Полемика по Пуще

Тут можна поспілкуватися на вільні велотеми ХТ VS двопідвіс, SRAM VS Shimano, велоновини, велокартинки і т.і.
Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Полемика по Пуще

Повідомлення Vadim Bus » 20.10.12 23:22

Організаторам величезне ДЯКУЮ! Все було бездоганно (як на мене)
Атмосфера дуже дружня, сподобалось що народ приїхав сімями .. клас!
Багато молоді , багато тих хто вперше , у всіх горять очі - КЛАСС! Саме так це і повинно бути.
Може був не уважим, але дівчинці якій було присвячено це дійство, якось не преділили увагі, стількі про неї відгуків читав, думаю класна була людина. Думаю що сьогдняшній день кожен по троха прожив за неї. Життя класне!



пісі.. сорі але траса фулл-шайзе , Не знаю який Парацельс її вигадав але для гонкі вона не зовсім підходить, той пісочок не потрібен ні молодим ні досвідченим.

Аватар користувача
Gornostai
Велопузiк
Повідомлень: 5021
З нами з: 5.11.08 20:32
Стать: чол
Звідки: Kiev

Re: 20 жовтня 2012 велоперегони "Пуща осіння -2012"

Повідомлення Gornostai » 21.10.12 00:38

Може був не уважим, але дівчинці якій було присвячено це дійство, якось не преділили увагі, стількі про неї відгуків читав, думаю класна була людина. Думаю що сьогдняшній день кожен по троха прожив за неї. Життя класне!
Вадим, я ее тоже не знал,
Но, думаю, что человек прожил достойно жизнь, коль о ней знаешь теперь и ты и я. Правильно прожил.
Кроме всего, был рад знакомств и с Гилкой и с ИБ. Теперь легче понимать, что мы с одной стороны баррикады))
-Вы бандеровец и националист!
-Я? Таки да, у нас вся синагога такая!

Аватар користувача
AVL
* * * * *
Повідомлень: 1134
З нами з: 30.5.06 13:28
Стать: чол
Звідки: Kiev Goloseevo

Re: 20 жовтня 2012 велоперегони "Пуща осіння -2012"

Повідомлення AVL » 21.10.12 11:36


пісі.. сорі але траса фулл-шайзе , Не знаю який Парацельс її вигадав але для гонкі вона не зовсім підходить, той пісочок не потрібен ні молодим ні досвідченим.
Все знают, кто придумал эту петлю по пуще. И она простая, как пять копеек. Как раз чудесный вариант, кто первый раз пробует свои силы в кантри гонках. Здесь нет никаких сложных элементов! Но это ж кантри, а не шоссе! Поэтому здесь и песок и лес и лужи бывают с грязью. И если Вам не по душе такие трассы - то тогда и не стоит приезжать на эти соревнования. Потоу как все было образцово! Даже чай нашару и печеньки. Чудесная разметка и восстановленный мостик. Плюс еще погода с реальным подарком в виде отсутствия осадков и комфортной температурой.
Mountainbiking gives me the best friends in the world! :D

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: 20 жовтня 2012 велоперегони "Пуща осіння -2012"

Повідомлення Vadim Bus » 21.10.12 19:22

Ну да, чай и ништяки на шару - это просто замечательно, но на всякий случай следующий раз поеду в Тулу со своим самоваром со своими чашкой или чаем, ибо стаканы закончились раньше чем чай, ну впрочем всё то фигня и мелочи жизни. Пуща (осенняя) завершилась, да здравствует пуща (весенняя0/ . И таки да, КК гонка по гламурным дорожкам, то чушь, ну и найти в лесу кусок в 15-20 км, так чтоб совсем без песка, это ещё надо постараться, а нарезать в таком лесном массиве, круги по 2-3 км, то неинтересно, голова закружится :bad:
НУ ви ж розумієти про які дві ділянкі ведеться річ, можливо в утрамбованому вигляді вони ще нічого, непоганий собі такий тестовий кусочок , але в розкатаному стані троха не тойво.. А до весни готуємся..
Востаннє редагувалось 21.10.12 19:31 користувачем Vadim Bus, всього редагувалось 2 разів.

Аватар користувача
fasser
* * * *
Повідомлень: 941
З нами з: 16.7.03 11:35
Стать: чол

Re: 20 жовтня 2012 велоперегони "Пуща осіння -2012"

Повідомлення fasser » 21.10.12 19:23

пісі.. сорі але траса фулл-шайзе , Не знаю який Парацельс її вигадав але для гонкі вона не зовсім підходить, той пісочок не потрібен ні молодим ні досвідченим.
Обычная лесная плоская трасса...Заберите от нее свои грязные руки :crazy: Езжу ее с первых годов, как проводилась Архимедом. В коцюбинском, боярке везде есть песок..это же хвойный лес!! Кому не нравится пусть ездит по асфальту, по 3й полосе на трассе, на красный свет, по разделительной полосе на крещатике вечером в будний день(наболело :) ) и т.п.
Востаннє редагувалось 21.10.12 19:42 користувачем fasser, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Gornostai
Велопузiк
Повідомлень: 5021
З нами з: 5.11.08 20:32
Стать: чол
Звідки: Kiev

Re: 20 жовтня 2012 велоперегони "Пуща осіння -2012"

Повідомлення Gornostai » 21.10.12 19:33

самое время закрыть тему :)
Все сказано и уже все состоялось.
-Вы бандеровец и националист!
-Я? Таки да, у нас вся синагога такая!

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: 20 жовтня 2012 велоперегони "Пуща осіння -2012"

Повідомлення Vadim Bus » 21.10.12 19:39

самое время закрыть тему :)
Все сказано и уже все состоялось.
ой да ... якщо можна, бо дуже нервово далі пішло , про якісь шарові ніштякі і про рукі прочь ат Анджели Девіс... Закривай, зустрінемся весною і на трасі всьо парішаєм.

Аватар користувача
AVL
* * * * *
Повідомлень: 1134
З нами з: 30.5.06 13:28
Стать: чол
Звідки: Kiev Goloseevo

Re: 20 жовтня 2012 велоперегони "Пуща осіння -2012"

Повідомлення AVL » 21.10.12 20:05

Что бы не было "нервово", не нужно провоцировать! И так же вопрос к уважаемым модераторам - что на независимом от политики форуме делает некий Вадим с политической рекламой на аватарке?
Mountainbiking gives me the best friends in the world! :D

Аватар користувача
Malinka
* * *
Повідомлень: 270
З нами з: 4.1.07 02:27
Skype: mari.kroshkamu
Стать: жін
Звідки: Киев

Re: 20 жовтня 2012 велоперегони "Пуща осіння -2012"

Повідомлення Malinka » 21.10.12 20:21

пісі.. сорі але траса фулл-шайзе , Не знаю який Парацельс її вигадав але для гонкі вона не зовсім підходить, той пісочок не потрібен ні молодим ні досвідченим.
Обычная лесная плоская трасса...Заберите от нее свои грязные руки :crazy: Езжу ее с первых годов, как проводилась Архимедом. В коцюбинском, боярке везде есть песок..это же хвойный лес!! Кому не нравится пусть ездит по асфальту, по 3й полосе на трассе, на красный свет, по разделительной полосе на крещатике вечером в будний день(наболело :) ) и т.п.
Ооо, как мне не хватает лайков на этом форуме :roll:
Олег - :inlove: :friends:

aquarius
* * * * *
Повідомлень: 1070
З нами з: 9.6.03 16:05
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: 20 жовтня 2012 велоперегони "Пуща осіння -2012"

Повідомлення aquarius » 21.10.12 20:44

пісі.. сорі але траса фулл-шайзе , Не знаю який Парацельс її вигадав але для гонкі вона не зовсім підходить, той пісочок не потрібен ні молодим ні досвідченим.
Чем ругаться на трассу неприличными словами, лучше б, как человек оказавшийся на подиуме, черканул пару слов аля мини-отчетик - ну типа как ехалось, с кем боролся, на каком пульсе, какую тактику применял по ходу гонки, етс.. Наверняка же это будет интересно и поучительно как молодым, так и опытным :)

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: 20 жовтня 2012 велоперегони "Пуща осіння -2012"

Повідомлення Vadim Bus » 21.10.12 20:54

пісі.. сорі але траса фулл-шайзе , Не знаю який Парацельс її вигадав але для гонкі вона не зовсім підходить, той пісочок не потрібен ні молодим ні досвідченим.
Чем ругаться на трассу неприличными словами, лучше б, как человек оказавшийся на подиуме, черканул пару слов аля мини-отчетик - ну типа как ехалось, с кем боролся, на каком пульсе, какую тактику применял по ходу гонки, етс.. Наверняка же это будет интересно и поучительно как молодым, так и опытным :)
Я не ругаюcя, це нормальна реакція людини яка відплава в басайні 10 років а потім вирішила спробувати триатлон , разом із ряскою і непрозорою водою до якої звикають не бистро. Їхати по такому піску це жах, до цього треба звикнути.
А що я можу сказати якщо я з перших хвилин гонкі перестав бачити першого який поїхав вперед, і взагалі не розумів скількі з моєї категорії їхало переді мною, там категорія молодих перед нами була вони все плутали не зрозуміло скількі перед тобою, зачепився за пацанчіків так і проїхали паравозом, пробував відїхати вперед бо сидіти ззаду вже було нудно , не пустили, ну за законом жанру в такому випадку всі вирішує фінішна пряма, перед фінішем впали (не поняв чому хтось спереду притерся) встали доїхали хто як міг . і все.. На 3 кругах можна трішкі спокійніше себе почувати, бо перший круг так жарили , ніби він єдиний.

Велокомпа у мене не було, пульсомтра ніколи взагалі не було, велік купив за тиждень до гонкі ,

Але саме приємне що в мене тепер теж є такій номерок на грязьовому велику як в Джуніора Буса ))) до весни знімати не буду
Зображення

Аватар користувача
Zohan
* *
Повідомлень: 57
З нами з: 20.6.12 15:02
Стать: чол
Звідки: Киев. Позняки

Re: 20 жовтня 2012 велоперегони "Пуща осіння -2012"

Повідомлення Zohan » 21.10.12 22:39

Організаторам величезне ДЯКУЮ! Все було бездоганно (як на мене)
пісі.. сорі але траса фулл-шайзе , Не знаю який Парацельс її вигадав але для гонкі вона не зовсім підходить, той пісочок не потрібен ні молодим ні досвідченим.
да это была очень чистая трасса. Вообще идеальная! Вам просто не с чем сравнивать. Но всегда можно покатать по асфальту на стадионе

Аватар користувача
Бешенный_бантик
модератор
Повідомлень: 2631
З нами з: 15.1.07 12:32
Стать: чол
Звідки: Киев, Борщаговка

Re: 20 жовтня 2012 велоперегони "Пуща осіння -2012"

Повідомлення Бешенный_бантик » 24.10.12 10:11

зачепився за пацанчіків так і проїхали паравозом, пробував відїхати вперед бо сидіти ззаду вже було нудно , не пустили, ну за законом жанру в такому випадку всі вирішує фінішна пряма
Ага! Так вот кто это этот презренный пассажир
ездю абы как и абы где

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: 20 жовтня 2012 велоперегони "Пуща осіння -2012"

Повідомлення Vadim Bus » 24.10.12 11:05

Хамячкі Вам не соромно ? Човак зранку забрав на новійпошті веліка заїхав його потестити на тіпа гоночку в категорію фул-лузерс (бо в категорію халф-лузерс побоявся) ну випустив я з виду вашго фасера, ну буває . на шоссе стояв бі на фініші і його фотографував. Ви як зграя налетіли на мене щоб розповіти про нечистоту боротьби. НЕ СОРОМНО?


Давай дасвіданія (с) МТБ це не спорт - ЦЕ ЗАГАЛЬНА ФІЗИЧНА ПІДГОТОВКА..
Весною зустрінемся. Тренуйтесь хамячькі

Аватар користувача
tosha
* * * * *
Повідомлень: 1632
З нами з: 4.1.07 17:52
Skype: tosha125
Стать: чол
Звідки: город-герой Киев, Южный квартал

Re: 20 жовтня 2012 велоперегони "Пуща осіння -2012"

Повідомлення tosha » 24.10.12 11:18

— Билл?
— Да, Гарри?
— Что это было, Билл?
— Это был Неуловимый Джо, Гарри.
— А почему его зовут Неуловимым Джо, Билл?
— Потому что его никто ещё не поймал, Гарри.
— А почему его никто ещё не поймал, Билл?
— Потому что он нафик никому не нужен, Гарри.

Амерс 8-)
Злые собаки нyжны, чтобы отгонять добрых людей..

gylka
*********
Повідомлень: 2730
З нами з: 11.4.08 22:40
Стать: чол

Re: 20 жовтня 2012 велоперегони "Пуща осіння -2012"

Повідомлення gylka » 24.10.12 11:25

Хамячкі Вам не соромно ? Човак зранку забрав на новійпошті веліка заїхав його потестити на тіпа гоночку в категорію фул-лузерс (бо в категорію халф-лузерс побоявся) ну випустив я з виду вашго фасера, ну буває . на шоссе стояв бі на фініші і його фотографував. Ви як зграя налетіли на мене щоб розповіти про нечистоту боротьби. НЕ СОРОМНО?

Давай дасвіданія (с) МТБ це не спорт - ЦЕ ЗАГАЛЬНА ФІЗИЧНА ПІДГОТОВКА..
Весною зустрінемся. Тренуйтесь хамячькі
Зображення

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: 20 жовтня 2012 велоперегони "Пуща осіння -2012"

Повідомлення Vadim Bus » 24.10.12 11:36

Ги... Замість того щоб допомогти своєму приятелю втерти соплі. і тихенько сказати що, те що він написав є неспортивною риторикую ваш каліктівний мозок підказує вам обєднуватися в стадо і мачіть .. Ги ржав.. Браво! . ТАке вже траплялося в моєму житті.

gylka
*********
Повідомлень: 2730
З нами з: 11.4.08 22:40
Стать: чол

Re: 20 жовтня 2012 велоперегони "Пуща осіння -2012"

Повідомлення gylka » 24.10.12 11:53

ТАке вже траплялося в моєму житті.
Ха! Ну хто сумнівався б... Навколо ж всі - вороги і хочуть тобі зла, заважають твоєму потенціалу розкритись і єдина тема для розмов - як тобі насолити... тільки так. А, забув, і все це через заздрість звичайно.

п.с. "соплі", "немужик", "лузери"... печально все це...

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: 20 жовтня 2012 велоперегони "Пуща осіння -2012"

Повідомлення Vadim Bus » 24.10.12 11:59

ТАке вже траплялося в моєму житті.
Ха! Ну хто сумнівався б... Навколо ж всі - вороги і хочуть тобі зла, заважають твоєму потенціалу розкритись і єдина тема для розмов - як тобі насолити... тільки так. А, забув, і все це через заздрість звичайно.

п.с. "соплі", "немужик", "лузери"... печально все це...
Гілко . ти казав що я у тебе в недругах і ти не бачиш мої повідомлень. Буду вдячний якщо ти будеш дотримуватись того що декларуєш.. Не знайшов тебе в протоколі (нажаль)

Я на ВК цю тему не чемпляв. хоча пітушок йєрепенився ще на фініші. голосно ображаючі мене. і по нормальному (по чоловічому) виховати булоб доцільно (пулічно із позором) на майбутнє.
Скажи дякую тому хто притягнув посилання на ливджорнал сюда. то не була моя ініціатива. ...
Востаннє редагувалось 24.10.12 12:03 користувачем Vadim Bus, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
nkt_m
* * *
Повідомлень: 304
З нами з: 20.8.08 12:22
Skype: Nik1ta_M.
Стать: чол
Звідки: Киев/Фастов

Re: 20 жовтня 2012 велоперегони "Пуща осіння -2012"

Повідомлення nkt_m » 24.10.12 12:01

Прочитал... Думаю нагадить в теме про "правильные СПОРТивные соревнования" :D

Аватар користувача
Malinka
* * *
Повідомлень: 270
З нами з: 4.1.07 02:27
Skype: mari.kroshkamu
Стать: жін
Звідки: Киев

Re: 20 жовтня 2012 велоперегони "Пуща осіння -2012"

Повідомлення Malinka » 24.10.12 12:01

Ребята, на правах автора темы, попрошу вас не писать херни :gerl:, друг друга не оскорблять и умерить пыл.
Спасибо! :dash2:

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: 20 жовтня 2012 велоперегони "Пуща осіння -2012"

Повідомлення Vadim Bus » 24.10.12 12:06

Прочитал... Думаю нагадить в теме про "правильные СПОРТивные соревнования" :D
А до чого тут самі змагання . якщо річ іде про неспортивну поведінку.. Відрізняй будьласка.. Самі змагання було проведено бездоганно про що я вже писав.

Нагадіть дела нехітрайє.

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: 20 жовтня 2012 велоперегони "Пуща осіння -2012"

Повідомлення Vadim Bus » 24.10.12 12:07

Модер закрийте тему. бо народ на емоціях. пересваряться всі, нехай краще спрямовують енергію в спорт.

Блін подивився хто модер і аж кехфіром поперхнувся....)))))))) Модер делай шо хочіш..

Аватар користувача
fasser
* * * *
Повідомлень: 941
З нами з: 16.7.03 11:35
Стать: чол

Re: 20 жовтня 2012 велоперегони "Пуща осіння -2012"

Повідомлення fasser » 24.10.12 12:12

Ребята, на правах автора темы, попрошу вас не писать херни :gerl:, друг друга не оскорблять и умерить пыл.
Спасибо! :dash2:
Пусть крутится...счетчик просмотров темы ;) :crazy:

пс. Тошин отчет - самый резонансный. Почитал, посопереживал. В конкурсе буду за него голосовать.

Аватар користувача
liudasia
* * *
Повідомлень: 303
З нами з: 5.6.04 17:53
Стать: жін
Звідки: Украина

Re: 20 жовтня 2012 велоперегони "Пуща осіння -2012"

Повідомлення liudasia » 24.10.12 12:22

В конкурсе буду за него голосовать.
Подожди еще голосовать :-) Еще Биос напишет :-)
Пусть мы объедем всю землю в поисках прекрасного, мы его не найдем, если не везем его с собой


Повернутись до “Вело Теми”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 24 гостей