаткові витрати, але то лише гроші), а от відчуття, що байк подобається не купити ні за які гроші.
але тут є один нюанс - треки наживо набагато красивіші, ніж на фото(я не знаю за що їх фотограф отримує гроші), тому варто дивитись на вели вживу.

якщо порівнювати трек та спеш, то трек краще по рівню обладнання. не так, щоб дуже сильно, але і вилка, і шатуни трішки вище рівнем, а все інше приблизно того ж рівня.
також радив би глянути ще на такий келліс. він матового темного кольору, але з яскраво-червоними елементами і виглядає дуже ефектно, при цьому він на голову вище за марлін, і на 2 голови за спеш.
хоча мамба ще краще, і на ній буде набагато комфортніше, тому раджу приїхати в магазин і глянути на неї, бо може сподобається. мамба - дуже вдалий велосипед, бо аналоги коштують більше 10 тис
Не так багато в цьому житті речей, здатних посилювати одночасно відчуття радості й відчуття болю. Можливо тому чоловіки й вигадали алкоголь.

Аватар користувача
MaD_CameL
*********
Повідомлень: 14027
З нами з: 13.6.05 13:05
Стать: чол
Звідки: Бровары

Re: найнер для високої дівчини

Повідомлення MaD_CameL » 7.3.13 08:23

до речі, у трека є жіночі найнери, ось такий наприклад, але їх в україну возять лише на замовлення. якщо він вам цікавий, то можете спитати про терміни.
у спешів наче теж є жіночі найнери, але скоріш за вес теж лише під замовлення
Не так багато в цьому житті речей, здатних посилювати одночасно відчуття радості й відчуття болю. Можливо тому чоловіки й вигадали алкоголь.

Аватар користувача
Max_NoMad
*********
Повідомлень: 2171
З нами з: 18.12.07 19:35
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: найнер для високої дівчини

Повідомлення Max_NoMad » 7.3.13 11:45

верблюд, советуй тогда уже Cali S (http://www.trekbikes.com.ua/bikes/2013/ ... ali-s.html)
потому что:
...планую кататись по бездоріжжю в Карпатах та Криму...
да, он чуть выбивается из бюджета, но катать бездорожье в Карпатах и Крыму на Сантуре ХСМ (который на просто Cali) - это скорее подходит для суровых мужиков-мазохистов, а не для девушки.

Аватар користувача
Трям
Мауглi
Мауглi
Повідомлень: 24322
З нами з: 19.11.02 17:45
Стать: чол
Звідки: дитина всесвіту

Re: найнер для високої дівчини

Повідомлення Трям » 7.3.13 11:59

верблюд, советуй тогда уже Cali S
только под заказ -

То бишь советовать нет смысла
Это 2-3 месяца ожидания :roll:
Зображення

Аватар користувача
Max_NoMad
*********
Повідомлень: 2171
З нами з: 18.12.07 19:35
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: найнер для високої дівчини

Повідомлення Max_NoMad » 7.3.13 12:56

значит исходить из того, что есть здесь и сейчас (Kellys TNT 30). но тут цвет не подходит...

конечно лучше брать тот, у которого лучше всего вилка работает. плохо работающая вилка на бездорожье часто приводит к выбитым запястьям или растяжениям связок на руках.
все-таки у девушек руки не такие сильные, как у мужыков, и руль удержать на расколбасе сложнее.

Аватар користувача
Yaros
*********
Повідомлень: 2512
З нами з: 21.4.05 12:55
Стать: чол
Звідки: Киёв, Теремки_One

Re: найнер для високої дівчини

Повідомлення Yaros » 7.3.13 13:03

Шановні радники, не ображайтесь, але ви шалені покручі.
Якщо дівчина не може собі дозволити підвіс, це ще не привід відмовляти в найнеобхіднішому.
Є чудова модель http://kellys.com.ua/catalog/bikes.html?yr=2013&n2=JANE з дівочою геометрією, повітряною вилкою та гідравлічними гальмами.
Якщо дівчина планує кататись по парках та місту - треба обирати по кольору. Але якщо в планах поїздки в гори (Карпати та Крим), то без цих речей не обійтись. І ви це чудово знаєте, але продовжуєте рекомендувати велосипеди для прогулянок.

PS А тим паче рожевий дуже личить білявкам ))
От улыбки станет всем светлей и лосю и даже маленькой улитке.
Поделись запаскою своей и она к тебе не раз еще вернется!

Аватар користувача
Max_NoMad
*********
Повідомлень: 2171
З нами з: 18.12.07 19:35
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: найнер для високої дівчини

Повідомлення Max_NoMad » 7.3.13 13:11

Ярик не читатель, он писатель))) - просят найнер, а ты в ответ 26" советуешь.
на 185 рост может конечно 19" рама Kellys Jane и пойдет, но девушка хочет найнер.
и я соглашусь, потому что бюджет есть только на хардтейл, а ХТ 29" покомфортней ХТ 26" будет.

Аватар користувача
MaD_CameL
*********
Повідомлень: 14027
З нами з: 13.6.05 13:05
Стать: чол
Звідки: Бровары

Re: найнер для високої дівчини

Повідомлення MaD_CameL » 7.3.13 13:16

Шановні радники, не ображайтесь, але ви шалені покручі.
Якщо дівчина не може собі дозволити підвіс, це ще не привід відмовляти в найнеобхіднішому.
Є чудова модель http://kellys.com.ua/catalog/bikes.html?yr=2013&n2=JANE з дівочою геометрією, повітряною вилкою та гідравлічними гальмами.
де тут найнер? дівчина хоче 29 колеса, а покручі їй пропонують двічі підряд 26"
по друге, мантра сасіс рєшаєт фігня. кажу, як людина, яка після 3 років сосіски купила найнер ХТ і мав можливість порівняти і в карпатах також.
на цей сезон думаю брати інший найнер.
ну й третє - далеко не всім дівчатам подобаються мімімішні дєвачковиє лісапєди.
Не так багато в цьому житті речей, здатних посилювати одночасно відчуття радості й відчуття болю. Можливо тому чоловіки й вигадали алкоголь.

Аватар користувача
Yaros
*********
Повідомлень: 2512
З нами з: 21.4.05 12:55
Стать: чол
Звідки: Киёв, Теремки_One

Re: найнер для високої дівчини

Повідомлення Yaros » 7.3.13 13:33

Власне кажучи, найнер - то маркетингова забаганка.
А от повітряна вилка - необхідність.
Я так думаю )
Жіночу геометрію я пропоную виходячи зі зросту дівчини - це буде 21 рама, а високий стендовер в горах заважатиме.
Якщо є можливість збільшити (трохи) бюджет - то дійсно, велосипедом що відповідає усім вимогам - буде http://kellys.com.ua/catalog/bikes.html ... &n2=TNT+30
Повітряна вилка, гальма, 29.
Беремо лак для нігтів, та розфарбовуємо за власним бажанням )))
От улыбки станет всем светлей и лосю и даже маленькой улитке.
Поделись запаскою своей и она к тебе не раз еще вернется!

Аватар користувача
Трям
Мауглi
Мауглi
Повідомлень: 24322
З нами з: 19.11.02 17:45
Стать: чол
Звідки: дитина всесвіту

Re: найнер для високої дівчини

Повідомлення Трям » 7.3.13 14:43

но девушка хочет найнер.
и я соглашусь, потому что бюджет есть только на хардтейл, а ХТ 29" покомфортней ХТ 26" будет.
:duma:
Вряд ли девушка может точно знать что ей лучше :p

Она на найнере столько *присела*
Власне кажучи, найнер - то маркетингова забаганка.
Я бы не был столь категоричен
Мода - это такая штука, которой не так уж просто управлять
Если бы не было существенной разницы между 26 и 29, то вряд ли бы все, как один, производители дружно подхватили у ГФ эстафету.... :p
Зображення

Аватар користувача
MaD_CameL
*********
Повідомлень: 14027
З нами з: 13.6.05 13:05
Стать: чол
Звідки: Бровары

Re: найнер для високої дівчини

Повідомлення MaD_CameL » 7.3.13 16:11

і тут ми вертаємось до того, що бажано прийти в магазин і спробувати все потроху.
Не так багато в цьому житті речей, здатних посилювати одночасно відчуття радості й відчуття болю. Можливо тому чоловіки й вигадали алкоголь.


Повернутись до “Вибрати велосипед - як купити велосипед: дитячий, гірський, жіночий, міський”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 16 гостей