Хочу поехать в Карпаты (FR-DH)

Форум поклонников крутых спусков, дропов и полетов.
Аватар користувача
Ben
* *
Повідомлень: 136
З нами з: 25.6.06 23:05
Стать: чол

Хочу поехать в Карпаты (FR-DH)

Повідомлення Ben » 16.4.08 20:05

Привет всем!
У меня большое желание поехать в КАРПАТЫ (Славское, Буковель, ... и т.д.) покатать FR-DH.
Был в Славском зимой, катался на сноуборде. Теперь появилось желание поехать туда с байком, спуститься с Захар-Беркута или Тростян.
Теперь вод думаю как лучше это организовать.
Когда лучше туда ехать, так что бы можно было нормально покатать, а не вляпаться в лужи и грязь.
В какие дни ехать лучше, сб-вс или буднии дни, так что бы нормально было подниматься на горы, подъемник или альтернатива.
Есть ли там какие-то трасы, маршруты и т.д....
Где лучше останавливаться. Зимой жил в частной гостинице "У Татьяны", обстановка очень понравилась, сервис классный, кормят просто отлично. Обходилось мне это удовольствие в 150 гр сутки с человека 2х питание, ездили втроем. Но может есть что-то лучше, аля соотношение цена качество.
Если кто ездил уже, может посоветует какие запчасти нужно/желательно с собой брать, для того чтобы не получился испорченный уикенд.
... так же поделится расчетами бюджета на подобную поездку.
ЗЫ
заранее спасибо!
... born to be root!

JOHNY
*
Повідомлень: 39
З нами з: 17.11.07 21:03
Стать: чол
Звідки: KREMENCHYG

Re: Хочу поехать в Карпаты (FR-DH)

Повідомлення JOHNY » 16.4.08 21:37

брать нада хучу запасных камер защиту.шестигранники.ключики.памперс)...

Аватар користувача
jurabike
* *
Повідомлень: 107
З нами з: 22.11.05 19:41
Стать: чол
Звідки: Івано-Франківськ

Re: Хочу поехать в Карпаты (FR-DH)

Повідомлення jurabike » 17.4.08 07:41

Особисто мені здається що Карпати не можуть бути без багна. Всі наші поїздки туди закінчувались миттям байків і райдерів в річці. Дивись, до кінця квітня там в деяких місцях лежить cніг і паралельно йде дощ (див. прогноз), в травні йдуть грози, в червні часом теж. В липні та серпні може бути сухо. Раджу їхати авто щоб вмістився добрий запас екіпу .

Треба :

1. Покришки : комплект стандартних (Хай Роллєр чи Мініон ДХ) і Вет Скрім для дощу;

2.Камери\латки, багато каміння і тому часто пробиваєшся ;

3. Комплект запасного одягу (зїжжаєш вниз , передіваєшся в сухе а брудний починаєш прати в річці) ;

4.Хімію типу WD40 та змазки ланцюга. ;

5. Запасні тормозні колоди (з-за піску часто витираються за один спуск ) ;

6. Велорюкзак ( в ньому аптечка (обовязково!), камери, лопатки, насос, телефон з заряженою батареєю, тоненька балонева курточка, гідропак, тощо ...);

7. Захист ( шолом, бодіармор, щитки на ноги, міцні перчатки) ;

8. Запасну задню перемикачку, хороший інструмент для обслуговування, троси перемикання та тормозні( якщо в тебе ще не гідравліка).

9. Рації та хорошу компанію чи друга. Їхати одному не рекомендую...

вот так на старт ніби і все . Після декількох покатушок ти і сам зкорегуєш цей список в більшу сторону . :)

Ссылка удалена мной. Moderator#13
Востаннє редагувалось 28.6.08 06:53 користувачем jurabike, всього редагувалось 2 разів.
Life in Adrenalin Style...

Аватар користувача
Ben
* *
Повідомлень: 136
З нами з: 25.6.06 23:05
Стать: чол

Re: Хочу поехать в Карпаты (FR-DH)

Повідомлення Ben » 17.4.08 09:48

брать нада хучу запасных камер защиту.шестигранники.ключики.памперс)...
:D
Особисто мені здається що Карпати не можуть бути без багна. Всі наші поїздки туди закінчувались миттям байків і райдерів в річці. Дивись, до кінця квітня там в деяких місцях лежить і паралельно йде дощ (див. прогноз), в травні йдуть дощі, в червні часом теж. В липні та серпні може бути сухо. Радже їхати авто щоб вмістився добрий запас екіпу .
Треба :
1. Покришки : комплект стандартних (Хай Роллєр чи Мініон ДХ) і Вет Скрім для дощу;.....
Спасибо. А куда именно вы туда ездили, с ночевкой или без?
... born to be root!

Аватар користувача
amam
* * * * *
Повідомлень: 1383
З нами з: 2.2.05 18:43
Стать: чол
Звідки: Виноградарь

Re: Хочу поехать в Карпаты (FR-DH)

Повідомлення amam » 17.4.08 10:06

Юра, тебя послушать так надо с собой чуть ли не запасной байк брать :)

Аватар користувача
jurabike
* *
Повідомлень: 107
З нами з: 22.11.05 19:41
Стать: чол
Звідки: Івано-Франківськ

Re: Хочу поехать в Карпаты (FR-DH)

Повідомлення jurabike » 17.4.08 11:28

Юра, тебя послушать так надо с собой чуть ли не запасной байк брать :)
також варіант ...:)

одного разу як їхали в Крим , то взяли з собою болгарку. Прикінь, і вона пригодилася. :)
Life in Adrenalin Style...

Аватар користувача
jurabike
* *
Повідомлень: 107
З нами з: 22.11.05 19:41
Стать: чол
Звідки: Івано-Франківськ

Re: Хочу поехать в Карпаты (FR-DH)

Повідомлення jurabike » 17.4.08 11:35

Особисто мені здається що Карпати не можуть бути без багна. Всі наші поїздки туди закінчувались миттям байків і райдерів в річці. Дивись, до кінця квітня там в деяких місцях лежить і паралельно йде дощ (див. прогноз), в травні йдуть дощі, в червні часом теж. В липні та серпні може бути сухо. Радже їхати авто щоб вмістився добрий запас екіпу .
Треба :
1. Покришки : комплект стандартних (Хай Роллєр чи Мініон ДХ) і Вет Скрім для дощу;.....
Спасибо. А куда именно вы туда ездили, с ночевкой или без?
Найчастіше їздимо в Ворохту , нам туда 100 км. Раніше там був підйомник та зараз він не робочий.
Є гарні місця для катання в ДОрі (це біля Яремчі). Є ДХ траси та нор-шор в селі Новий Мізунь Долинського району. Є 3 кілометрова траса з крісельним підйомником Красїї (Закарпатська область).
Питання по Буковелю ше не піднімалося, там лежать залишки снігу та оглядовий підйомник працює.
Якщо цікаво то в асі розкажу більше .
Life in Adrenalin Style...

Аватар користувача
amam
* * * * *
Повідомлень: 1383
З нами з: 2.2.05 18:43
Стать: чол
Звідки: Виноградарь

Re: Хочу поехать в Карпаты (FR-DH)

Повідомлення amam » 17.4.08 18:03

Хочу поехать в Карпаты (FR-DH)
а че не в Крым? В Карпаты летом ездить как-то не того. по моему скромному мнению конешно. Особенно после таких страшилок. Не думал, что там столько грязи. :( Хотя самому тоже выбраться надо бы туда. Ни разу с байком не был.

Аватар користувача
shooter
Модератор
Повідомлень: 7897
З нами з: 8.5.03 20:06
Стать: чол
Звідки: Usa

Re: Хочу поехать в Карпаты (FR-DH)

Повідомлення shooter » 18.4.08 09:35

В карпатах часто работают креселки и не надо таскать 18 - 20 кило на горбу
Ехать надо в Августе так как есть шанс покататся без дождей.
Зато там красиво и по сравнению с жалкими крымскими холмами - настоящие горы :)

Аватар користувача
Dima555
* * *
Повідомлень: 308
З нами з: 2.2.06 22:39
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Хочу поехать в Карпаты (FR-DH)

Повідомлення Dima555 » 21.4.08 08:09

Пять років підряд їздили в Карпати в Ворохту на відпочінок, дуже гарне село, гарні місця, але як мінімум два рази на неділю був дощ.
Ще сподобалось в Гуті там є турбаза(200 грн. ніч), але можна знімати кімнати. Але там багато як на мене природних ФР трас.
В Гуті дуже часто відпочиває наш мінічтр фінансів Пензеник, якраз тоді він був.

Аватар користувача
bones
* *
Повідомлень: 73
З нами з: 18.10.04 17:49
Skype: Vladyslav Berdnikov
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Хочу поехать в Карпаты (FR-DH)

Повідомлення bones » 21.4.08 09:42

Зато там красиво и по сравнению с жалкими крымскими холмами - настоящие горы :)
Хотел ответить в грубой форме, но решил переспросить. На счет жалких крымских гор, это шутка?

Аватар користувача
shooter
Модератор
Повідомлень: 7897
З нами з: 8.5.03 20:06
Стать: чол
Звідки: Usa

Re: Хочу поехать в Карпаты (FR-DH)

Повідомлення shooter » 21.4.08 11:38

это жесткая правда жизни :)
как и карпаты - жалкие холмы по сравнению с кавказом ;)

Аватар користувача
bones
* *
Повідомлень: 73
З нами з: 18.10.04 17:49
Skype: Vladyslav Berdnikov
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Хочу поехать в Карпаты (FR-DH)

Повідомлення bones » 21.4.08 23:04

Не ну Кавказ это совсем другая история. Если же сравнивать Карпатские и Крымские горы, то высшая точка карпат это Говерла, что то около 2000 метров над уровнем моря. В крымских горах - Роман-Кош, немного более 1500 м. Только вот крымские горы спускаются непосредственно к морю, а Карпатские находятся на возвышености, итого высота гор до подножья колеблится от 1200 до 1600 м. Что в свою очередь практически равно крымским горам.

Лично я на Роман-Кош не ездил. Восновном в крыму я хожу на белую гору высотой гдето 1400 м. Она находится на юбк восточней Алушты. Непосредственно на гору идет камянисто-земляная дорога. Подъем длится 4-5 часов. Спуск начинается камянистой дорогой переходящей в земляную по лесу, а потом в сыпучку - ближе к морю.

Короче, если лень тянуть свою задницу на гору, то нендо говорить, что крымские горы "жалкие", тем более сравнивая их с карпатскими.

Аватар користувача
shooter
Модератор
Повідомлень: 7897
З нами з: 8.5.03 20:06
Стать: чол
Звідки: Usa

Re: Хочу поехать в Карпаты (FR-DH)

Повідомлення shooter » 22.4.08 07:03

уже лет 7 лень тянуть по нескольку раз в сезон и туда и туда :)
каждому свое, спор бемпредметен

Аватар користувача
jurabike
* *
Повідомлень: 107
З нами з: 22.11.05 19:41
Стать: чол
Звідки: Івано-Франківськ

Re: Хочу поехать в Карпаты (FR-DH)

Повідомлення jurabike » 22.4.08 07:10

Хочу поехать в Карпаты (FR-DH)
а че не в Крым? В Карпаты летом ездить как-то не того. по моему скромному мнению конешно. Особенно после таких страшилок. Не думал, что там столько грязи. :( Хотя самому тоже выбраться надо бы туда. Ни разу с байком не был.
та я не лякаю . Просто варто подивитися фотозвіти покатушок на мому сайті чи Едіка TATU і ви побачите що дощ присутній майже всюди. Тепер згадай які грунти в Криму і Карпатах і стане зрозумілим необхідність в грязевій резині та інших вище перерахованих фішках.
Літом там проводиться вагон фестів та офіційних змагань, приїдете - побачите - покатаєтесь ...
Life in Adrenalin Style...

Аватар користувача
bones
* *
Повідомлень: 73
З нами з: 18.10.04 17:49
Skype: Vladyslav Berdnikov
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Хочу поехать в Карпаты (FR-DH)

Повідомлення bones » 22.4.08 10:44

уже лет 7 лень тянуть по нескольку раз в сезон и туда и туда :)
каждому свое, спор бемпредметен
Блин, а причем тут спор? Вы назвали Крымские горы жалкими холмами по сравннию с Карпатами (в контексте велоэкстрима). К тому же это не звучало как ваше личное мнение о том где лучше кататься! Я вступился за крымские горы, так ка они за себя вступиться не могут. При этом привел аргументы. С вашей стороны было бы нормально просто признать свою неправоту и извиниться перед Крымскими горами). Так нет, мы слышим расказы про 7 лет, тянуть... Нехорошо как то?!

Сори за офф топ, тема вообще не об этом. Сам оч хочу с байком в карпаты, но в этом году скорее всего не получится.

Аватар користувача
Emigrant
*
Повідомлень: 30
З нами з: 26.2.08 21:01
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Хочу поехать в Карпаты (FR-DH)

Повідомлення Emigrant » 22.4.08 11:03

Я тоже хочу, но вот напрягает то что там действительно постоянно дожди и погода меняетса очень быстро. Также отпугивает то что ехать скорее всего прийдетса одному а ето по меньшей мере опасно.
Еще вопрос нет ли туда туров типа парканулся в автобус в Киеве и вышел в Карпатах( с байком понятное дело) устроился в домик и катаеш потом садишся опять в автобус и рулиш назад в Киев?!
Зображення

Аватар користувача
amam
* * * * *
Повідомлень: 1383
З нами з: 2.2.05 18:43
Стать: чол
Звідки: Виноградарь

Re: Хочу поехать в Карпаты (FR-DH)

Повідомлення amam » 22.4.08 12:38

Лично мне Карпаты кажутся значительно живописней и потенциально более предназначенными для создания мест для экстрима, но в плане реально покататься Крым - получше. Камешков там больше и крутых склонов побольше по моему скромному мнению. А еще там море, но жарко, а в Карпатах не жарко, но дождь. Зато в карпатах сервис лучше. Кароче тут каждому свое.

Аватар користувача
jurabike
* *
Повідомлень: 107
З нами з: 22.11.05 19:41
Стать: чол
Звідки: Івано-Франківськ

Re: Хочу поехать в Карпаты (FR-DH)

Повідомлення jurabike » 22.4.08 18:02

Я тоже хочу,
Еще вопрос нет ли туда туров типа парканулся в автобус в Киеве и вышел в Карпатах( с байком понятное дело) устроился в домик и катаеш потом садишся опять в автобус и рулиш назад в Киев?!
варіант намба ван
якщо не їдеш на Алушта кап ...

1 травня сідаєш з байком до потяга Київ-Івано-Франківськ

2 травня тебе та інших райдерів зустрічають на вокзалі та поселяють в готель . Далі ти з усіма їдеш в передмістя на ДХ трасу Ху із Ху і вкатуєшся

3 травня можеш прийняти участь в Етапі Кубка України (якщо ти спортсмен) або просто позмагатися з любителями якщо ти НЕ спортсмен. Вечором кобаски\чай ...

4 травня нагородження призерів та проводи всіх гостей на київський потяг з призами та велами.

5 травня ранесенько ти вдома.

як тобі таке ???
Life in Adrenalin Style...

Аватар користувача
Emigrant
*
Повідомлень: 30
З нами з: 26.2.08 21:01
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Хочу поехать в Карпаты (FR-DH)

Повідомлення Emigrant » 22.4.08 22:55

До майовки не успею насобирать достаточное количевство денег и дособирать байк. Да и поработать было бы неплохо. Мне бы летом, в августе...
Зображення

Аватар користувача
jurabike
* *
Повідомлень: 107
З нами з: 22.11.05 19:41
Стать: чол
Звідки: Івано-Франківськ

Re: Хочу поехать в Карпаты (FR-DH)

Повідомлення jurabike » 23.4.08 07:14

в кінці липня будуть змагання по ДХ в буковелі .Кілометрова траса з гарним перепадом висоти. Якщо хто зимою бував на Буковелі , то , напевно, звернули увагу на деревяні трампліни по-під чотирикріселкою на 2 схилі. Це є залишки старої траси, там же буде і нова ...
Life in Adrenalin Style...

Аватар користувача
jurabike
* *
Повідомлень: 107
З нами з: 22.11.05 19:41
Стать: чол
Звідки: Івано-Франківськ

Re: Хочу поехать в Карпаты (FR-DH)

Повідомлення jurabike » 27.6.08 08:11

для бажаючих катнути в Карпати перелік найближчих покатушок.

28,29 червня - поздка на Говерлу. Кантрійщики апхілять, агресивщики йдуть пішки і пхають свої танки а потім насолоджуються суперспуском. Ночуємо в селі Богдан, палатки чи приватний сектор.

3-6 липня - МЕГАпокатушки в селі Новий Мізунь Долинського р-ну. Наметове містечко та пльова кухня. Буде ДХ, крос-кантрі, НОР-ШОР та тріал на камянистому березі річки.

орієнтовно 18-20 липня покатушки в Славському на Захар Беркут. Живем в приватному секторі, катаєм на підйомнику. Там зараз дві траси 3200 та 5300 м.






подробиці в асі чи в приват

далі буде ...
Life in Adrenalin Style...

Аватар користувача
Chemical
* * *
Повідомлень: 229
З нами з: 9.10.03 00:28
Стать: чол
Звідки: Kieff - Дарница ghetto

Re: Хочу поехать в Карпаты (FR-DH)

Повідомлення Chemical » 27.6.08 15:35

для бажаючих катнути в Карпати перелік найближчих покатушок.

подробиці в асі чи в приват
далі буде ...
Юра, з 19 по 25 плануєццьо приїзд великої купи алко-дх-райдерів (загалом 15 тєл;)
бум жить у Подовці, катати +/- там, а також Буковель-Славське
так шо то буде файно зустрітися десь у той же час.


2shooter: вам есть чо добавить, батенька ;)?
>>> this message is self-destruct in five seconds...

Аватар користувача
jurabike
* *
Повідомлень: 107
З нами з: 22.11.05 19:41
Стать: чол
Звідки: Івано-Франківськ

Re: Хочу поехать в Карпаты (FR-DH)

Повідомлення jurabike » 27.6.08 17:07

бум жить у Подовці,

може в ПОдобовці ???

я вже вище розписав що дати по Мізуні та Буковелі "залізні" а от на 18-20 є думка поїхати в Славське на захар Беркут. Минулого разу з Ацкими Калапками мені там дуже сподобалось. Там промалювались дві траси - одна швидкісна з камінням (довжина 5200м) а друга технічна (довжина біля 3200м). Ну досить технічна ...
Проживання в приватному секторі 35 грн\чел, один підйом 25 грн, готовили собі самі. Плануєм приїхати з львівянами та тернопільскими.
Life in Adrenalin Style...

Аватар користувача
Наша Рома
* *
Повідомлень: 61
З нами з: 14.4.06 13:58
Стать: чол
Звідки: Высокие горы. цветочная паляна. Третья палатка слева

Re: Хочу поехать в Карпаты (FR-DH)

Повідомлення Наша Рома » 4.7.08 08:36

2 Юрабайк. З захара е ще третя траса - вона більше до ендуро належить. Проходить по хребту у бік славська. починаеться відгалуження на тій дорозі шо троха нижче контр уклона і на права по дорозі.
Чтобы храбрость не перешла в безрассудство, мне нужно, чтобы ее сдерживала бескорыстная любовь к собственной шкуре


Повернутись до “DH - Freeride - Dirt - Street”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей