Чорногорія. Тіват-Підгориця 2008 рік!!!! Літо.

форум для тих, хто збирається поїхати в похід на велосипедах
serginio
*
Повідомлень: 6
З нами з: 15.11.07 10:52
Стать: чол
Звідки: Киев, р-н Отрадный

Чорногорія. Тіват-Підгориця 2008 рік!!!! Літо.

Повідомлення serginio » 29.11.07 18:08

Так би мовити до літа ще далеко. Але начитавшись звітів та подивившись фотографії й собі вирішили не пасти задніх,

Так от шукаємо 2-3 мандрівників, у яких є бажання, гроші, вел у гарному стані, закордонний паспорт.

Маршрут у розробці, але головним чином буде проходити по узбережжю. (старт - Тіват- кінцева зупинка - столиця Підгориця).

Аватар користувача
m-bug
* *
Повідомлень: 157
З нами з: 13.5.04 11:54
Стать: чол
Звідки: Kiev Виноградарь

Повідомлення m-bug » 29.11.07 22:02

Заманчиво !

serginio
*
Повідомлень: 6
З нами з: 15.11.07 10:52
Стать: чол
Звідки: Киев, р-н Отрадный

Повідомлення serginio » 30.11.07 16:22

Плануємо побути у Чорногорії 10-12 днів. Проживання - палатка.
Питання постало як краще дістатися до цієї країни: чи то літаком Київ-Тіват, чи поїзд Київ-Львів, а далі автобус до Тівата.
Перший варіант швидший, а другий дешевший. )

Аватар користувача
Goth13
* * *
Повідомлень: 392
З нами з: 16.3.07 09:15
Стать: чол
Звідки: Бородянка

Повідомлення Goth13 » 3.12.07 11:07

Є ще варіант - поїзд Київ-Львів, а потім літак.
Щоправда ми прилетіли до Підгориці, але там гарне автобусне сполучення. До Тівата 3,5 евро.
* In the darkness of the world, everyone has no other choice than to be his own light! [ ~ Gotamo Siddharto]

Аватар користувача
Maks(MiB)
* *
Повідомлень: 191
З нами з: 5.6.05 22:47
Skype: maks_mib
Стать: чол
Звідки: Київ region, Буча-City

Повідомлення Maks(MiB) » 8.12.07 21:37

to serginio:
почитай описи минулих походів, поговори з організаторами про можливі негаразди та найкращі маршрути. Як на мене, то краще летти літаком в Подгорицю, далі електричкою до Майковця або до Калашина (звідти піші і італьянські велотуристи цього року їхали), проїхати по треку, трохи його доповнити. Вздовж узбережжя траса набита машинами і вверх пхатися з багажем, коли поряд несуться машини кайфу мало. До того ж є розроблені маршрути на 10 днів. Особисто мені сподобалася гірська частина Чорногорії, узбережжя як і всюди. Їхати вздовж узбережжя як по Криму від Сімферополя, чере перевал в Алушту, і так декілька разів - кайф сумнівний (якщо звісно ставити за мету намотати кілометраж).
ТОж порада прочитати уважно звіти, накачати треків, карт, записати місця в які хочеш заїхати і побачити і спокійно вирушати в дорогу.
Бажаю успіхів! :)

Аватар користувача
dexter
* * * *
Повідомлень: 676
З нами з: 10.5.05 10:28
Стать: чол
Звідки: Киев, Борщага

Повідомлення dexter » 8.12.07 22:53

Щось мені здається, що літак докорінним чином змінить бюджет подорожі :58: Крім того, виникнуть додаткові проблеми з багажем. Газ вже не візьмеш.

Аватар користувача
alex_sheva
* *
Повідомлень: 171
З нами з: 3.6.06 21:23
Стать: чол
Звідки: Киев, Лесная

Повідомлення alex_sheva » 10.12.07 12:45

Я хочу поехать в Черногорию, тоже наслышан о местных красотах, но у меня ограничение по сроку отпуска- только Август.

Аватар користувача
avatorl
* * * *
Повідомлень: 757
З нами з: 10.10.07 08:29
Skype: avatorl
Стать: чол
Звідки: Kraków

Повідомлення avatorl » 10.12.07 15:46

Наскільки я зрозумів зі звітів, навряд чи узбережжя є найкращим варіантом для більшої частини веломаршруту, але то вже Ваша справа.

Аватар користувача
Paul_K
* * *
Повідомлень: 273
З нами з: 8.9.05 15:02
Skype: paulvko
Стать: чол
Звідки: Киев, Осокорки

Повідомлення Paul_K » 10.12.07 16:02

Наскільки я зрозумів зі звітів, навряд чи узбережжя є найкращим варіантом для більшої частини веломаршруту, але то вже Ваша справа.
Так и есть, по моему скромному мнению. На побережье есть только один приятный участок - вокруг Которского залива, т.к. основной трафик минует его на пароме. да и смотреть по побережью, опять-таки, кроме которского залива, особо не на что. Один более-менее интересный участок - это Святой Стефан - Петровац. Правда оговорюсь, что мы не были в Баре и Ульцине, да и до Скадарского озера не добрались, а к нему, наверное, по побережью проще всего. Хотя альтернативные дороги на карте есть, так что если они проезжабельны, то лучше воспользоваться ими.

Как определенное подтверждение своих слов могу привести пример турфирмы "Феерия" - у них был экскурсионный тур "Хорватия-Черногория", но т.к. по горам на туристическом автобусе не очень удобно ездить (а может и по другим причинам, не знаю), в Черногории они возили туристов только по побережью. Основная часть народа совсем не впечатлялась увиденным, точнее впечатлялась, в основном, ужасной набережной Будвы, похожей на Ялту в ее сегодняшнем состоянии, и оставляли на форуме комментарии вроде "лучше бы вообще Черногорию убрали". В итоге ее таки убрали и тур превратился в "Хорватию-Словению". Отакэ.

А я вообще к чему - если вы проедете только по побережью, вы не увидите Черногорию. Опять-таки по моему скромному мнению.

Аватар користувача
dexter
* * * *
Повідомлень: 676
З нами з: 10.5.05 10:28
Стать: чол
Звідки: Киев, Борщага

Повідомлення dexter » 10.12.07 23:34

Т.е. судя хотя бы по названию. Черногория это горы, горы, и еще раз горы. Там все пейзажи и рельефы, а побережье есть и в Одессе *oops*

Аватар користувача
Wik
*
Повідомлень: 29
З нами з: 10.5.06 16:32
Стать: чол
Звідки: Киев-Оболонь

Повідомлення Wik » 11.12.07 16:43

Как насчёт отчёта за 2007 на форуме.
Заинтер. большинство.

Аватар користувача
LЯMUR
* * * * *
Повідомлень: 1563
З нами з: 11.7.05 17:13
Звідки: из "Мадагаскара"

Повідомлення LЯMUR » 12.12.07 17:40

когда будет что-то конкретное - пишите, не против присоединиццо :)
Будущее принадлежит тем, кто верен своей мечте... ©

Yussouf

Re: Чорногорія. Тіват-Підгориця 2008 рік!!!! Літо.

Повідомлення Yussouf » 18.12.07 22:26

По-перше, ніякого автобусу вже не буде - це львів'яни відкритим текстом казали. :gerl:
Вгадайте з трьох раз чому, хє-хє. })

По-другє... ну його наф, по-другє. :?
Це тортури, а не поїздка - півтори доби в автобусі.
Повірте - воно не варте. :gerl:

І третє.
За десять днів ви тим берегом скатаєтєся туди сюди три рази, ще й занудьгувати встигнете.
Не кажучі вже про те, що рух там інтенсивний, і то дуже стрьомно, особлива якщо зважити на те що там багато тонелів.

Ми їхали з Ульциню до Бару, в Барі я вирішив що ну його на... - сіли в місцевий автобус до Будви (в нас звідти був відїзд).
Подивився я потім на той шлях та на той трафік - і зрозумів як ми добре зробили! :molba:

І ще дещо.
Судячи з наявної погоди на кінець вересня-початок жовтня... влітку ви там повіситеся.
Бо альтернативою буде лише підсмажування живцем. :p
Востаннє редагувалось 18.12.07 22:34 користувачем Yussouf, всього редагувалось 1 раз.

Yussouf

Re:

Повідомлення Yussouf » 18.12.07 22:30

Как определенное подтверждение своих слов могу привести пример турфирмы "Феерия" - у них был экскурсионный тур "Хорватия-Черногория", но т.к. по горам на туристическом автобусе не очень удобно ездить (а может и по другим причинам, не знаю), в Черногории они возили туристов только по побережью.
Если эти феерические вам так и сказали - ездить им, мол, неудобно - так они вас нагло обманули.

Полно там автобусов, снуют туда сюда десятками.
Да, даже по серпантинам с километровым набором высоты.

Мы только пока на смотровой перед перевалом Ловчен отдыхали - там три автобуса с веселящейся рухлядью остановилось. :-)
А уж проехало их в обе стороны...

Аватар користувача
Enigman
* * *
Повідомлень: 423
З нами з: 21.9.04 13:26
Skype: dmytro.ch
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Чорногорія. Тіват-Підгориця 2008 рік!!!! Літо.

Повідомлення Enigman » 19.12.07 00:04

Был в этом году в велопоходе по Черногории (http://www.x-trips.com/?x=montenegro - некоторую инфу уже выложил, детальный отчет будет чуть позже).

Безумно понравилось, особенно горная часть (горы Дурмитор, каньон реки Тара, Скадарское озеро).
По побережью - траффик жуткий. От Ульчини до Будвы ехали - кошмар.... Только по Каторскимому заливу нормально ехать.

В 2008 поеду в велопоход по Черногории еще раз (в конце июня), почти наверняка полетим на самолете.

Мы были в конце мая-начале июня.

В горах было весьма и весьма прохладно, на Дурмиторе еще лежали снежники.
Но возле Адреатического моря жара уже нереальная.

Добирались туда автобусом.... Лучше бы летели на самолете.
Тот кто хочет - ищет возможности, а кто не хочет - ищет причины

Аватар користувача
Paul_K
* * *
Повідомлень: 273
З нами з: 8.9.05 15:02
Skype: paulvko
Стать: чол
Звідки: Киев, Осокорки

Re: Re:

Повідомлення Paul_K » 19.12.07 01:06

Если эти феерические вам так и сказали - ездить им, мол, неудобно - так они вас нагло обманули.

Полно там автобусов, снуют туда сюда десятками.
Да, даже по серпантинам с километровым набором высоты.

Мы только пока на смотровой перед перевалом Ловчен отдыхали - там три автобуса с веселящейся рухлядью остановилось. :-)
А уж проехало их в обе стороны...
Нет, это всего лишь мои догадки. Лично я за 5 дней в горной части Черногории большой автобус видел лишь однажды и то он был рейсовым. А то что вы видели - это, скорее всего, просто из Будвы возят туристов посмотреть на Цетинье и Ловчен.
А львовяне после той группы действительно никого не повезут. Они когда услышали слово "велосипед" тут же подняли цену в 2 раза. За что той группе большое "спасибо":) Но туда не только один Мист-тур народ возит.

Аватар користувача
Maks(MiB)
* *
Повідомлень: 191
З нами з: 5.6.05 22:47
Skype: maks_mib
Стать: чол
Звідки: Київ region, Буча-City

Re: Чорногорія. Тіват-Підгориця 2008 рік!!!! Літо.

Повідомлення Maks(MiB) » 22.12.07 12:19

Вартість пееррльоту Львів-Подориця-Львів коштувала нашій групі 250 євро, сумарно особисто я потратив 450-480 євро загалом, тобто це всі переїзди, подарунки, харчування, житло. до плюсів авіаперельоту слід віднести швидкість доставки, до мінусів - те що це літак не рейсовий і тому є вірогідність анулювання рейсу, газ перевозити заборонено і в Чорногорії не купиш газовий балон, можна там купити їхні комплекти - балон-горелка. Вел десь 1-1,5 год розбирати і потім стільки ж збирати. В багаж його не покладуть акуратно, а кинуть як і інший багаж, плюс загальна вага перевозимого вантажу і до чого причислять байк - до багажу чи до спортзнаряддя, бо в нас намагалися збити гроші за вели, але тему було швидко закрито, так як при замовленні квитків на байки окремо наголошувалося. Тривалість перельоту 1 год 30 хв - 1 год 40 хв. Тобто загальний час перельоту з усіма процедурами (реєстрація і таке інше) складе близько 4 год.
Коли шукали авіаперевізника самі дешеві квитки у чартерних рейсів, постійні рейси десь на 20 євро мінімум дорожчі.

serginio
*
Повідомлень: 6
З нами з: 15.11.07 10:52
Стать: чол
Звідки: Киев, р-н Отрадный

Re: Чорногорія. Тіват-Підгориця 2008 рік!!!! Літо.

Повідомлення serginio » 22.12.07 17:52

Дякую дуже, за корисну інформацію! Також думали про чартерні рейси зі Львова.

Аватар користувача
Jack
*матраснiк*
Повідомлень: 1037
З нами з: 24.10.03 14:47
Стать: чол
Звідки: у цыгана велосипед? купил :)))

Re: Чорногорія. Тіват-Підгориця 2008 рік!!!! Літо.

Повідомлення Jack » 25.1.08 11:52

я тоже хочу в 2008 году поехать в Черногорию!
насколько я понял то в мае в черногорию соваться нечего - еще холодно и возможен даже снег. Ехать надо или с середины июня до конца июля или уже сентябрь, т.к. в авгусе там очень жарко.
добираться туда лучше поездом из киева до львова и дальше лететь на самолете из львова.
самое интересное в горах и на побережье которского залива.
ночевать или в палатках или в гостиницах (10-15 евро с носа), но при варианте с палатками возможны проблемы с горелками и топливом для них. Можно питаться в кафешках/ресторанах - недорого и вкусно.
общий бюджет поездки 450-500 евро на 10-12 дней.
если группа будет ехать в конце июня-начале июля то я готов присоедениться :)
...аллах акбар...

Аватар користувача
Scoteer
*
Повідомлень: 16
З нами з: 9.6.06 06:50
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Чорногорія. Тіват-Підгориця 2008 рік!!!! Літо.

Повідомлення Scoteer » 2.2.08 17:20

http://velik.com.ua/Montenegro.html Отчет по Черногории-2006.
Все относительно........


Повернутись до “Походи”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 23 гостей