ОФП на МТБ пн.ср.пт

планування покатеньок на сьогодні
Аватар користувача
Eminesku
*
Повідомлень: 31
З нами з: 11.9.13 13:59
Стать: чол

Re: ОФП на МТБ пн.ср.пт

Повідомлення Eminesku » 23.10.13 15:43

А напишите по какому маршруту катаете ? МОжно ли поучаствовать, если да, то во сколько и место сбора ? ЧТо вообще в принципе для этого нужно, понятное дело, кроме велосипеда?!

Аватар користувача
Юра Юра
* * *
Повідомлень: 204
З нами з: 30.3.12 19:01
Стать: чол

Re: ОФП на МТБ пн.ср.пт

Повідомлення Юра Юра » 23.10.13 16:06

Маршрут в першому повідомленні теми. Збір в 19.55 біля памятника Самсону (Контрактова площа).
Потрібен тільки велосипед і мінімально-середня фізична форма, яка дозволяє витримати 2 години їзди з прискореннями в гірки. Дуже бажано шолом і задня мигалка, світло теж, але без нього можна обійтись
Top Fuel RSL / Stumpjumper HT / Diverge

!! Розшукую викрадену в 2014 році Merida TFS 100, сіра, вібрейки, мавіки, рекон. НАГОРОДА 2000 ГРН !!

Аватар користувача
Eminesku
*
Повідомлень: 31
З нами з: 11.9.13 13:59
Стать: чол

Re: ОФП на МТБ пн.ср.пт

Повідомлення Eminesku » 23.10.13 16:16

Ссылка на маршрут на 1 стр. не активна, ну да ладно. Главное прибыть вовремя я так понимаю, а там будет видно. Принимаете всех ?! А кто - то едет туда с Осокорков или Позняков ?

Аватар користувача
Юра Юра
* * *
Повідомлень: 204
З нами з: 30.3.12 19:01
Стать: чол

Re: ОФП на МТБ пн.ср.пт

Повідомлення Юра Юра » 23.10.13 16:24

Дивно, глюк. Можеш прикинути тут: https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hph ... 9661_n.jpg
Початок в бік Татарки і зазвичай закінчуємо на Печерську. Приймаємо всіх і після гірок чекаємо всіх. Звісно, в міру - зараз вже доволі холодно, і надто довго чекати - можна простудитись.
Top Fuel RSL / Stumpjumper HT / Diverge

!! Розшукую викрадену в 2014 році Merida TFS 100, сіра, вібрейки, мавіки, рекон. НАГОРОДА 2000 ГРН !!

Аватар користувача
Eminesku
*
Повідомлень: 31
З нами з: 11.9.13 13:59
Стать: чол

Re: ОФП на МТБ пн.ср.пт

Повідомлення Eminesku » 23.10.13 16:32

Ок. Спасибо большое за информацию. Скорее всего потеряюсь, но буду держатся. В случае чего сам справлюсь. Знаю форма у ВАС там не хилая.

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: ОФП на МТБ пн.ср.пт

Повідомлення Vadim Bus » 23.10.13 17:41

Ссылка на маршрут на 1 стр. не активна, ну да ладно. Главное прибыть вовремя я так понимаю, а там будет видно. Принимаете всех ?! А кто - то едет туда с Осокорков или Позняков ?
Вибач зараз підправлю маршрут на першій сторінці. (там зараз повис ресурс ДЖЕПЕСКОМ. Причину я не знаю, коли запрацює , зразу відкриє)
Приїдь подивися, випробуй себе. Скільки витримаєш, стільки витримаєш.

Skipper
* * *
Повідомлень: 476
З нами з: 2.2.09 00:23
Стать: чол

Re: ОФП на МТБ пн.ср.пт

Повідомлення Skipper » 23.10.13 23:13

Катнули в более-менее матрасном режиме. Сегодня был сильный, пронизывающий ветер, пора утепляться.

Парень в брюках и рюкзаке держался молодцом.)

Вадим порадовал матрасным видом и фотосессией.)

Всем привет! )

Аватар користувача
pans
* * *
Повідомлень: 264
З нами з: 17.7.11 21:11
Skype: pansikan
Стать: чол
Звідки: Киев-Фастов

Re: ОФП на МТБ пн.ср.пт

Повідомлення pans » 23.10.13 23:32

Йоптіль-поптіль, оце навернувся. Жінка знову сказала ніяких гонок - ти себе доконаєш, мені твій велосипед в печінках, колеса попробиваю ну і все таке... думаю ви в курсі.:)
Вцілому травм немає, легкі подряпини, трошки лікоть і долоню забив та це таке. Але, трястя, я то нагору виїхав, а по прямій не зміг вас догнати-причина: у мене перестав скидатися цепок на малі зірки на касеті. Поки я став і розбирався чому я не можу переключитися ви й погнали далі. Причина виявилася банальна: тормозна ручка змістилася вниз і заблокувала манетку на переключення високих передач. Все просто-треба шестигран. Але я зайву вагу не брав:). От "жований крот і шука-брат", як казав водій дитячого автобуса, коли його підрізали. Спробував догнати групу, але на моїй швидкості 24км/год(більше не міг довго тримати на 44х30* - точно не памятаю скільки зубів у другої по величині зірки ззаду), але марна спроба. Покрутив до баби,але ****ть, ***ка виїхав на харківській. Ця ****на розвязка на південному мості просто жир. Без екскурсовода постійно там лажаю, фак.Короч звідти я вирішив таки крутити додому на Чернігівську, як ви мені і радили. З такою шаленою швидкістю ще хвилин 40 матрасив до хати. А так хотілось шовковичку знову підкорити, та це вже на наступну середу залишу.

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: ОФП на МТБ пн.ср.пт

Повідомлення Vadim Bus » 24.10.13 06:22

Скопіюйте будь ласка сюди пару яскравих фото , ті що вчора відзняли, вони на ФБ , у мене просто на роботі нетбук , дуже слабенький вайфай.
Був радий всіх бачити, за всіх вас вчора попарив кісточки, за кожного по разу))
Позавчора вже почав присідати пірамідку зі штангою, з прицілом на довгу зимову роботу, напрацював шалену кріпатуру.. Але на ранок вчорашнього ніби відійшло , виїхав без компа покрутити темпову, накрутив по оболонському колу 48 кеме за 1:09:30 так приємно зайшло.. Ввечері вже стало зрозуміло що треба бігом в баню на відновлювальні, ну і з колесами у мене зараз повний бардак.Кароч вирішив, що, побуду фотографом.

Аватар користувача
Юра Юра
* * *
Повідомлень: 204
З нами з: 30.3.12 19:01
Стать: чол

Re: ОФП на МТБ пн.ср.пт

Повідомлення Юра Юра » 24.10.13 09:37

Фотки під катом:
[spoiler8 фоток з учора]Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення[/spoiler]
Добре все, що добре закінчується. Іллюха, краще б твоя дружина змушувала тебе шолом вдягати! Ну не знаю, аргументуй їй що ОФП на МТБ - запорука твоїх пружніх сідниць і невтомної темпової роботи. 8)
І я вчора зажог на підйомі до музею води. Тепер памятатиму, що не варто спринтувати вгору на малій передній і малій задній зірочках. :D

Всім дякую за компанію, новачкам респект, що приїхали і тримались. Якщо вас не вистачає на весь маршрут, ставте собі мету, наприклад, доїхати до родіни матєрі, і на цьому урізаному маршруті викладайтесь по повній. Ще повторю те, що вже писав Вадим - вам буде значно легше без рюкзаків і мішкуватих курток. До зустрічі в пятницю!
Top Fuel RSL / Stumpjumper HT / Diverge

!! Розшукую викрадену в 2014 році Merida TFS 100, сіра, вібрейки, мавіки, рекон. НАГОРОДА 2000 ГРН !!

Аватар користувача
Eminesku
*
Повідомлень: 31
З нами з: 11.9.13 13:59
Стать: чол

Re: ОФП на МТБ пн.ср.пт

Повідомлення Eminesku » 24.10.13 10:33

Всем привет. Парень в брюках, с рюкзаком это я. Спасибо за покатушку. Было очень тяжело :), интересно и познавательно. Теперь вот узнал как надо катать, хотя, как я понял, для ВАС это матрасный режим. Знаю теперь к чему стремится. Катаю только первый сезон потому ещё не обзавелся велоформой (до не давнего времени думал, что она мне незачем :)))). Но пожалуй первое, что приобрету в ближайшее время это контактные педали и, соответственно, кеды под них:), а потом все остальное по чуть чуть.
Рекомендации Юры относительно рюкзака, мешковатой куртки и другого учту.

Аватар користувача
pans
* * *
Повідомлень: 264
З нами з: 17.7.11 21:11
Skype: pansikan
Стать: чол
Звідки: Киев-Фастов

Re: ОФП на МТБ пн.ср.пт

Повідомлення pans » 24.10.13 10:50

Ага, то-то і воно, я теж про контакти мрію, але зараз не готовий 1000+ грн на них виділити, та й зиму все-одно скоріш на топталях переживу, бо якщо брати кеди, то літні. А дві пари: на зиму і літо - це надто жирно буде. Хоча по фінансам тобі видніше, що в тебе в основних приорітетах ;)

Аватар користувача
vile.gnus
*********
Повідомлень: 3046
З нами з: 25.3.08 00:07
Стать: чол
Звідки: с. Капитоновка

Re: ОФП на МТБ пн.ср.пт

Повідомлення vile.gnus » 24.10.13 11:01

Ага, то-то і воно, я теж про контакти мрію, але зараз не готовий 1000+ грн на них виділити, та й зиму все-одно скоріш на топталях переживу, бо якщо брати кеди, то літні. А дві пари: на зиму і літо - це надто жирно буде. Хоча по фінансам тобі видніше, що в тебе в основних приорітетах ;)
Дык на асфальте бахилы решают все проблемы. Летние тапки + неопреновые бахилы = успех

Аватар користувача
pans
* * *
Повідомлень: 264
З нами з: 17.7.11 21:11
Skype: pansikan
Стать: чол
Звідки: Киев-Фастов

Re: ОФП на МТБ пн.ср.пт

Повідомлення pans » 24.10.13 12:53

Ага, то-то і воно, я теж про контакти мрію, але зараз не готовий 1000+ грн на них виділити, та й зиму все-одно скоріш на топталях переживу, бо якщо брати кеди, то літні. А дві пари: на зиму і літо - це надто жирно буде. Хоча по фінансам тобі видніше, що в тебе в основних приорітетах ;)
Дык на асфальте бахилы решают все проблемы. Летние тапки + неопреновые бахилы = успех


о. Це, до речі, мені не знайома тема. Треба пошуршати в неті на рахунок цього. Яка їх орієнтовна ціна?

Аватар користувача
Nowl
* * * * *
Повідомлень: 1933
З нами з: 26.3.10 11:05
Стать: жін
Звідки: Dарниця, Дарницька площа

Re: ОФП на МТБ пн.ср.пт

Повідомлення Nowl » 24.10.13 13:46

Дык на асфальте бахилы решают все проблемы. Летние тапки + неопреновые бахилы = успех

о. Це, до речі, мені не знайома тема. Треба пошуршати в неті на рахунок цього. Яка їх орієнтовна ціна?
200-400грн.
If you wait for perfect conditions, you'll never get anything done

Аватар користувача
Юра Юра
* * *
Повідомлень: 204
З нами з: 30.3.12 19:01
Стать: чол

Re: ОФП на МТБ пн.ср.пт

Повідомлення Юра Юра » 24.10.13 14:27

Дык на асфальте бахилы решают все проблемы. Летние тапки + неопреновые бахилы = успех

о. Це, до речі, мені не знайома тема. Треба пошуршати в неті на рахунок цього. Яка їх орієнтовна ціна?
200-400грн.
Отут класні бахіли по 160 +10-15 грн доставки. Вчора такі забрав, виявились замалі, замовив на розмір більші. Важкі трохи, але зате не порвуться за три поїздки.
ПРОДАМ РОЗМІР L НА 42-44 ШИМАНО (ДИВ МОЇ ТЕМИ)
Востаннє редагувалось 28.10.13 15:44 користувачем Юра Юра, всього редагувалось 1 раз.
Top Fuel RSL / Stumpjumper HT / Diverge

!! Розшукую викрадену в 2014 році Merida TFS 100, сіра, вібрейки, мавіки, рекон. НАГОРОДА 2000 ГРН !!

Аватар користувача
Eminesku
*
Повідомлень: 31
З нами з: 11.9.13 13:59
Стать: чол

Re: ОФП на МТБ пн.ср.пт

Повідомлення Eminesku » 24.10.13 15:42

Раз уже пошла тема вот такая, порекомендуйте контактные педали и обувь к ним ? Остановился на педалях Shimano PD-M540 (так понял, что многие их используют). С туфлями ещё не определился, но наверно тоже Shimano или сейчас много появилось на рынке Exustar.

Хотя даже и не знаю, может уже потерпеть до следующего сезона на топталках.

Аватар користувача
Nowl
* * * * *
Повідомлень: 1933
З нами з: 26.3.10 11:05
Стать: жін
Звідки: Dарниця, Дарницька площа

Re: ОФП на МТБ пн.ср.пт

Повідомлення Nowl » 24.10.13 16:11

Важкі трохи, але зате не порвуться за три поїздки.
нічо так гумаки )))
Але в дощ все одно промокнуть, той душ-тест не показник (навіть якщо зверху не натече, наляпає знизу через шип).

Єминеску, 540 чудові педальки. Туфлі просто міряй і купляй ті, які зручні та не дуже важкі.
If you wait for perfect conditions, you'll never get anything done

Аватар користувача
pans
* * *
Повідомлень: 264
З нами з: 17.7.11 21:11
Skype: pansikan
Стать: чол
Звідки: Киев-Фастов

Re: ОФП на МТБ пн.ср.пт

Повідомлення pans » 26.10.13 20:19

На Білу хтось їде?

Аватар користувача
gondar
* * * *
Повідомлень: 823
З нами з: 20.5.12 12:34
Skype: macross404
Стать: чол
Звідки: kiev. troya

Re: ОФП на МТБ пн.ср.пт

Повідомлення gondar » 28.10.13 15:43

Погода просто замечательная, самое время покататься. И даже если никто не отписывает, на старт все равно приезжают стабильно.
2011 - 0км. 2012 - 5000км. 2013 - 10700км. 2014 -13300км. 2015 - 10000 км. 2016 7000+ км

Аватар користувача
Dzorg
* * *
Повідомлень: 396
З нами з: 24.11.12 22:43
Стать: чол
Звідки: Киев , Борщаговка

Re: ОФП на МТБ пн.ср.пт

Повідомлення Dzorg » 28.10.13 16:05

Может сегодня на час раньше попробуем , или у многих не выходит?

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: ОФП на МТБ пн.ср.пт

Повідомлення Vadim Bus » 28.10.13 19:47

жжом

Аватар користувача
Юра Юра
* * *
Повідомлень: 204
З нами з: 30.3.12 19:01
Стать: чол

Re: ОФП на МТБ пн.ср.пт

Повідомлення Юра Юра » 30.10.13 16:55

Буду!
Top Fuel RSL / Stumpjumper HT / Diverge

!! Розшукую викрадену в 2014 році Merida TFS 100, сіра, вібрейки, мавіки, рекон. НАГОРОДА 2000 ГРН !!

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: ОФП на МТБ пн.ср.пт

Повідомлення Vadim Bus » 30.10.13 18:01

+1....

Аватар користувача
Dzorg
* * *
Повідомлень: 396
З нами з: 24.11.12 22:43
Стать: чол
Звідки: Киев , Борщаговка

Re: ОФП на МТБ пн.ср.пт

Повідомлення Dzorg » 30.10.13 18:06

Ех , все никак не вырвусь =( . В пятницу уже буду с вами!)


Повернутись до “Велоранок\ веловечір\ велодень \ велоніч”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей