КПИ-шники, ЄДНАЙМОСЯ!!!

бовтанка-2. Теми, які шкода видаляти, та які актуальні чи корисні для читання навіть після закриття
Аватар користувача
mylove
* * *
Повідомлень: 213
З нами з: 11.5.06 16:24
Skype: mylove_ua
Стать: чол
Звідки: гаряча ФінЛяндія

Повідомлення mylove » 5.4.07 19:04

to Sergius
Пане, нічого з вашим шосейником не станеться. Я, можливо, теж на шосері приїду.
Якщо будете їхати спокійно – обода не погнете. А ще – прихопіть Ярослава, його краще теж не погнути ;)))

Волейбольний м’яч можу я взяти. В мене ще живий з минулого року залишився.

Які ще є питання/ідеї?

Аватар користувача
Muller
* *
Повідомлень: 155
З нами з: 26.6.06 23:44
Стать: чол
Звідки: Kyiv

Повідомлення Muller » 5.4.07 21:04

Які ще є питання/ідеї?
1. Шлем обов`язковий?
2. Чи потрібна попередня реєстрація?

Аватар користувача
mylove
* * *
Повідомлень: 213
З нами з: 11.5.06 16:24
Skype: mylove_ua
Стать: чол
Звідки: гаряча ФінЛяндія

Повідомлення mylove » 5.4.07 21:32

Шолом ДУЖЕ бажаний. Особсито мені він два рази голову рятував.
Али ви самі дивіться, як вам зручніше. Не маленкі ж вже...

А щодо попередньої реєстрації.. можете писати тут скільки вас приїде. Але, як правило, будь-яка попередня реєстрація досить суттєво розходиться від реальної кількості людей, які приїдуть.

Крім того, кількість людей буде суттєво впливати тільки на те, будемо ми їхати однією групою чи двома. Зорієнтуємось на місці ;))

Якщо комусь для зв’язку потрібен мій мобільний: 8(067)937-59-09
Але в мене 70 коп. на рахунку ))

Аватар користувача
Muller
* *
Повідомлень: 155
З нами з: 26.6.06 23:44
Стать: чол
Звідки: Kyiv

Повідомлення Muller » 5.4.07 23:48

Я чому питаю про шолом і реєстрацію. Дивлюся тут на велокиєві досить жорстокі правила щодо цих речей, наприклад організатор покатушки сам вирішує кого брати з зареєстрованих на покатушку а кого ні. Ну а в КПІ, як завжди демократія. :)

Поки що не скажу що буду, але в неділю буду знати точно.
однією групою чи двома
Це як?

Аватар користувача
mylove
* * *
Повідомлень: 213
З нами з: 11.5.06 16:24
Skype: mylove_ua
Стать: чол
Звідки: гаряча ФінЛяндія

Повідомлення mylove » 6.4.07 07:23

Сподіваюсь, ці правила всі знають?

Витяг з Правил Дорожнього Руху

6. ТРЕБОВАНИЯ К ВОДИТЕЛЯМ МОПЕДОВ И ВЕЛОСИПЕДОВ *

6.1. Двигаться по проезжей части на мопедах разрешается лицам, достигшим 16-летнего, на велосипедах— 14-летнего возраста.
Примечание. Водители мопедов и велосипедов должны иметь карточку с информацией о себе. Форма карточки устанавливается местными органами государственной исполнительной власти и органами местного самоуправления.

6.2. Мопеды и велосипеды должны быть оборудованы световозвращателями: спереди — белого цвета, по бокам — оранжевого, сзади — красного.

6.3. При движении в темное время суток и в условиях недостаточной видимости на мопеде необходимо включить освещение, на велосипеде — фонарь (фару).

6.4. Водители мопедов и велосипедов, двигаясь группами, должны ехать друг за другом, чтобы не мешать другим участникам дорожного движения.
Колонна велосипедистов, движущаяся по проезжей части, должна быть разделена на группы по 10 велосипедистов с расстоянием между группами 80—100 м.

6.5. Водители мопедов и велосипедов могут перевозить только такие грузы, которые не мешают управлять транспортным средством и не создают препятствий другим участникам дорожного движения.

6.6. Если велосипедная дорожка пересекает дорогу за перекрестком, то водители мопедов и велосипедов обязаны уступить дорогу другим транс-портным средствам, движущимся по дороге.

6.7. Водителям мопедов и велосипедов запрещается:
а) управлять мопедом (велосипедом) с неисправными тормозом и зву-ковым сигналом, а также без освещения в темное время суток и в усло-виях недостаточной видимости;
б) двигаться по проезжей части, если рядом есть велосипедная дорожка;
в) двигаться по тротуарам и пешеходным дорожкам (кроме детей на детских велосипедах под присмотром взрослых);
г) во время движения держаться за другое транспортное средство;
д) ездить не держась за руль и снимать ноги с педалей (подножек);
е) перевозить пассажиров, за исключением детей в возрасте до 7 лет, на дополнительном сиденьи, оборудованном надежно закрепленными подножками;
е) буксировка мопедов и велосипедов;
ж) буксировка прицепа (кроме предназначенного для эксплуатации с этими транспортными средствами).

* Водители мопедов и велосипедов обязаны выполнять требования других пунктов Правил, касающихся водителей или пешеходов и не противоречащих требованиям этого раздела.


to Muller
Пане, відповідь на ваше запитання - п. 6.4.

Крім того, звертаю увагу всіх, що при собі обов’язково треба мати студентський квиток чи будь-який інший документ, що засвідчує особу!

Аватар користувача
Dwarf
* * *
Повідомлень: 479
З нами з: 28.6.06 22:19
Стать: чол
Звідки: Вальхалла

Повідомлення Dwarf » 6.4.07 08:55

Девятого скорее всего не поеду...

В следующий раз наверно.
О как ничтожны ты и я,
Перед нависшею судьбою,

Иживы мы, пока друзья
стоят всегда за нас стеною...

Аватар користувача
Myshenya
* * *
Повідомлень: 280
З нами з: 24.1.06 16:43
Стать: жін
Звідки: Борщагівка.Київ.UA

Повідомлення Myshenya » 6.4.07 10:26

А я уже точно не поеду. И в следующий раз не поеду... Доктор запретил этот сезон точно, возможно и следующий.... Вот так вот..

Но

НАРОД!! Во вторник последний день приноса фоток на карточки. Письмо с прошением на стоянку ректор принял, похвалил, что мы что-то делаем, так что я теперь от него не отстану, стоянка будет. У меня теперб вместо покатушек будет время поездить по магазинам и поговорить о скидках... Будем думать о соревнованиях и т. д. так что карточки будут очень скоро..

У кого нет пока возможности зайти в первый корпус и принести деньги и фото, шлите мне фото на мыло, а с деньгами потом разберемся. Шевелитесь, а то после вторника мы несем заказ на печать.
Скаженому мишеняті кілометр не крюк...

Аватар користувача
choopa
*
Повідомлень: 47
З нами з: 10.10.05 21:28
Стать: чол
Звідки: Оболонь

Повідомлення choopa » 6.4.07 12:02

жаль что я не смогу с вами поехать, т.к. соберу вел в кучу только к 10(11) апреля :D
ну чтоже буду ждать следуйщего раза...

Аватар користувача
*morphey*
*
Повідомлень: 20
З нами з: 18.7.06 20:47
Skype: mrmorphey
Стать: чол
Звідки: Киев

Повідомлення *morphey* » 6.4.07 17:09

To Даша: Есть некоторая инфа по поводу дисконтов- писать не буду - конкуренция- как нить стукни в аську и скажи када будешь в студсовете- забегу и поговорим) а ваще интересные требования у некоторых :kolobok:
После того, как наложил латку- обязательно попрыгай на ней (с)

Аватар користувача
mylove
* * *
Повідомлень: 213
З нами з: 11.5.06 16:24
Skype: mylove_ua
Стать: чол
Звідки: гаряча ФінЛяндія

Повідомлення mylove » 7.4.07 21:09

Вітаю всіх! І зі святами також ;)

Отже вирішили, що їдемо за першим маршрутом. Ще раз наводжу цей маршрут та деякі уточнення:

Перший.

09.04.2007

Маршрут: Київ-Вишгород-Осещина/Хотянівка-Вишгород-Київ
Сбір: 09:00 Площа Знань
Старт: 09:30

Час фінішу: за особистими побажаннями
Місце фінішу: Київ
Кілометраж: 80+
Асфальт/ґрунт: 80/5
Темп: 20-25
Брати з собою: воду, їжу, гарний настрій, студентський квиток чи будь-який інший документ, що засвідчує особу
Зв’язок: мій ICQ 347-232-835, 8(067) 937-59-09

Ідея така:
Запрошуються всі бажаючи велостуденти КПІ, також однолітки з інших ВНЗ (за наявності студентського квитка).

Дані по маршруту:
Старт з Площі знань о 9:15. Чекати не будемо, тому не запізнюйтесь! Далі їдемо: Борщагівська, поворот на вул. Вадима Гетьмана (колишня Індустріальна), Індустріальний міст, вул. Довженка, вул. Олени Теліги, Московський просп., поворот на Богатирську, далі вже починається шосе на Вишгород.
Їдемо через Вишогрод, київську ГЕС (це приблизно 30 км від Києва).
Далі – по бажанню присутніх. Можна зупинитися на Каналі біля с. Осещина, можна проїхати ще 5 км до с. Хотянівка і проїхати на берег Десни.
Купатися, я гадаю, ще холодно буде. А от просто посидіти весело на березі річки – це можна.
Їжу кожен бере індивідуально, адже централізовано «скупатися» – то не реально.
Може розведемо вогнище, пожаримо сосиски ;))
Волейбольний м’яч беру я.
Покатуха не має на меті поставити велорекорд, а призначена для згуртування нашої студентської велоспільноти.

Велике прохання до всіх приїхати в шоломах!
Одяг – дивіться по погоді http://www.meteoprog.com.ua/ua/table.ph ... 204&days=4 та особистими вподобаннями, але не забувайте, що тривалий час будемо сидіти на місці, а не їхати. Якщо зранку буде дощ – ніхто нікуди не їде і покатуха переноситься на інший день.
На маршруті один невеличкий підйом при в’їзді у Вишогород, але на нього кожний заїде.
Щодо маршруту, за яким ми будемо їхати… Прохання до всіх, бути максимально уважними, не розслаблятися. Небезпечні ділянки: Індустріальний міст, м. Дорогожичі, спуск по Олени Теліги!!!!!!!!, Петрівка… далі вже тільки на ГЕС.
Але в будь-якому випадку, не забувайте, що поруч їдуть ваші ТОВАРИШІ!! Ніяких понтів, їзди по тротуарах, незрозумілих стрибків і всього іншого. Хто вміє їздити в групі – добре, хто не вміє – теж добре – будемо вчити. На спусках та підйомах їзда групою ЗАБОРОНЕНА!!! Щодо цих же спусків та підйомів: дистанція – не менше 15 метрів, швидкість – не більше 40 км/год (рекомендована), максимальна пильність та уважність, ніякого гальмування та різкої зміни траєкторії руху!
На рівних ділянках бажано їхати групою, будемо дивитися по ситуації та ступеню організованості велосипедистів.
Великий траффік не очікується, але, в будь-якому випадку, не забувайте, що їдемо по автодорозі і поруч літають «Шумахери» без мізків.

Всі, хто не здав заяви на вступ до клубу, чи фотокартки на посвідчення – зможуть це зробити. Більш детальна інформація, зразок заяви та статуту по цьому посиланню, в закладці "Файли" http://veloks.ho.com.ua/
Тільки не забудьте прихопити вищезгадане з собою. Віддасте мені чи Олегу.

Начебто все сказав… У кого які запитання будуть?
Востаннє редагувалось 8.4.07 09:35 користувачем mylove, всього редагувалось 3 разів.

Аватар користувача
Melk
* * *
Повідомлень: 291
З нами з: 29.8.06 13:02
Стать: жін
Звідки: Kiev Obolon

Повідомлення Melk » 7.4.07 23:05

можно ли к вам присоединиться? Я +3? Живу на Оболони, если буду падать на хвост, то в районе Богатырской...

Аватар користувача
mylove
* * *
Повідомлень: 213
З нами з: 11.5.06 16:24
Skype: mylove_ua
Стать: чол
Звідки: гаряча ФінЛяндія

Повідомлення mylove » 7.4.07 23:09

to Melk
звичайно можна. а ви, пані, вибачте з КПІ?
от тільки мені вам важко сказати, коли ми будемо їхати по Богатирській, адже темп їзди не прогнозований...

Аватар користувача
Melk
* * *
Повідомлень: 291
З нами з: 29.8.06 13:02
Стать: жін
Звідки: Kiev Obolon

Повідомлення Melk » 7.4.07 23:18

Ні, я з КІСІ : ) У вас тут приватизовано? ;-)

Аватар користувача
mylove
* * *
Повідомлень: 213
З нами з: 11.5.06 16:24
Skype: mylove_ua
Стать: чол
Звідки: гаряча ФінЛяндія

Повідомлення mylove » 7.4.07 23:23

не те щоб приватизовано.. але це навіть краще. будемо встановлювати та зміцнювати стосунки між студентами різних ВНЗ ;)))

Аватар користувача
Muller
* *
Повідомлень: 155
З нами з: 26.6.06 23:44
Стать: чол
Звідки: Kyiv

Повідомлення Muller » 8.4.07 11:53

А якщо у мене нема шолому? :gerl:

Аватар користувача
R@mon
* *
Повідомлень: 198
З нами з: 15.5.06 07:18
Стать: чол
Звідки: Город большой, мир огромен, вселенная бесконечна!

Повідомлення R@mon » 8.4.07 11:58

Превед! во сколько будете на Петровке?? :anti: Планирую там подтянуться...
ride the day
Ride The Night
RIDE THE LIFE

Аватар користувача
mylove
* * *
Повідомлень: 213
З нами з: 11.5.06 16:24
Skype: mylove_ua
Стать: чол
Звідки: гаряча ФінЛяндія

Повідомлення mylove » 8.4.07 12:30

Якщо нема шолому, то може бути боляче. Але якщо їздити уважно і пильно – то не буде :))

На Петрівці будемо десь о 10 годині. Важко сказати точно, адже хтось запізниться, когось чекати будемо, хтось вперед поїде... все як завжди )))

Краще приїжджайте на Площу знань на дев’яту годину. Так буде простіше для всіх. Скільки там того підйому по Олени Теліги? ;))
Нехило втопити й понти їхати ))

Аватар користувача
LiNk
* *
Повідомлень: 137
З нами з: 30.3.07 19:25
Skype: stlink
Стать: чол
Звідки: Киев

Повідомлення LiNk » 8.4.07 13:02

а если вообще не с универа. и давно не учусЪ - присоединиться можно? :)
Always practicing, Cleric. Maybe that's why you're the best. ©Equilibrium
Бесконечное терпение дает мгновенный результат.

Аватар користувача
mylove
* * *
Повідомлень: 213
З нами з: 11.5.06 16:24
Skype: mylove_ua
Стать: чол
Звідки: гаряча ФінЛяндія

Повідомлення mylove » 8.4.07 14:00

Як би так поделікатніше написати…

Ця покатуха не була винесена у відповідний розділ форуму, лише з тієї причини, що призначена саме для студентів, а тим паче тих, які навчаються в КПІ і входять до складу велоклубу ВЕЛОКС.

АЛЕ це не означає, що ми не будемо раді бачити інших велосипедистів. Просто ніхто ніякої відповідальності за цю поїздку не несе, сподіваюсь це всім зрозуміло?

Аватар користувача
R@mon
* *
Повідомлень: 198
З нами з: 15.5.06 07:18
Стать: чол
Звідки: Город большой, мир огромен, вселенная бесконечна!

Повідомлення R@mon » 8.4.07 16:23

пасиба за уточнение:)
Линк, можно было не задавать подобных вопросов ;) типа я из КПИ и типа очень студент :anti: но у нас вроде нет дискриминации :^: Кстати, будем ехать с enjak'om c Московской площади, присоединяйся. За пол часа доедем до Петровки? Если да, то собираемся возле макдака в 9.30.

2 mylove: Нам тут просто ехать из голосеевского парка... до Площади знаний далекавата да и ваще крюк получаецца нихилый. И дело не в том что лень по Телиги поднимацца, а в рациональности данного действия :anti: И к тому же сегодня праздник, нужно отдохнуть, а не вставать в 7 утра :)
ride the day
Ride The Night
RIDE THE LIFE

Аватар користувача
Sergius
*
Повідомлень: 14
З нами з: 29.1.07 11:01
Стать: чол
Звідки: Киев, Троещина

Повідомлення Sergius » 8.4.07 17:50

всех с праздником

2mylove: Якрик уехал в село, сказал что постарается приехать, но это не точно

все кто нехочет ехать до площади знаний, собирайтесь вместе на петровке

Аватар користувача
KievSmile
* *
Повідомлень: 138
З нами з: 22.4.06 09:49
Стать: чол
Звідки: Киев

Повідомлення KievSmile » 8.4.07 19:22

А погода никого не пугает? :duma:
У меня на троещине сильный холодный ветер.... :(
боюсь чтобы завтра такого небыло... :(
Противно в такую погоду ехать... :(
Don't worry, be happy!!!

Аватар користувача
Melk
* * *
Повідомлень: 291
З нами з: 29.8.06 13:02
Стать: жін
Звідки: Kiev Obolon

Повідомлення Melk » 8.4.07 19:26

мну не будет...мерси за гостепреимство....

Аватар користувача
KievSmile
* *
Повідомлень: 138
З нами з: 22.4.06 09:49
Стать: чол
Звідки: Киев

Повідомлення KievSmile » 8.4.07 20:39

Давайте так: для тех кому впадло ехать на место встречи,
второе место встречи на Петровке, возле McDonalds
Время встречи 9:45
Ждемc, всю группу, и думаю в 10:00 крайний срок,
уежжаем. ;-)

P.S. но погода всетани п...... :gerl:
Don't worry, be happy!!!

poligraf
*
Повідомлень: 2
З нами з: 13.5.06 22:07
Стать: чол
Звідки: Киев, Троещина

Повідомлення poligraf » 8.4.07 21:27

И по прогнозу завтра таки будет холодно, если все-таки не отменят покатуху, то скорее буду ехать уже с Троещины сразу в Хотяновку, (кто не знает прямая дорога есть это раз, и главное так как утром будет 1-3 градусов :( , днем уже 6-8 ), хотя завтра будет видно...


Повернутись до “Корисні і цікаві теми”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей