Скульптури з відпрацьованих велозапчастин

Змінюється світ, змінюємося ми, змінюються наші велосипеи і тільки ДЕМОКРАТІЇ на Велокиєві не було та не буде.
Vognick
* * * *
Повідомлень: 829
З нами з: 2.8.11 23:28
Стать: чол
Звідки: Київ, Академмістечко

Скульптури з відпрацьованих велозапчастин

Повідомлення Vognick » 10.8.12 23:33

Доброго часу доби!

Ідея народилась досить давно і на оригінальність не претендує. Тим не менш, хочу поділитися та реалізувати :yes Вже була мова про те, щоб зібрати відпрацьовані ланцюги, з"єднати їх та зафіксувати цей гігантський металевий шнур в книгу рекордів, привернувши таким чином увагу до велоруху... Однак постало питання - а що робити з ним далі? Резонно, просто здавати на метал не з руки, а якоїсь естетичної цінності простий ланцюг, навіть гігантський, не несе. Також була проблема з тим, де розміщувати весь час окремі частини?

Обдумавши все, і домовившись про співпрацю, ми об"єднали окремих велосипедистів, митців та людей з активною життєвою позицією для того, щоб реалізувати проект в декілька стадій: зібрати відпрацьовані велодеталі (ланцюги, зірки, касети, рами, колеса і все-все-все, що не шкода віддати), скомпонувати отримане та реалізувати у вигляді декількох великих та малих скульптур, які б були розміщені в місті Києві. Наприклад, в одному з парків чи на вулицях\в дворах міста. Є окрема ідея виготовити спеціальну скульптуру для Велотреку - було б дуже в тему і символічно. Там само можна було б відзначити, що вже є 300 метрів велоланцюгів :friends:

Підтримати цей весь двіж дуже просто: пишіть мені, що у Вас є щось непотрібне\зламане\валяється_без_діла_і_не_шкода, і ми це заберемо, або вже з понеділка можна буде самостійно завезти велодеталі в декілька точок, які зараз узгоджуються. Також дуже важлива підтримка веломайстерень, які мабуть будуть основними донорами, якщо погодяться підтримати таку ініціативу. Ну а якщо у Вас немає велодеталей, але є талант, то це взагалі прекрасно. В нагоді будуть творчі люди, котрі можуть запропонувати ідеї для скульптур, а також талановиті зварювальники та інженери, які могли б допомогти в реалізації. Звісно, це все можна зробити і вдвох-втрьох, але мені здається, що це публічна справа і кожен міг би взяти участь! Тому якщо можете зробити цікавий дезігн - опублікуйте, і найімовірніше ми його реалізуємо.

Тому прошу писати по темі, критику сюди ж, побажання, та підтримку в студію!

Ре: шукаючи ілюстрацію для теми знайшов несподівано роботи Кирила Максименко. Якраз те, про що мова: http://ukrainianiphone.com/27/07/2012/74754
http://red-fox.spox.ru/ru/blog/2583.kak_ukrasit_.html

Планується так: до вересня зібрати якомога більше запчастин та розробити декілька задумок, а вже за вересень їх реалізувати та встановити. Поки так, а по мірі просування буде видно.

Аватар користувача
Коля
* * *
Повідомлень: 206
З нами з: 14.3.10 20:55
Стать: чол
Звідки: Чубинське

Re: Скульптури з відпрацьованих велозапчастин

Повідомлення Коля » 11.8.12 09:15

http://www.etoday.ru/2011/10/skul-ptury ... eong-d.php

а це роботи одного велолюбителя з Нікополя, Володимиром звуть
Зображення
Зображення

Vognick
* * * *
Повідомлень: 829
З нами з: 2.8.11 23:28
Стать: чол
Звідки: Київ, Академмістечко

Re: Скульптури з відпрацьованих велозапчастин

Повідомлення Vognick » 11.8.12 09:33

:yes Він (Володимир Поляруш), до речі, погодився взяти участь і підтримати проект.

Vognick
* * * *
Повідомлень: 829
З нами з: 2.8.11 23:28
Стать: чол
Звідки: Київ, Академмістечко

Re: Скульптури з відпрацьованих велозапчастин

Повідомлення Vognick » 14.8.12 22:36

Отже, наразі можна:

- відвезти дрібні велозапчастини (ланцюг, касету чи щось не надто об"ємне) в офіс Асоціації велосипедистів Києва (вул. Іллінська, 12, кімната 313);
- відвезти будь-що і в будь-яких кількостях до наших друзів та партнерів з Мистецької Платформи (дворик за Європейською площею - Грушевського 4 Б) - там прямо у дворі на днях буде встановлено місце для збору;
- написати мені в приват і до Вас під"їдуть і самі заберуть;

+ Долучитися до збору матеріалу з веломайстерень! Наразі вже чотири погодилися, щоб раз на 1 чи 2 тижні ми у них забирали залізяччя. Ще не скрізь був, тому список дружніх веломайстерень вивішу трохи пізніше. А поки - потрібні добровольці, котрі можуть виділити 1-2 години часу на тиждень і відвезти пару кілограмів з пункту А в пункт Б.

+ Допомогти творчо або організаційно. Завжди важливо чути ідеї та отримувати пропозиції! Якщо є побажання чи ескізи думок - зараз саме час їх озвучити, щоб потім реалізувати.

Ре: вже є перші 10 метрів велоланцюга ;)

Vognick
* * * *
Повідомлень: 829
З нами з: 2.8.11 23:28
Стать: чол
Звідки: Київ, Академмістечко

Re: Скульптури з відпрацьованих велозапчастин

Повідомлення Vognick » 30.8.12 16:05

Пані та панове, хто може допомогти зі збором велозапчастин в майстернях на лівому березі? Раз на пару тижнів треба буде заїхати, і відвезти в Центр.

Vognick
* * * *
Повідомлень: 829
З нами з: 2.8.11 23:28
Стать: чол
Звідки: Київ, Академмістечко

Re: Скульптури з відпрацьованих велозапчастин

Повідомлення Vognick » 4.9.12 12:24

Наразі у нас є пара мішків різного брухту + декілька старих коліс та вбитих ободів + 1 велосипед в зборі + декілька Зайчиків та різного причандалля. ДУЖЕ МАЛО ВЕЛОЛАНЦЮГІВ! Реально я очікував більшої їх кількості, хай і в кінець сезону. Таке враження, що скоро буде поповнення ланцюгами, і сточеними зірками одночасно. :crazy:

+ Величезну ПОДЯКУ :friends: висловлюю Chumachok за активну допомогу і словом і ділом!

Я ж наразі їду в теплі краї, тому якщо хтось вирішить допомогти - будьте ласкаві, пишіть, пропонуйте, але зважте, що відповідь буде не раніше 16 вересня.

Аватар користувача
Леха
*********
Повідомлень: 3697
З нами з: 14.3.03 19:41
Стать: чол
Звідки: киев

Re: Скульптури з відпрацьованих велозапчастин

Повідомлення Леха » 13.9.12 09:42

А что такое велоланцюг? Может у меня есть, а я не знаю?

Прошу прощения за русский в украиноязычной теме, пишу на чем умею.
Дует? Do it!

Аватар користувача
Shureg
*********
Повідомлень: 2973
З нами з: 23.5.07 13:15
Skype: Shureg_ua
Стать: чол
Звідки: Троещино

Re: Скульптури з відпрацьованих велозапчастин

Повідомлення Shureg » 13.9.12 10:10

А что такое велоланцюг?
цепь :)
Bike2Work!
UT4UTI

Vognick
* * * *
Повідомлень: 829
З нами з: 2.8.11 23:28
Стать: чол
Звідки: Київ, Академмістечко

Re: Скульптури з відпрацьованих велозапчастин

Повідомлення Vognick » 17.9.12 15:39

Підходять будь-які запчастини, які вже для їзди не годяться. Можливо навіть покришки можна було б задіяти, але поки тільки з металом є задумки. Якщо хтось придумає, що прикольного можна закреативити з покришок - реалізуєм, аби тільки це було цікаво з естетичної точки зору.

Ре: цепь, цепь ;) Велосипедная!

Vognick
* * * *
Повідомлень: 829
З нами з: 2.8.11 23:28
Стать: чол
Звідки: Київ, Академмістечко

Re: Скульптури з відпрацьованих велозапчастин

Повідомлення Vognick » 29.11.12 23:28

Продовжується збір деталей. Особливо потрібні ланцюги та ободи. А також зірки! Впевнений, що чи не в кожного залишаються незатерті великі зірки на касетах. Ну і все-все-все велосипедне також приймається! Цікаві ідеї в тому числі.

Зображення

Vognick
* * * *
Повідомлень: 829
З нами з: 2.8.11 23:28
Стать: чол
Звідки: Київ, Академмістечко

Re: Скульптури з відпрацьованих велозапчастин

Повідомлення Vognick » 11.12.12 14:09

Невже ні в кого на балконі, на дачі чи в гаражі не валяється поламаних ржавих рам чи хоча б радянського металолому??????

Зображення

Дуже треба в якості матеріалу.

Аватар користувача
Padre
* * * *
Повідомлень: 810
З нами з: 3.8.09 09:52
Skype: peter_a_tsvigoun
Стать: чол
Звідки: Київ, БоБайкер

Re: Скульптури з відпрацьованих велозапчастин

Повідомлення Padre » 14.1.13 11:38

Тема ще актуальна?
На Землю можна завозити деталі?
Kochevnikъ

Vognick
* * * *
Повідомлень: 829
З нами з: 2.8.11 23:28
Стать: чол
Звідки: Київ, Академмістечко

Re: Скульптури з відпрацьованих велозапчастин

Повідомлення Vognick » 14.1.13 13:27

Тема актуальна, так. Просто не піднімаю зайвий раз :yes

Завезти можна, але я не впевнений, що на Землі будуть раді. Банально я не домовлявся про це... Там у механіків все серйозно: алюміній + чормет = надбавка до зарплати у вигляді зданого металолому. У мене ж наразі немає адекватної можливості викуповувати брухт...

Тому якщо є можливість допомогти в плані підкинути нам будматеріалів *oops* , то можна або в приват, або прямо тут писати: є такі-то штуки, забрати там-то і там-то. Я під"їду, без проблем. :good:

Дякую.

Аватар користувача
Padre
* * * *
Повідомлень: 810
З нами з: 3.8.09 09:52
Skype: peter_a_tsvigoun
Стать: чол
Звідки: Київ, БоБайкер

Re: Скульптури з відпрацьованих велозапчастин

Повідомлення Padre » 14.1.13 13:42

Тема актуальна, так. Просто не піднімаю зайвий раз :yes

Завезти можна, але я не впевнений, що на Землі будуть раді. Банально я не домовлявся про це... Там у механіків все серйозно: алюміній + чормет = надбавка до зарплати у вигляді зданого металолому. У мене ж наразі немає адекватної можливості викуповувати брухт...

Тому якщо є можливість допомогти в плані підкинути нам будматеріалів *oops* , то можна або в приват, або прямо тут писати: є такі-то штуки, забрати там-то і там-то. Я під"їду, без проблем. :good:

Дякую.
Ок. Передивлюся, проведу ревізію, і в приват... :yes
Kochevnikъ

Аватар користувача
beavertu
* * * * *
Повідомлень: 1452
З нами з: 6.5.09 22:37
Стать: чол
Звідки: Киев, Подол

Re: Скульптури з відпрацьованих велозапчастин

Повідомлення beavertu » 14.1.13 14:23


Vognick
* * * *
Повідомлень: 829
З нами з: 2.8.11 23:28
Стать: чол
Звідки: Київ, Академмістечко

Re: Скульптури з відпрацьованих велозапчастин

Повідомлення Vognick » 14.1.13 19:03

Ага, круто :good: Я коли починаю серфити інтернет, то часто знаходжу подібні штуки. Але зазвичай їх виставляють або в приміщенні (як спец. елементи декору) або в галереях (сучасне мистецтво, і все таке). Так от, різниця в даному випадку буде в двох ключових моментах: ми хочемо встановити їх на відкритому просторі + принципово не використовуємо нових запчастин, тільки вже неробочі, або дуже сильно зношені. І це породжує деякі проблеми)))) Наприклад, очікувалось, що назбирати 100 м велоланцюгів займе не більше місяця... Натомість навіть в такому місті як Київ ми ледь набрали 47 м у жовтні. Правда почали в кінець сезону. Сподіваюсь навесні, коли всі прокинуться, буде веселіше.

Так що дякую за підтримку! :hi

Vognick
* * * *
Повідомлень: 829
З нами з: 2.8.11 23:28
Стать: чол
Звідки: Київ, Академмістечко

Re: Скульптури з відпрацьованих велозапчастин

Повідомлення Vognick » 25.1.13 12:57

Тим часом, поки Київ зимує, до мене приїжджають посилки з інших міст:

Зображення

Аватар користувача
Padre
* * * *
Повідомлень: 810
З нами з: 3.8.09 09:52
Skype: peter_a_tsvigoun
Стать: чол
Звідки: Київ, БоБайкер

Re: Скульптури з відпрацьованих велозапчастин

Повідомлення Padre » 20.3.13 17:10

Kochevnikъ

Vognick
* * * *
Повідомлень: 829
З нами з: 2.8.11 23:28
Стать: чол
Звідки: Київ, Академмістечко

Re: Скульптури з відпрацьованих велозапчастин

Повідомлення Vognick » 29.3.13 01:55

Не зважаючи на погоду, сезон розпочато і багато хто з нас зараз вже скидає старі комплектуючі на користь нових. Особливо у випадку всесезонних веломанів) Будьте ласкаві, всі розбиті колеса, розтягнуті ланцюги, зношені зірки та інші відпрацьовані велозапчастини віддайте нам в якості будматеріалів! Покришки відтепер також приймаються (!!!).

Аватар користувача
@ANUTA@
* * * *
Повідомлень: 656
З нами з: 2.7.05 21:35
Стать: жін
Звідки: Киев (Академгородок)

Re: Скульптури з відпрацьованих велозапчастин

Повідомлення @ANUTA@ » 5.4.13 18:23

Ребята!
Есть рама с треснутым стаканом, если сможете забрать самовывозом с Академгородка, с радостью сделаю вклад в ваше творчески интересное дело. :friends:
Тел есть в профиле

Vognick
* * * *
Повідомлень: 829
З нами з: 2.8.11 23:28
Стать: чол
Звідки: Київ, Академмістечко

Re: Скульптури з відпрацьованих велозапчастин

Повідомлення Vognick » 6.4.13 00:18

Спасибі велике! :Rose: На днях під"їдемо.


Повернутись до “Пісочниця”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей