Велоакція в суботу 21.06.2008 - не можна мовчати

Аватар користувача
Vik
* *
Повідомлень: 192
З нами з: 15.12.03 22:55
Стать: чол
Звідки: Асоціація велосипедистів Києва

Велоакція в суботу 21.06.2008 - не можна мовчати

Повідомлення Vik » 18.6.08 10:52

Мабуть, всіх нас шокували жахливі випадки, які сталися останніми тижнями.

__Спочатку автомобіль збив видатного українського перекладача творів літератури Анатоля Перепадю, який у свої 72 роки щодня їздив по Києву на велосипеді. За два дні він помер в лікарні.
Зображення
За даними "Газети по-українськи", водій-винуватець аварії втік з місця злочину, чи порушено кримінальну справу - взагалі невідомо.

__9 червня п'яний водій BMW (Хомутовський Станіслав Олегович, 1988 р.н.) збив 23-річного музиканта, студента КПІ Олексія Башкирцева, якого знали багато велокиян. Альоша помер в реанімації за кілька годин. Як довідалася журналістка Марія Лебедєва, яка спілкувалася з родичами Альоши та зі слідчим, який веде справу, Хомутовський зараз перебуває не в СІЗО, а на підписці про невиїзд. А в матеріалах слідства взагалі відсутня медична довідка про наявність чи відсутність алкоголю в крові водія після ДТП! Крім того, у слідства з"являються незрозумілі сумніви у тому, чи був велосипед Олексія обладнаний маячком (свідки стверджують, що був).
Зображення
Схоже, справа йде до виправдання водія (на фото) і перекладання відповідальності на велосипедиста.

__Два місяці раніше на вул.Фрунзе був насмерть збитий ще один велосипедист (його ім"я зараз дізнаємося).
Зображення
Водія досі шукають - чи роблять вигляд, що шукають.

Всі небайдужі велосипедисти запрошуються взяти участь в акції "Велонаїзд". Метою акції є привернення уваги суспільства, керівників МВС та прокуратури до цих випадків. Також ми привертатимемо увагу до непідкріплених документами та діями обіцянок КМДА створити велосипедні доріжки.

Cценарій (оновлений):
10:30 Збір учасників акції;
11:00 Колона велосипедистів вирушає у велопробіг по центральних вулицях Києва, який завершиться на місці старту (маршрут - Володимирська-Рейтарська-Артема-Володимирська);
11:20 Брифінг організаторів акції;
11:30 Під стінами ГУ МВС (вул.Володимирська, 15) усі велосипедисти символічно ляжуть на асфальт. Контури їхніх тіл будуть обмальовані білими лініями – як нагадування органам МВС про те, що винні у смерті людей на дорогах мають понести покарання;
11:40 Музичний концерт.

UPDATED! До сценарію акції були внесені зміни у зв"язку з проведенням на Хрещатику в цей самий час інших спортивних заходів

ЛІНКИ ПО ТЕМІ:
- подія на соціальній мережі "ВКонтакте" - http://vkontakte.ru/events.php?act=s&gid=3606965" onclick="window.open(this.href);return false;
- відеоролік на YouTube - http://www.youtube.com/watch?v=O6hhMDMjSNM" onclick="window.open(this.href);return false;
- картинки для використання на блогах, сайтах та форумах - http://vkontakte.ru/photos.php?act=album&id=32199423" onclick="window.open(this.href);return false;
- текст прес-анонсу (прохання пересилати в ЗМІ) - http://avk.org.ua/index.php?option=com_ ... 3&Itemid=1" onclick="window.open(this.href);return false;
- стаття про Анатоля Перепадю в газеті "День" - http://www.day.kiev.ua/203011" onclick="window.open(this.href);return false;
- список буде поповнюватися...

N.B. Акція буде проведена відповідно до законодавства, з офіційним повідомленням властей та із супроводом ДАІ.
Востаннє редагувалось 19.6.08 14:35 користувачем Vik, всього редагувалось 4 разів.

Аватар користувача
Tojama Tokanawa
* * * * *
Повідомлень: 1234
З нами з: 25.5.06 16:49
Стать: чол
Звідки: Киев, Теремки
Контактна інформація:

Re: Велоакція в суботу 21.06.2008 - не можна мовчати

Повідомлення Tojama Tokanawa » 18.6.08 11:29

Я буду.

Где тут регистрироваться?

Аватар користувача
Vik
* *
Повідомлень: 192
З нами з: 15.12.03 22:55
Стать: чол
Звідки: Асоціація велосипедистів Києва

Re: Велоакція в суботу 21.06.2008 - не можна мовчати

Повідомлення Vik » 18.6.08 12:21

Я буду.
Где тут регистрироваться?
Просто приїжджай і все. Не треба ніде реєструватися - футболок ніхто не роздаватиме ;-)
рухливі велосипеди перетинають степовий краєвид
військово-повітряні сили виснуть поряд зі сновидіннями
/Сергій Жадан/

Аватар користувача
Крикс
*********
Повідомлень: 4300
З нами з: 12.5.06 10:42
Стать: чол
Звідки: Киев, БоБайкер

Re: Велоакція в суботу 21.06.2008 - не можна мовчати

Повідомлення Крикс » 18.6.08 12:28

Буду!!!
Si vis pacem, para bellum.

Аватар користувача
cunnilinux
*********
Повідомлень: 6851
З нами з: 19.9.04 10:10
Skype: chaonaut
Стать: чол
Звідки: киев, голосуха/ололонь

Re: Велоакція в суботу 21.06.2008 - не можна мовчати

Повідомлення cunnilinux » 18.6.08 12:30

+1
ктулху прийде — порядок наведе

mrkittin

Re: Велоакція в суботу 21.06.2008 - не можна мовчати

Повідомлення mrkittin » 18.6.08 12:57

а если я только 3 дня на веле езжу, только по тротуарам, по трассе страшно из-за водителей, приезжать на акцию?
чувствую себя более менее уверенно, только бровки смущают *oops*

Аватар користувача
А сс о л Ь (АлЬ)
* * * * *
Повідомлень: 1028
З нами з: 3.4.06 16:08
Стать: жін
Звідки: Киев-Бабруйск

Re: Велоакція в суботу 21.06.2008 - не можна мовчати

Повідомлення А сс о л Ь (АлЬ) » 18.6.08 13:05

буду+1
Милость Бога безгранична, но он неумолим в своей строгости к тем, кто не решается ДЕРЗАТЬ. (с)

Аватар користувача
Крикс
*********
Повідомлень: 4300
З нами з: 12.5.06 10:42
Стать: чол
Звідки: Киев, БоБайкер

Re: Велоакція в суботу 21.06.2008 - не можна мовчати

Повідомлення Крикс » 18.6.08 13:07

Если все организованно, законно, и цели таки благие, то может тему выставить, как мероприятие или хотя бы поднять вверх?
Si vis pacem, para bellum.

Аватар користувача
vonnah
* * * *
Повідомлень: 634
З нами з: 22.2.08 09:18
Стать: чол
Звідки: Київ->Фастів
Контактна інформація:

Re: Велоакція в суботу 21.06.2008 - не можна мовчати

Повідомлення vonnah » 18.6.08 13:16

*так начиналась КМ в Украине*
Справжній DownHill - це з гори, вночі, в лісі, без гальм, без світла, без шолома, без вела, п'яним і голим(с)ЮдАлекс і взимку!!!

Аватар користувача
MaD_CameL
*********
Повідомлень: 14027
З нами з: 13.6.05 13:05
Стать: чол
Звідки: Бровары

Re: Велоакція в суботу 21.06.2008 - не можна мовчати

Повідомлення MaD_CameL » 18.6.08 13:19

км в украине уже неоднократно проводились, кажись были еще до б2в и точно до того как его в велодень переименовали. но заглохли. кстати, км - это все-таки более хулиганское мероприятие в стиле все нам а машынги - идите на...
сори за оффтоп
Не так багато в цьому житті речей, здатних посилювати одночасно відчуття радості й відчуття болю. Можливо тому чоловіки й вигадали алкоголь.

Аватар користувача
vonnah
* * * *
Повідомлень: 634
З нами з: 22.2.08 09:18
Стать: чол
Звідки: Київ->Фастів
Контактна інформація:

Re: Велоакція в суботу 21.06.2008 - не можна мовчати

Повідомлення vonnah » 18.6.08 13:50

а сколько надо еще задавить велосипедистов чтоб терпение велонарода лопнуло???
Справжній DownHill - це з гори, вночі, в лісі, без гальм, без світла, без шолома, без вела, п'яним і голим(с)ЮдАлекс і взимку!!!

Аватар користувача
cunnilinux
*********
Повідомлень: 6851
З нами з: 19.9.04 10:10
Skype: chaonaut
Стать: чол
Звідки: киев, голосуха/ололонь

Re: Велоакція в суботу 21.06.2008 - не можна мовчати

Повідомлення cunnilinux » 18.6.08 14:03

та можна хоть каждый день давить. большинству просто пофиг и облом.
щас тебе тут ещё и напишут шо в лесах нихто никого не задавит, а в по городу нормальные люди не ездиют. странно шо до сих пор не написали. есть опыт одной многосерийной и по большому счёту безрезультатной акции, который собственно всех и обломал.
в субботу будут только неудачники типа меня, не уехавшие в полнометражную покатуху.
ктулху прийде — порядок наведе

Аватар користувача
vonnah
* * * *
Повідомлень: 634
З нами з: 22.2.08 09:18
Стать: чол
Звідки: Київ->Фастів
Контактна інформація:

Re: Велоакція в суботу 21.06.2008 - не можна мовчати

Повідомлення vonnah » 18.6.08 14:12

что тут написать могут я и сам знаю, новизны нет, все старое...

Кстати, ты еще про естественный отбор забыл. Это естественный отбор жизни у людей, зачастую не обычных, не стандартных, достигших и достигающих новых целей, жизне устремленных, здоровых, в большинстве бросивших курить и пить ради занятия любимым спортом и хобби, переживающих за природу и экологию, практически золотого генофонда. Естественный отбор жизни и кем? Пьяными уё:?%:ми за рулями ведроболтового гумноколесного тарантаса, да еще и нажраными и накуреными в хлам, просто цвет нации!!!

Ну а теперь пишите - про дорожки, про леса, про велобагажники и прочую автоболтовую туфту. Ребят ни кто не вернет. Жаль что автоподжигателя поймали, у него реально столько "работы"
Справжній DownHill - це з гори, вночі, в лісі, без гальм, без світла, без шолома, без вела, п'яним і голим(с)ЮдАлекс і взимку!!!

Аватар користувача
Delfi
* * * * *
Повідомлень: 1011
З нами з: 7.5.05 10:25
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Велоакція в суботу 21.06.2008 - не можна мовчати

Повідомлення Delfi » 18.6.08 14:23

Тупо, просто тупо.....
дык теперь автомобилистам что пикетировать космоса дабы быстрее построил мост или сделал развязки быстрее?!!!УТОПИЯ, на скорость и принятия решения такая акция не принесет ничего кроме затягивания, озлобленности и пофигизма....

Аватар користувача
cunnilinux
*********
Повідомлень: 6851
З нами з: 19.9.04 10:10
Skype: chaonaut
Стать: чол
Звідки: киев, голосуха/ололонь

Re: Велоакція в суботу 21.06.2008 - не можна мовчати

Повідомлення cunnilinux » 18.6.08 14:25

...естественный отбор жизни у людей, зачастую не обычных, не стандартных, достигших и достигающих новых целей, жизне устремленных, здоровых, в большинстве бросивших курить и пить ради занятия любимым спортом ...
бросивших, ага. ты это самобичевание в соседней теме видел? мы ж такие несознательные, бухаем за рулём через одного, и у нас перед газенвагенщиками комплекс неполноценности по этому случаю :?
Востаннє редагувалось 18.6.08 14:25 користувачем cunnilinux, всього редагувалось 1 раз.
ктулху прийде — порядок наведе

Аватар користувача
Змейка
*
Повідомлень: 37
З нами з: 8.6.08 23:21
Стать: жін
Звідки: Капельку оттуда, капельку отсюда...

Re: Велоакція в суботу 21.06.2008 - не можна мовчати

Повідомлення Змейка » 18.6.08 14:25

Я буду.
Не смотря ни на что...

Аватар користувача
Vik
* *
Повідомлень: 192
З нами з: 15.12.03 22:55
Стать: чол
Звідки: Асоціація велосипедистів Києва

Re: Велоакція в суботу 21.06.2008 - не можна мовчати

Повідомлення Vik » 18.6.08 14:28

Увага!
За адресою http://www.youtube.com/watch?v=O6hhMDMjSNM" onclick="window.open(this.href);return false; розміщено відео, зняте телекомпанією "Магнолія ТВ" на місці загибелі Альоши через 5 хвилин після ДТП.

sadist
*
Повідомлень: 2
З нами з: 23.9.06 18:09

Re: Велоакція в суботу 21.06.2008 - не можна мовчати

Повідомлення sadist » 18.6.08 14:31

буду

Аватар користувача
Speedfire
* * * * *
Повідомлень: 1246
З нами з: 4.5.05 11:21
Стать: чол
Звідки: Киев, Борщаговка

Re: Велоакція в суботу 21.06.2008 - не можна мовчати

Повідомлення Speedfire » 18.6.08 14:35

Писец..

После ролика...

Одни эмоции.. Злость, обида, обида от бессилия, жажда мести, крови..
Руки трясутся. Ролик очень остро передаёт ощущения на от момент..
Inside my shell I wait and bleed...

Аватар користувача
Vik
* *
Повідомлень: 192
З нами з: 15.12.03 22:55
Стать: чол
Звідки: Асоціація велосипедистів Києва

Re: Велоакція в суботу 21.06.2008 - не можна мовчати

Повідомлення Vik » 18.6.08 14:37

Колеги, я як топікстартер попросив би утриматися від сварок та обговорень, нецікавих іншим читачам. У вас є опція "приватні повідомлення".

Додав фотографії до першого посту. Ще раз звертаю увагу на появу відео - http://www.youtube.com/watch?v=O6hhMDMjSNM" onclick="window.open(this.href);return false; (ДИВИТИСЯ ВСІМ!!!)
рухливі велосипеди перетинають степовий краєвид
військово-повітряні сили виснуть поряд зі сновидіннями
/Сергій Жадан/

Аватар користувача
Valera
* * * *
Повідомлень: 723
З нами з: 25.2.03 11:18
Стать: чол
Звідки: Kiev

Re: Велоакція в суботу 21.06.2008 - не можна мовчати

Повідомлення Valera » 18.6.08 14:48

та можна хоть каждый день давить. большинству просто пофиг и облом.
щас тебе тут ещё и напишут шо в лесах нихто никого не задавит, а в по городу нормальные люди не ездиют. странно шо до сих пор не написали. есть опыт одной многосерийной и по большому счёту безрезультатной акции, который собственно всех и обломал.
в субботу будут только неудачники типа меня, не уехавшие в полнометражную покатуху.
Валер - насчет наших двух акций намекаешь после гибели Игоря Стрижакова? ... если да то помнишь момент в фильме "Полет над гнездом кукушки " када главный герой на спор пытался оторвать огромную тумбу-бювет от пола... естественно никто не поверил, что он ее оторвет и, естественно, он спор проиграл ибо ему это всеж не удалось и все смотрели на него с сожалением и жалостью....но он тогда сказал: .."Ну я хоть попробовал!!....."

а насчет вот этой акции то я считаю что:
1. акцию надо готовить а не просто кликнуть кличь...это глупо ..никто не заметит 100 чел а больше такими методами не соберешь
2. регистрация вещь - ибо можно оценить количество участников.
3. у акции должна быть цель ..какая цель у этой акции?... правильно тут сказали - тогда водители должны возмущаться что им мало места..скутеристы что их сбивают... пешеходы что машины а тротуарах стоят и опять же их таки давят...муниципальщики - что машины на газоны ставят..."космонавты", что места в киеве мало и потому ездить трудно ...ну я тут еще много могу придумать категорий недовольных..... изложите цель... в нашей акции под прокуратурой была конкретная цель - мы требовали расследования...а тут что?
..ну в общем стоит почитать как мы делали ... нельзя бегать по городу и кричать "как все плохо!!- как все плохо!!!" ..если кто-то знает как сделать так, чтоб велосипедистов перестали давить - вот и скажите.... и если для этого нужно выйти и потребовать принятия какого то конкретного закона то я считаю, что это будет достойной целью проведения акции....

Аватар користувача
Vik
* *
Повідомлень: 192
З нами з: 15.12.03 22:55
Стать: чол
Звідки: Асоціація велосипедистів Києва

Re: Велоакція в суботу 21.06.2008 - не можна мовчати

Повідомлення Vik » 18.6.08 15:00

3. у акции должна быть цель ..какая цель у этой акции?...
Цитата з першого посту: "Метою акції є привернення уваги суспільства, керівників МВС та прокуратури до цих випадків. Також ми привертатимемо увагу до непідкріплених документами та діями обіцянок КМДА створити велосипедні доріжки"

Тобто, ціль двоєдина:
- від МВС вимагаємо об"єктивного розслідування та притягнення винних до відповідальності.
- від КМДА - не обіцянок, а реальних дій в напрямку створення умов для безпечного користування велотранспортом.

Як на мене, досить конкретно. Якщо маєте свій варіант цілей - давайте в студію! Для цього і є обговорення.
рухливі велосипеди перетинають степовий краєвид
військово-повітряні сили виснуть поряд зі сновидіннями
/Сергій Жадан/

Аватар користувача
Vik
* *
Повідомлень: 192
З нами з: 15.12.03 22:55
Стать: чол
Звідки: Асоціація велосипедистів Києва

Re: Велоакція в суботу 21.06.2008 - не можна мовчати

Повідомлення Vik » 18.6.08 15:08

Писец..
После ролика...
Одни эмоции.. Злость, обида, обида от бессилия, жажда мести, крови..
Руки трясутся. Ролик очень остро передаёт ощущения на от момент..
Виніс цей ролік в окрему тему. Давайте там обговорювати, якщо у когось є таке бажання.
рухливі велосипеди перетинають степовий краєвид
військово-повітряні сили виснуть поряд зі сновидіннями
/Сергій Жадан/

Аватар користувача
Valera
* * * *
Повідомлень: 723
З нами з: 25.2.03 11:18
Стать: чол
Звідки: Kiev

Re: Велоакція в суботу 21.06.2008 - не можна мовчати

Повідомлення Valera » 18.6.08 15:28

....

Тобто, ціль двоєдина:
- від МВС вимагаємо об"єктивного розслідування та притягнення винних до відповідальності.
- від КМДА - не обіцянок, а реальних дій в напрямку створення умов для безпечного користування велотранспортом.

Як на мене, досить конкретно. Якщо маєте свій варіант цілей - давайте в студію! Для цього і є обговорення.
Зачем мой вариант целей...их и так по-моему слишком много...просто надо готовить это посерьезнее....надо привлекать СМИ...надо зарегистрировать акцию ..надо подготовить опубликовать и обсудить вариант официальных писем...нужно собрать команду в которой каждый будет знать свои обязанности...кто раздает листовки(кстати текст надо и обсудить опять же..)
...кто едет в КМДА чтоб туда официальную заявку отдать....кто собирает инфу о том что реально расследовано а чего нет и в помине и на каком этапе следствие и что упущено....кто следит за порядком..кто общается с прессой... кто привозит столик и стулья..кто печатает материалы ...кто готовит текст плакатов и кто в конце концов их изготавливает и привозит..... и т.Д. мы, друзья Игоря Стрижакова, в свое время все это делали. Объясняли зачем мы собираемся ...что от участников на акции ждем...когда им приходить в каком виде... как себя вести и т.д. рассказывали о том, что приглашения для прессы разосланы в 600- 700 различных мест... о том сколько нас примерно будет... и много-много еще всего.... я именно об этом и сказал в своем первом посте....можно конечно проводить любые акции и в том числе не подготовленные ..вот токо обращают внимание именно на массовые хорошо организованные и подготовленные акции... да и после них как ни печально увы почти ничего не меняется.....но, если закончить ту мою аллегорию с примером из фильма "пролетая над гнездом кукушки"которую я привел в предыдущем моем посту..... другой то человек("вождь"), оторвал таки потом эту тумбу.... :)

Аватар користувача
Kuptik
* * * * *
Повідомлень: 1827
З нами з: 31.10.06 23:29
Skype: kupteg
Стать: чол
Звідки: Севастопольская площадь

Re: Велоакція в суботу 21.06.2008 - не можна мовчати

Повідомлення Kuptik » 18.6.08 15:34

постараюсь быть, хотя после просмотра ролика реально страшно ехать...
и я теперь вообще не понимаю шоссеров, которые ездят в кепочках, а не в шлемах.
Востаннє редагувалось 18.6.08 15:35 користувачем Kuptik, всього редагувалось 2 разів.
Продам женские велошорты Endura Singletrack Ladies 3/4 Shorts, М
http://www.velokiev.com/forum/viewtopic.php?f=172&t=113432


Повернутись до “Архів старих тем”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей