Украден Scott scale elite 29

для оголошень про вкрадені велосипеди
Правила форуму
Перед созданием новой темы в разделе "Украденные велосипеды" обязательно ознакомьтесь с правилами раздела
Аватар користувача
VeloLiza
* * *
Повідомлень: 257
З нами з: 13.4.07 21:40
Skype: velolizatm
Стать: жін
Звідки: Киев / Оболонь
Контактна інформація:

Украден Scott scale elite 29

Повідомлення VeloLiza » 25.7.14 13:54

СРОЧНО! УКРАЛИ ВЕЛОСИПЕД!!!! Друзья! Только что(25 июля в 13:30) был украден мой велосипед пряма у порога магазина X-Zone (оболонь). Вора видели в лицо. На вид воришка, смуглый, коротко стриженный, брови насуплены, среднего роста, спортивные штаны черные, белые кросовки найк, сумка через плече. Он НЕ покупатель магазина, но часто там трется и даже пытался украсть всякую мелоч с полок магазина. По словам продавцов он заходит в магазин часто - примерно рас в две недели. Бывает приходят по двое. Явно местные! С этого места было украдено уже несколько велосипедов.

Велосипед новый, рама Scott scale elite 29 размер S зелено-черно-беголого цвета, куплена в магазине есть документы. Вилка Rock shox reba RL 29, колеса вилсет ZTR Crest на втулках Stans 3.30. Покрышки specialized fast trak безкамерно, система XT переклюки зад SRAM x9 и перед XT, тормоза avid elixir 7.

Максимальный репост, друзья, очень надеюсь на вашу бдительность, Обращайте внимания на блошиные рынки, сообщения на форумах, сландо и всяких досках обьявления. Так же если будете в других городах, его могут продавать на рынках даже в самых необычных местах. Или просто на людей на великах с такой рамой (их в Киеве таких точно больше нет) если кто увидит срочно звоните!
Мой тел 066 4835091, 067 1156269. ВОЗНАГРАЖДЕНИЕ ГАРАНТИРУЮ!

Номер рамы: GC172121

Максимальный репост, друзья, очень надеюсь на вашу бдительность, если кто увидит срочно звоните! Мой тел 066 4835091, 067 1156269

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Востаннє редагувалось 27.7.14 22:54 користувачем VeloLiza, всього редагувалось 1 раз.
фотограф киев

fosgen_07
* * *
Повідомлень: 267
З нами з: 14.8.12 10:45
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Украден Scott scale elite 29

Повідомлення fosgen_07 » 26.7.14 07:06

харьковский палит

Аватар користувача
Yawka
* *
Повідомлень: 69
З нами з: 4.5.08 09:52
Стать: чол
Звідки: оболонь

Re: Украден Scott scale elite 29

Повідомлення Yawka » 26.7.14 08:59

Вот кстати профиль ломбарда на Сландо: http://slando.ua/list/user/189m1/
Может кто узнает своих коней.
"Он то плакал, то смеялся, то щетинился, как еж.
Он над нами издевался. Ну сумасшедший, что возьмешь!"

Аватар користувача
VeloLiza
* * *
Повідомлень: 257
З нами з: 13.4.07 21:40
Skype: velolizatm
Стать: жін
Звідки: Киев / Оболонь
Контактна інформація:

Re: Украден Scott scale elite 29

Повідомлення VeloLiza » 26.7.14 22:40

харьковский палит
Не поняла
фотограф киев

Аватар користувача
VeloLiza
* * *
Повідомлень: 257
З нами з: 13.4.07 21:40
Skype: velolizatm
Стать: жін
Звідки: Киев / Оболонь
Контактна інформація:

Re: Украден Scott scale elite 29

Повідомлення VeloLiza » 26.7.14 22:45

Итак, скорей всего я этого ганн..дона видела рядом с местом кражи! Это чмо ехало на явно новом украденном веле. Ехал медленно по дороге! Обратила внимание, потому что вел ему явно был мал! Похож на ашан белый двухподвес. По описанию вылитый он!!!! Смуглый дрыщавый, брови черные сведенные, черные спортивные штаны, белые кросовки, белая футболка, сумка через плече черная. Пока я раздуплилась он скрылся! По неточным данным во дворах за Сильпо, что на мете залке.
фотограф киев

Аватар користувача
VeloLiza
* * *
Повідомлень: 257
З нами з: 13.4.07 21:40
Skype: velolizatm
Стать: жін
Звідки: Киев / Оболонь
Контактна інформація:

Re: Украден Scott scale elite 29

Повідомлення VeloLiza » 27.7.14 22:56

Я поднималась с велом по лестнице вверх, а вор шел в низ. Дальше я оставила его у стеклянной двери (открытой) и зашла. Вел был в зоне видимости, в магазе я была одна. Отвернулась я на минут 7 и вела нет. Оказалось что этот черт что был на леснице в магазе трется довольно часто, и не сам. Даже пытался что то по мелочи украсть, но его словили на гарячем. Ходит он в магаз довольно часто, но странные продавци его не выгоняют. Дальше выяснилось что с этого места за последнее время было украдено 3 вела!!! А Магизин даже не удосужился повесить объявление, мол ребята здесь крадут велы, будте бдительны и т.п. Или Хотябы словесно предупредить. Кроме того я часто к ним захожу.
Итак номера:
1) По голосу наркет тыкал и на просьбу прочитать что написано на сидушке, сказал что "тебе что мало что я тебе звоню?". Я сказала что заплачу (1500 грн хотел) только когда вел увижу. Сказал я подумаю и бросил трубку. 093 121 16 19
2) Второй по голосу более интелегентный, прошареный. Суть такова - звонит, говорит, что я переговорщик, и у них такой бизнес - кто то крадет, кто то ведет ), предлагал приехать на вокзал, скинуть ему 750 грн, потом он расскажет куда идти. (т.е. велосипед где то стоит пристегнутый что ли), сказал, что там буду только я, так есть камеры и все будет ок. В итоге после некоторого раздумия и рыскания в интернете, я установила, что его номер уже не раз фигурировал в историях о пропавших кошечках, собачках, и пр. и при етом, естественно ни одной истории с положительным финалом. Ну и номер телефона - 096 927 05 43.
фотограф киев

dimaxer
* *
Повідомлень: 121
З нами з: 4.6.14 08:15
Стать: чол
Звідки: Київ - Чоколівка

Re: Украден Scott scale elite 29

Повідомлення dimaxer » 28.7.14 09:10

Попросіть когось із знайомих повторити те саме, що зробили Ви, але вже із засідкою. Зловите чудіка на гарячому, міліцію викличете, а потім вже зможете його шантажувати що заберете заяву якщо віддасть велосипед. Не знаю скільки по часу це займе, але якщо чудіки постійно там вшиваються то не більше ніж кілька днів. Велосипед мегабомба, дуже шкода. Я б з сходів спустив за таке.

Аватар користувача
VeloLiza
* * *
Повідомлень: 257
З нами з: 13.4.07 21:40
Skype: velolizatm
Стать: жін
Звідки: Киев / Оболонь
Контактна інформація:

Re: Украден Scott scale elite 29

Повідомлення VeloLiza » 28.7.14 09:29

Вот магазин из которого украли велик
Зображення
Востаннє редагувалось 29.7.14 20:41 користувачем VeloLiza, всього редагувалось 1 раз.
фотограф киев

Аватар користувача
Oleksiy
*********
Повідомлень: 2469
З нами з: 5.6.07 11:00
Стать: чол
Звідки: Киев, Троещина

Re: Украден Scott scale elite 29

Повідомлення Oleksiy » 28.7.14 10:01

Лиза, ловля на живца уже обсуждалась. Не получится...
якось так...

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: Украден Scott scale elite 29

Повідомлення Vadim Bus » 28.7.14 12:11

ПОРА ПОЛОЖИТЬ ЭТОМУ КОНЕЦ!
Це не реально, нажаль.. Велосипед це не транспорт, це засіб швидкої поживи..
Питання треба вирішувати зверху.. Немає механізмів припинити крадіжки, їх не існує. Треба зупинити збут
..

dimaxer
* *
Повідомлень: 121
З нами з: 4.6.14 08:15
Стать: чол
Звідки: Київ - Чоколівка

Re: Украден Scott scale elite 29

Повідомлення dimaxer » 28.7.14 14:44

ПОРА ПОЛОЖИТЬ ЭТОМУ КОНЕЦ!
Це не реально, нажаль.. Велосипед це не транспорт, це засіб швидкої поживи..
Питання треба вирішувати зверху.. Немає механізмів припинити крадіжки, їх не існує. Треба зупинити збут
..
Нічого не вийде. Нічого не змінимо. Все погано. Майдану не буде. Вибори не допоможуть. Все пропало. Це фатум. Така наша доля. Треба чекати на чудо. Боженька допоможе. Порошенко врятує. Диван мякенький. Клавіші зручненькі. Ми самі розумні. Усі інші дурненькі. :dash2: :dash2: :dash2: :dash2: :dash2: :dash2: :dash2: :dash2: :dash2: :dash2: :dash2: :dash2: :dash2: :dash2: :dash2: :dash2: :dash2: :dash2: :dash2:

dimaxer
* *
Повідомлень: 121
З нами з: 4.6.14 08:15
Стать: чол
Звідки: Київ - Чоколівка

Re: Украден Scott scale elite 29

Повідомлення dimaxer » 28.7.14 14:46

Все кто может помочь, у кого есть время силы и желание, что бы наконец то эти уроды поняли что они могут быть наказаны звоните 066 4835091. А то они совсем страх потеряли. Ментам насрать они их не ловят, а даже если случайно поймают то отпускают. И они уже настолько оборзели что воруют из одного и того же места, а потом еще и катаются на них по району и ничего не боятся! ПОРА ПОЛОЖИТЬ ЭТОМУ КОНЕЦ!

Ліза, я живу біля Севастопольської площі, робота і 2 малих дитини. Я двома руками за, але витратити півдня поки не дуже виходить. Якщо буде геть форс-мажор і ну дуже-дуже треба я приїду і завжди готовий допомогти. Є автомобіль, є відеокамера із блоком живлення на 220В, ФуллХД і крутий зум, але акумулятор не працює і коштує 120 доларів. Отаке. Під лежачий камінь вода не тече.

Аватар користувача
Gornostai
Велопузiк
Повідомлень: 5021
З нами з: 5.11.08 20:32
Стать: чол
Звідки: Kiev

Re: Украден Scott scale elite 29

Повідомлення Gornostai » 28.7.14 15:25

Ліза, я живу біля Севастопольської площі, робота і 2 малих дитини. Я двома руками за, але витратити півдня поки не дуже виходить. Якщо буде геть форс-мажор і ну дуже-дуже треба я приїду і завжди готовий допомогти. Є автомобіль, є відеокамера із блоком живлення на 220В, ФуллХД і крутий зум, але акумулятор не працює і коштує 120 доларів. Отаке. Під лежачий камінь вода не тече.
Времени нет, аккумулятора нет, денег нет.
Дети есть, 2. Чем хочешь помочь, детьми?

К чему тут флуд разводить разводить и других хаять, если помочь, по факту, ничем не можешь?
-Вы бандеровец и националист!
-Я? Таки да, у нас вся синагога такая!

dimaxer
* *
Повідомлень: 121
З нами з: 4.6.14 08:15
Стать: чол
Звідки: Київ - Чоколівка

Re: Украден Scott scale elite 29

Повідомлення dimaxer » 28.7.14 15:44


Времени нет, аккумулятора нет, денег нет.
Дети есть, 2. Чем хочешь помочь, детьми?

К чему тут флуд разводить разводить и других хаять, если помочь, по факту, ничем не можешь?
Це означає, що якщо Ліза нікого не знайде, або знайде або недостатньо помічників то я приїду. А якщо будуть помічники то я буду у резерві. Оце і означає. Якби не було дітей і роботи - я б сидів у засідці зранку до вечора два дні на тиждень і чекав на мудачків. Флуд розводять ті, хто ниє і шмарклі по клавіатурі розмазує. Хто чим може тим і допомагає, навіть відеокамерами без акумулятора (хоча його можна через перехідник вмикнути в машині і успішно знімати сам процем що людина вийшла з чужим велосипедом і поїхала на ньому). А от ниття і коментування бажання інших допомогти (хоча б мінімально) - від цього точно користі НУЛЬ.

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: Украден Scott scale elite 29

Повідомлення Vadim Bus » 28.7.14 15:47

Я розумію Ваші емоції,
є система в якій працюють сотні якщо не тисячі людей - Ви готові їй кинути виклик?
Бігати по ломбардам такі да :good: -- я в свої на пл Шевченка сьогодні зайду.. В пам'яті тримаю більше 10 велосипедів.

dimaxer
* *
Повідомлень: 121
З нами з: 4.6.14 08:15
Стать: чол
Звідки: Київ - Чоколівка

Re: Украден Scott scale elite 29

Повідомлення dimaxer » 28.7.14 16:18

Я розумію Ваші емоції,
є система в якій працюють сотні якщо не тисячі людей - Ви готові їй кинути виклик?
Бігати по ломбардам такі да :good: -- я в свої на пл Шевченка сьогодні зайду.. В пам'яті тримаю більше 10 велосипедів.

Яка система із сотнею тисяч? Ви про що? У людини вкрали велосипед, дуже дорогий велосипед, дуже класний велосипед. Вкрали два мудачка з того району які там постійно вшиваються. Шанси їх знайти дуже високі, хіба якщо вони далеко не дурні, гарно продадуть велосипед і зрозуміють, що не варто більше в тому районі з'являтися мінімум пів-року. Я не збираюся міняти країну, ментів, суддів, прокурорів і т.д. Є простий, можна сказати банальний випадок (якщо вірити словам продавця магазину, що вони там дійсно регулярно вшиваються) - і зловити їх, віддати міліції і шантажувати щоб віддали велосипед не так вже складно. Хоча, це все одна складніше ніж філософствувати на форумі. Мені іноді ця гілка форуму нагадує форум чи то пенсіонерів, чи то імпотентів, пардон.

Аватар користувача
Jora_Kornev
* *
Повідомлень: 192
З нами з: 3.4.13 19:32
Стать: чол
Звідки: Киев, Оболонь

Re: Украден Scott scale elite 29

Повідомлення Jora_Kornev » 28.7.14 16:33

Шанси їх знайти дуже високі.... - і зловити їх, віддати міліції і шантажувати щоб віддали велосипед не так вже складно.
Покажешь импотентам как ловить воров? Не, ну чего ты? Шансы высокие, словить и шантажировать не так и сложно.

Аватар користувача
Gornostai
Велопузiк
Повідомлень: 5021
З нами з: 5.11.08 20:32
Стать: чол
Звідки: Kiev

Re: Украден Scott scale elite 29

Повідомлення Gornostai » 28.7.14 16:57

Шанси їх знайти дуже високі.... - і зловити їх, віддати міліції і шантажувати щоб віддали велосипед не так вже складно.
Покажешь импотентам как ловить воров? Не, ну чего ты? Шансы высокие, словить и шантажировать не так и сложно.
Не мешай человеку, не видишь, он в резерве.
-Вы бандеровец и националист!
-Я? Таки да, у нас вся синагога такая!

dimaxer
* *
Повідомлень: 121
З нами з: 4.6.14 08:15
Стать: чол
Звідки: Київ - Чоколівка

Re: Украден Scott scale elite 29

Повідомлення dimaxer » 28.7.14 17:00

Шанси їх знайти дуже високі.... - і зловити їх, віддати міліції і шантажувати щоб віддали велосипед не так вже складно.
Покажешь импотентам как ловить воров? Не, ну чего ты? Шансы высокие, словить и шантажировать не так и сложно.
Цікава логіка. Можна сказати, що це типова українська логіка. А як, на Вашу думку, міліція ловить злочинців? Сидить у засідці, чекає, думає де той злочинець може знов з'явитися. Що тут показувати? Головне щоб бажання було. В Лізи бажання є, у мене є, а в шановного Жори, бачу, є тільки бажання потикати незнайомим людям і перетворити тему на чергове звалище. Жора - якщо нема чого сказати по суті (юридичні тонкощі затримання злочинця, засоби безпеки, імовірні ризики і т.д.) - будь ласка, утримайтеся від дописів у цій темі. Дякую.

dimaxer
* *
Повідомлень: 121
З нами з: 4.6.14 08:15
Стать: чол
Звідки: Київ - Чоколівка

Re: Украден Scott scale elite 29

Повідомлення dimaxer » 28.7.14 17:01

Шанси їх знайти дуже високі.... - і зловити їх, віддати міліції і шантажувати щоб віддали велосипед не так вже складно.
Покажешь импотентам как ловить воров? Не, ну чего ты? Шансы высокие, словить и шантажировать не так и сложно.
Не мешай человеку, не видишь, он в резерве.
Горностай, я сказав чітко - якщо у Лізи буде геть туго і вона не знайде у себе на Оболоні нормальних рішучих мужчин то я приїду і допоможу, описав чим можну технічно допомогти. Вам так подобається базікати на форумі? Мені завжди здавалося, що велосипедисти рішучі і дружні люди. Виявляється, що це не завжди так.

dimaxer
* *
Повідомлень: 121
З нами з: 4.6.14 08:15
Стать: чол
Звідки: Київ - Чоколівка

Re: Украден Scott scale elite 29

Повідомлення dimaxer » 28.7.14 17:03

Є такий цікавий, але дуже влучний вислів

1. На запитання на американському форумі тобі дають більш-менш чітку відповідь.
2. На єврейському форумі тобі задають сто запитань і одну відповідь.
3. На українському форумі тобі сто людей будуть довго і нудно розповідати який ти мудак.

Нічого не нагадує? :)

Аватар користувача
Gornostai
Велопузiк
Повідомлень: 5021
З нами з: 5.11.08 20:32
Стать: чол
Звідки: Kiev

Re: Украден Scott scale elite 29

Повідомлення Gornostai » 28.7.14 17:12

Мені завжди здавалося, що велосипедисти рішучі і дружні люди. Виявляється, що це не завжди так.
да ну, откуда?
Ты думаешь велики воруют для невелосипедистов?

ЗЫ: Сколько ты зарабатываешь в день?
-Вы бандеровец и националист!
-Я? Таки да, у нас вся синагога такая!

dimaxer
* *
Повідомлень: 121
З нами з: 4.6.14 08:15
Стать: чол
Звідки: Київ - Чоколівка

Re: Украден Scott scale elite 29

Повідомлення dimaxer » 28.7.14 17:16

Для філософів у цій темі раджу прочитати дуже влучний коментар Irbis внизу сторінки - http://www.velokiev.com/forum/viewtopic ... 8#p1826372. Я теж люблю познущатися з людей, жовчні метафори і епітети це моє, але розумію, що негативом, образами і приниженням нічого не зробиш. Образити людину, засунуту її голову у відро з лайном дуже просто, особливо на форумі. Але завжди стараюся бути позитивним і робити також тільки позитивні речі. Я не знаю Лізу. Але уявив як би я кричав якби украли мого хоча й не такого крутого Trek Mamba 29 і що б я зробив, щоб повернути його.

dimaxer
* *
Повідомлень: 121
З нами з: 4.6.14 08:15
Стать: чол
Звідки: Київ - Чоколівка

Re: Украден Scott scale elite 29

Повідомлення dimaxer » 28.7.14 17:19

Мені завжди здавалося, що велосипедисти рішучі і дружні люди. Виявляється, що це не завжди так.
да ну, откуда?
Ты думаешь велики воруют для невелосипедистов?

ЗЫ: Сколько ты зарабатываешь в день?
А яка різниця скільки я заробляю у день? Я не працюю і не заробляю. Я давно налаштував бізнес в якому заробляють люди і діляться зі мною своїми заробітками. Може краще сказати свій зріст або розмір шолому? Дивні запитання. Про дружність велосипедистів я мав на увазі те, що коли трапляється якась біда, скажімо, у власника автомобіля Хонда, то усі дружно кидаються на допомогу, а, не, пардон, ...ять на форумі Honda Mafia Kiev що варто робити, а що ні. Оце називається дружність, рішучість. Я відповів на запитання, чи все таки потрібно показати мої звіти у податкову?

dimaxer
* *
Повідомлень: 121
З нами з: 4.6.14 08:15
Стать: чол
Звідки: Київ - Чоколівка

Re: Украден Scott scale elite 29

Повідомлення dimaxer » 28.7.14 17:21

Ок, я не бачу змісту витрачати свій час на перевиховання деяких осіб. Думаю, що Ліза краще відповість кого вона хоче бачити у цій темі, а кого ні. Бажаю усім приємного вечора.


Повернутись до “Вкрадені велосипеди”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 17 гостей