Чи заслуговує цей вчинок на увагу???

Все починалося з шосе. Про це ніхто не повинен забути.
Аватар користувача
Moder # 7モ7 #
Страшний Модератор
Страшний Модератор
Повідомлень: 1893
З нами з: 24.7.07 17:14
Стать: чол
Звідки: отовсюди

Re: Геройський вчинок...

Повідомлення Moder # 7モ7 # » 26.5.11 10:22

Olexandr, Вы что, для слепых пишете или как? Приведите свои сообщения в порядок. Ато своими большими буквами устроили тут непонятно что. Балаган.
Зображення

Аватар користувача
Бешенный_бантик
модератор
Повідомлень: 2631
З нами з: 15.1.07 12:32
Стать: чол
Звідки: Киев, Борщаговка

Re: Геройський вчинок...

Повідомлення Бешенный_бантик » 26.5.11 10:51

просто ты пытаешься назваться "героем" там где таких "героев" вагон и маленькая тележка.

Это типа как если ты прийдешь в джинсах туда где все в фраках и как если бы ты пришел в джинсах туда где все в джинсах
ездю абы как и абы где

ekos
* *
Повідомлень: 63
З нами з: 22.5.09 13:58
Стать: чол
Звідки: Боярка

Re: Геройський вчинок...

Повідомлення ekos » 26.5.11 12:43

Для Olexandr..
Парень. Катай...главное в удовольствие.
Стремись вперед...
Но береги свое здоровье!
(борьба с гаишниками и мотоциклистами на спуске...это нездорово..почти как с ветряными мельницами)
А опыт с накатом придет...и скоро ты уже не с 30-кг рюкзаком поедешь...а с 15кг-вым...
и не с покрышками для грязи, а туристическими полусликами для асфальта..

То, что не сдался и проехал - молодец... :good: целеустремленный... :Yahoo!:

Аватар користувача
Olexandr
*
Повідомлень: 18
З нами з: 15.5.11 13:28
Стать: чол
Звідки: Городище-Київ

Re: Геройський вчинок...

Повідомлення Olexandr » 26.5.11 13:03

просто ты пытаешься назваться "героем" там где таких "героев" вагон и маленькая тележка.

Это типа как если ты прийдешь в джинсах туда где все в фраках и как если бы ты пришел в джинсах туда где все в джинсах
Та не збираюся я називатися "велосипедним героєм", мені до нього ще далеко, а от те що я кілька разів рятував життя людям, оце дійсно геройський, громадянський вчинок, багато хто зробив би на моєму місці те, що я зробив, тому не потрібно тут зациклюватися на цьому понятті, бо якщо тут приколупатися, то виходить, що ми всі такі :^:
Зараз у мене зовсім інші поняття і світобачення, ніж були два роки назад. Моя ціль зберегти здоров"я практично здорових людей і відновити здоров"я тих хто його втратив, вже є результати - це є хорошим вчинком, от якби усі все так розуміли як це розумію я. Для того щоб повести за собою натовп необхідно зробити для них чудо, яке вони б самі не зробили, тільки тоді вони будуть тебе слухатися, саме це я і хотів сказати.

Аватар користувача
Olexandr
*
Повідомлень: 18
З нами з: 15.5.11 13:28
Стать: чол
Звідки: Городище-Київ

Re: Геройський вчинок...

Повідомлення Olexandr » 26.5.11 13:14

Для Olexandr..
Парень. Катай...главное в удовольствие.
Стремись вперед...
Но береги свое здоровье!
(борьба с гаишниками и мотоциклистами на спуске...это нездорово..почти как с ветряными мельницами)
А опыт с накатом придет...и скоро ты уже не с 30-кг рюкзаком поедешь...а с 15кг-вым...
и не с покрышками для грязи, а туристическими полусликами для асфальта..

То, что не сдался и проехал - молодец... :good: целеустремленный... :Yahoo!:
Я з тобою цілком згоден, а досвід з часом прийде, це була всеж таки перша моя далека подорож...

Аватар користувача
Бешенный_бантик
модератор
Повідомлень: 2631
З нами з: 15.1.07 12:32
Стать: чол
Звідки: Киев, Борщаговка

Re: Геройський вчинок...

Повідомлення Бешенный_бантик » 26.5.11 13:25

а от те що я кілька разів рятував життя людям, оце дійсно геройський, громадянський вчинок
а чого про це у статті нічого не сказано?

а то далеко їздити тут всі можуть, а врятувати не всі
ездю абы как и абы где

Аватар користувача
vile.gnus
*********
Повідомлень: 3046
З нами з: 25.3.08 00:07
Стать: чол
Звідки: с. Капитоновка

Re: Геройський вчинок...

Повідомлення vile.gnus » 26.5.11 13:51

Средняя скорость - 12 км/ч. Это - бред, а не поездка

Ти тільки давай не рівняй мене до професійних спортсменів, тим більше ще раз повторюю, робив я це вперше :grin:
Повір темпи були дуже швидкими і виснажливими, тому нікого із собою і небрав, бо не витримали б :eek:
А назвати це геройським вчинком можна і не один раз, оскільки ніде не описується те що я насправді пережив і дуже неприємно бачити коли тебе обсирають на рівному місці. От скажи які у тебе досягнення?
[/color][/size]
Да какая разница, что ты при этом пережил. Результат какой?
Подпортил себе колени? Ну поздравляю.
Ежегодно тысячи людей ездят бреветы, вкладываясь в такие временные рамки:
13:30 - для 200 км
20:00 - для 300 км
27:00 - для 400 км
40:00 - для 600 км
75:00 - для 1000 км
Потом почти 4000 тысячи человек едут Париж-Брест-Париж. Победители, такие же любители, как ты проезжают 1200 км за за 44 часа.

А что касается моих достижений, то в велосипорте они достаточно скромные - пара медалек. Но подобной херней, как ты я никогда не занимался и не буду, пока есть голована плечах

Аватар користувача
Olexandr
*
Повідомлень: 18
З нами з: 15.5.11 13:28
Стать: чол
Звідки: Городище-Київ

Re: Геройський вчинок...

Повідомлення Olexandr » 26.5.11 16:24

а от те що я кілька разів рятував життя людям, оце дійсно геройський, громадянський вчинок
а чого про це у статті нічого не сказано?

а то далеко їздити тут всі можуть, а врятувати не всі
Розумієш, просто стаття яку про мене писали, була зовсім на іншу тему. В основному, про те як я рятував життя людям, знають лише мої близькі, я цим не хвастаюся, та і тим що я так проїхав теж не вихваляюся, просто хотілося б прочитати думки реальних велосепедистів, та мабуть я не туди і не так почав писати :no:

Аватар користувача
Olexandr
*
Повідомлень: 18
З нами з: 15.5.11 13:28
Стать: чол
Звідки: Городище-Київ

Re: Геройський вчинок...

Повідомлення Olexandr » 26.5.11 16:41

Да какая разница, что ты при этом пережил. Результат какой?
Подпортил себе колени? Ну поздравляю.
Ежегодно тысячи людей ездят бреветы, вкладываясь в такие временные рамки:
13:30 - для 200 км
20:00 - для 300 км
27:00 - для 400 км
40:00 - для 600 км
75:00 - для 1000 км
Потом почти 4000 тысячи человек едут Париж-Брест-Париж. Победители, такие же любители, как ты проезжают 1200 км за за 44 часа.

А что касается моих достижений, то в велосипорте они достаточно скромные - пара медалек. Но подобной херней, как ты я никогда не занимался и не буду, пока есть голована плечах
Навіщо мені твої часові рамки, тут зовсім про інше іде розмова, тебе щось не туди понесло. Мені здається, що "херней", як ти це називаєш багато хто займається навіть з тих хто зареєстрований на цьому сайті, тому їм не приємно було б чути про твій наклип #diablo Ти не думав, що у кожної людини свої інтереси, свої цілі, свої рамки досягнень які у кожного індевідуальні. Для одної людини проїхатися 100км-це в межах норми, для іншої це адське навантаження і велике досягнення для неї самої і їй приємно розказати і поділитися враженнями іншим, і уяви, що такі як ти підійдуть до неї і скажуть: "Та що ти гонеш? Хіба це результат? Це те саме, що я, або інший крутий велосипедист пройдемося пішки до магазину і назад..." Типу того. А у людини почувши це, відразу зіпсується настрій і можливо вона більше ніколи не сяде за велосипед і не буде крутити педалі в своє задоволення, не роблячи таких випробувань для своєї сили волі і свого організму в цілому...

Аватар користувача
Alebo
* * * *
Повідомлень: 919
З нами з: 12.6.09 10:54
Стать: чол
Звідки: Киев - Дорогожичи

Re: Геройський вчинок...

Повідомлення Alebo » 26.5.11 16:51

А ты вопросительный знак поставь в названии темы, может изменится что?)

Аватар користувача
mityaer
* * * *
Повідомлень: 862
З нами з: 26.8.09 22:46
Стать: чол
Звідки: ст.м.Житомирская
Контактна інформація:

Re: Геройський вчинок...

Повідомлення mityaer » 26.5.11 20:20

Победители, такие же любители, как ты проезжают 1200 км за за 44 часа.
А есть пруфлинк? Ато я читал только про 57 часов :duma: Правда читал только про ПБП.
Лучший воспитатель - Безысходность. Лучшая среда обитания - Одиночество
"Как верили, что главное придет, Себя считали кем-то из немногих, И ждали что вот-вот произойдет Счастливый поворот твоей дороги"

Аватар користувача
vile.gnus
*********
Повідомлень: 3046
З нами з: 25.3.08 00:07
Стать: чол
Звідки: с. Капитоновка

Re: Геройський вчинок...

Повідомлення vile.gnus » 26.5.11 22:02

Победители, такие же любители, как ты проезжают 1200 км за за 44 часа.
А есть пруфлинк? Ато я читал только про 57 часов :duma: Правда читал только про ПБП.
Сорри, это я что-то напутал. Ссылка осталась на работе завтра проверю. Но 57 - тоже очень впечатляет.
Вообще, нужно спорсить у Триза, он вроде собирался ехать 1000км нонстоп, нехнаю, собрался ли и что из этого вышло, учитывая его способность ехать ровным темпом в течение 35 часов с одной стороны и проезжать 500 км за 18 часов с другой, могу предположить, что 1000 км он может осилить без сна

Аватар користувача
vile.gnus
*********
Повідомлень: 3046
З нами з: 25.3.08 00:07
Стать: чол
Звідки: с. Капитоновка

Re: Геройський вчинок...

Повідомлення vile.gnus » 26.5.11 22:05

А у людини почувши це, відразу зіпсується настрій і можливо вона більше ніколи не сяде за велосипед і не буде крутити педалі в своє задоволення, не роблячи таких випробувань для своєї сили волі і свого організму в цілому...
Ну да, конечно, мы тут все должны дружна встать перед тобой на колени и проить автографы

Я понимаю, что в твоей жизни это, скорее всего, огромное событие, возможно даже самое большое.
Лет через 10 ты узнаешь в этой жизни много новых вещей и надеюсь тебе будет чем еще гордиться кроме поездки на 665 км с грузом весом 40 кг

Если и в 50 лет этот поступок будет для тебя главным подвигом жизни, можешь считать, что жизнь прожита зря

Аватар користувача
Disco
* * *
Повідомлень: 467
З нами з: 25.5.09 15:36
Skype: matija195(ВСЕГДА!всегда общайтесь через скайп!
Стать: чол
Звідки: Борщага

Re: Чи заслуговує цей вчинок на увагу???

Повідомлення Disco » 26.5.11 22:47

Тема форуму "Герої асфальта", ось я і вирішив викласти інфу про свій вчинок, якщо я не правий, то підскажіть Хто такі герої асфальта?

http://vkontakte.ru/video?gid=30391#/vi ... 1_76234770

Чи можна назвати поїздку на відстань 665 км, з баластом 40кг за 50 годин геройським вчинком,
ну как по мне, проехать 50 часов в седле - это геройство.Я уже после 3го часа езды резко начинаю ненавидеть велоспорт :grin:

Аватар користувача
magnus
* *
Повідомлень: 191
З нами з: 20.5.10 14:24
Стать: чол

Re: Геройський вчинок...

Повідомлення magnus » 26.5.11 23:14

Победители, такие же любители, как ты проезжают 1200 км за за 44 часа.
А есть пруфлинк? Ато я читал только про 57 часов :duma: Правда читал только про ПБП.
Всё правильно, проезжают и за 44 часа: результаты ПБП-2007 (лучший - 44:33) и даже меньше: лучшие результаты всех ПБП
правда называть их такими же любителями как то язык не поворачиваеться...

Аватар користувача
mityaer
* * * *
Повідомлень: 862
З нами з: 26.8.09 22:46
Стать: чол
Звідки: ст.м.Житомирская
Контактна інформація:

Re: Геройський вчинок...

Повідомлення mityaer » 27.5.11 09:50

правда называть их такими же любителями как то язык не поворачиваеться...
спс, Жень.
1200 за 38 : 55 это ваще...... :molba:
Ты не собираешься в этом году ехать больше 1К?
Лучший воспитатель - Безысходность. Лучшая среда обитания - Одиночество
"Как верили, что главное придет, Себя считали кем-то из немногих, И ждали что вот-вот произойдет Счастливый поворот твоей дороги"

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: Чи заслуговує цей вчинок на увагу???

Повідомлення Vadim Bus » 27.5.11 10:16

Ну доведут до истерики пацана... А зря...

Аватар користувача
Cubano
* * *
Повідомлень: 478
З нами з: 9.8.05 21:41
Skype: misha-svch
Стать: чол
Звідки: Біля Церкви

Re: Геройський вчинок...

Повідомлення Cubano » 27.5.11 10:47

Не хвали себе сам, хай тебе люди похвалять... :cool:
Нерозумію, що за прикол? Усім все не подобається!!! Чому це я відрзу хвалюсь? От скажи, ти чув два роки назад про мене? Напевно ж ні. От тому я і розповідаю про свій вчинок, щоб люди знали, оцінили, підсказали, якщо тобі не цікаво, то навіщо заходити читати і виражати своє невдоволення, повір з боку рідних і знайомих я отримав достатню кількість похвал і я пишаюсь тим, що мною пишаються. І ще раз наголошую, що шукаю підтримку з боку професійних велосепедистів. Не так вже й багато в Україні людей, які охоче виїздили б на прогулянку, або подорож, для отримання насолоди і підтримки, або навіть покращення рівня свого здоров"я. Треба щоб таких людей ставало дедалі більше!!!
Олександр, та мені прикольно читати твою тему, тому що ти ровесник мого сина. Читаю тебе, і думаю, добре що він не такий, як ти. Набравши його ім"я і фамілію Гугль видасть море ссилок - переможець олімпіад, студент відмінник, наукова робота, регбі. І я ж всім підряд не виставляюсь, який він у мене крутий.
Я і два роки про тебе не чув, і зараз мені так фіолетово, не хочеться тебе ображати, але ти не знаєш, що таке нормальні людські цінності, 70 км\ч на спускі з 40 кг на багажнику - то ти трохи нездоровий на голову, і хай твої батьки радіють, що ти живий залишився.
Не будеш прислухатися до порад тут і далі продовжуватимеш в цьому духі - то таки стіна кинеться тобі під колеса.
Те що тебе твої рідні хвалять - це ще не показник, чужі люди набагато об"єктивніші. Накатали статтю в місцевій газеті - то їм же щось треба писати.
Ти страждаєш нарцисизмом, я тобі не лікар.
Було б за що - похвалив би, он почитай звіт людини, яка не випрошувала для себе ніяких звань, але я б його назвав би героєм, бо проїхати через всю Південну Америку, через джунглі і наркомафію і лишитися живим - дійсно геройство. http://forum.velomania.ru/showthread.php?t=98406

Аватар користувача
MaD_CameL
*********
Повідомлень: 14027
З нами з: 13.6.05 13:05
Стать: чол
Звідки: Бровары

Re: Геройський вчинок...

Повідомлення MaD_CameL » 27.5.11 12:02

Ти страждаєш нарцисизмом, я тобі не лікар.
больше ничего можно не писать.
хотя он наверное не страдает, а наслаждается им. а вот когда окружающие не потакают, а стебутся с этого нарциссизма, то может и страдает
Не так багато в цьому житті речей, здатних посилювати одночасно відчуття радості й відчуття болю. Можливо тому чоловіки й вигадали алкоголь.

Аватар користувача
mityaer
* * * *
Повідомлень: 862
З нами з: 26.8.09 22:46
Стать: чол
Звідки: ст.м.Житомирская
Контактна інформація:

Re: Геройський вчинок...

Повідомлення mityaer » 27.5.11 13:01

ёмаё, мегакруто. Но где они берут стооолько свободного времени?
Или им влом тратить время на зарабатывание денек, чтобы потратить месяц, но проехать по бОльшему маршруту, скажем, на мотобайках/джипе...
Лучший воспитатель - Безысходность. Лучшая среда обитания - Одиночество
"Как верили, что главное придет, Себя считали кем-то из немногих, И ждали что вот-вот произойдет Счастливый поворот твоей дороги"

Аватар користувача
elsterwerda
*
Повідомлень: 1
З нами з: 28.5.11 05:37
Стать: чол

Re: Геройський вчинок...

Повідомлення elsterwerda » 28.5.11 06:18

Олександр, та мені прикольно читати твою тему, тому що ти ровесник мого сина. Читаю тебе, і думаю, добре що він не такий, як ти. Набравши його ім"я і фамілію Гугль видасть море ссилок - переможець олімпіад, студент відмінник, наукова робота, регбі. І я ж всім підряд не виставляюсь, який він у мене крутий.
Я і два роки про тебе не чув, і зараз мені так фіолетово, не хочеться тебе ображати, але ти не знаєш, що таке нормальні людські цінності, 70 км\ч на спускі з 40 кг на багажнику - то ти трохи нездоровий на голову, і хай твої батьки радіють, що ти живий залишився.
Не будеш прислухатися до порад тут і далі продовжуватимеш в цьому духі - то таки стіна кинеться тобі під колеса.
Те що тебе твої рідні хвалять - це ще не показник, чужі люди набагато об"єктивніші. Накатали статтю в місцевій газеті - то їм же щось треба писати.
Ти страждаєш нарцисизмом, я тобі не лікар.
Було б за що - похвалив би, он почитай звіт людини, яка не випрошувала для себе ніяких звань, але я б його назвав би героєм, бо проїхати через всю Південну Америку, через джунглі і наркомафію і лишитися живим - дійсно геройство. http://forum.velomania.ru/showthread.php?t=98406

Уважаемый папа ровесника моего сына, читаю и я твою мысль. Я рад что мой сын именно такой какой он есть ибо это моё воспитание, и безмерно рад что он не такой как твой, который не страдает как мой нарциссизмом. Но несмотря на его знаменитую фамилию в Гугле с вытекающей информацией о его исключительных достижениях, твой сын наверняка вместе со своей с кромностью заядлый онанист, с чем тебя и поздравляю, так что успехов!:veselo:

Аватар користувача
Olexandr
*
Повідомлень: 18
З нами з: 15.5.11 13:28
Стать: чол
Звідки: Городище-Київ

Re: Чи заслуговує цей вчинок на увагу???

Повідомлення Olexandr » 28.5.11 22:53

Короче все зрозуміло і можна підвести підсумки:
Начитався я усих ваших нарікань і порад ... Зрозумів одне, що майже усі ви зациклені на результатах і якихось "супер досягненнях", які наврядчи несуть користь організму. Так, я теж зробив для себе досягнення, познущався над власним організмом, та наврядчи буду це повторювати, просто тепер у мене є точка опори від якої відштовхуватимусь і рухатимусь далі, роблячи якісь нові, корисні внески в суспільство. Для цього постійно розширюю досвід і тепер знатиму що у вас "велерів" зовсім інше світобачення і цілі, що є серед вас "круті", яких тут всі поважають... Чому ж ви не можете зробити так, щоб вас поважало усе населення нашої країни? ВІдкрийте очі, протріть їх, хіба ви не бачите що робиться з молоддю? Вона ж деградує!!! Повірте, я пропрацював в багатьох місцях, в основному моя робота мала педагогічний характер, і те що я бачив на власні очі, спонукало мене задуматися над тим, куди наші майбутні покоління занесе, ким вони будуть і якими вони стануть. Хіба ви не бачите цієї тенденції? Адже нашим "рулям" немає ніякого діла до здоров"я майбутніх поколінь. Будьте справжніми педагогами, учіть своїх дітей і не забувайте про чужих. Якщо ви усі їздите на довгі дистанції, то гадаю вам не буде складно зібрати самих досвідчених і податися по всій Україні, заїзджаючи у кожен населений пункт і проводити лекції підростаючому поколінню про ваші досягнення, про шкоду тютюну і алкоголю, про користь ізди на велосипеді... Звійсер не всим ця інформація сприйметься і осилиться, та всерівно результат буде і він буде хорошим: більшість дітей захочуть сісти на велосипед, адже ви станете героями в їхніх очах, їхніми кумирами, а не недосяжною "нішою" :mushket:

Аватар користувача
mityaer
* * * *
Повідомлень: 862
З нами з: 26.8.09 22:46
Стать: чол
Звідки: ст.м.Житомирская
Контактна інформація:

Re: Чи заслуговує цей вчинок на увагу???

Повідомлення mityaer » 29.5.11 00:34

Olexandr, проповедников не любят.
Тебе тут тоже проповедуют - ты злишься/обижаешься/не обращаешь внимания.
Так же будут делать и те, кому проповедуешь ТЫ.
Как вообще можно думать, что кучка суперменов что-то за 1 час болтовни радикально изменит в ком-то?
Воспитание это нечто другое, да и не стоит забывать о карме во всех её проявлениях :p

elsterwerda, Вы, как отец, вызываете сожаление...
Достижения не даются даром, и сын Cubano заплатил сполна свою цену за то, что его знает гугль. Вопрос - надо ли это Вам.
Если надо - Вы неудачник. А если это всё надумано, и мечта о гугло-известности искусственна - нехер завидовать, у вас и без того прекрасная жизнь.

Нечего сопоставлять свою жизнь с чужой - уплатив за неё такую же цену, Вы бы были ей не рады (с) какой-то крутой чувак античности.
Лучший воспитатель - Безысходность. Лучшая среда обитания - Одиночество
"Как верили, что главное придет, Себя считали кем-то из немногих, И ждали что вот-вот произойдет Счастливый поворот твоей дороги"

Аватар користувача
MaD_CameL
*********
Повідомлень: 14027
З нами з: 13.6.05 13:05
Стать: чол
Звідки: Бровары

Re: Чи заслуговує цей вчинок на увагу???

Повідомлення MaD_CameL » 29.5.11 00:41

слив зосчитан

пс

подростковый онанизм ну никак не отражается на умственных или других способностях, а вот заводить бота только для того, чтобы облить гавном оппонента, нихера некрасиво Olexandr-нарцисс(по странной случайности айпишники у юзера Olexandr и юзера elsterwerda одинаковы). когда же нарциссу открыли правду, что он нихера не герой, а простой задрот, то он стал лить говно на окружающих.
уратоварищи

ппс

elsterwerda, или же все-таки Olexandr, а ты в подростковом возрасте не был заядлым онанистом? или ты может им и остался? дрочишь то небось на свое отражение в зеркале, ведь ты герой и все такое. как же можно не онанировать, гляда на человека, нет СВЕРХЧЕЛОВЕКА, который спасает людей в перерывах между поездками на сотни км на велосипеде, который не бухает и силой мысли режет колбасу. да и ваще почти что чак норрис
Не так багато в цьому житті речей, здатних посилювати одночасно відчуття радості й відчуття болю. Можливо тому чоловіки й вигадали алкоголь.

Аватар користувача
mityaer
* * * *
Повідомлень: 862
З нами з: 26.8.09 22:46
Стать: чол
Звідки: ст.м.Житомирская
Контактна інформація:

Re: Чи заслуговує цей вчинок на увагу???

Повідомлення mityaer » 29.5.11 02:07

(по странной случайности айпишники у юзера Olexandr и юзера elsterwerda одинаковы).
поржал, пасиба :p
може патамушо это "кагбэ" сын и батя - и живут они вместе? обычно в квартиру два прова не тянут...вроде... :grin:

Сатрю, тут буит в тему попсовая книжка 1927 года
Зображення
Лучший воспитатель - Безысходность. Лучшая среда обитания - Одиночество
"Как верили, что главное придет, Себя считали кем-то из немногих, И ждали что вот-вот произойдет Счастливый поворот твоей дороги"


Повернутись до “Герої асфальту”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей