Вибори в Києві. Кого ж ми вибрали ??

Vognick
* * * *
Повідомлень: 829
З нами з: 2.8.11 23:28
Стать: чол
Звідки: Київ, Академмістечко

Вибори в Києві. Кого ж ми вибрали ??

Повідомлення Vognick » 15.5.14 13:54

Доброго дня.

Якщо чесно, нічого хорошого не скажу по темі, але є одна конструктивна пропозиція, яку прошу максимально поширити, обговорити та спільно реалізувати.

В чому суть: зараз є купа всяких партій та кандидатів, і велотема щось різко почала всіх турбувати. Було б нерозумно цей момент прогавити, так як серед пустопорожніх обіцянок є багато необхідних для міста кроків майже в кожній програмі. Так от, давайте просувати таких кандидатів, які взялися за важливі велосипедні штуки. Наприклад 17 травня буде зустріч по велотреку з ось цим чуваком https://www.facebook.com/sergii.simak, який балотується в Київраду. У нього доволі адекватна програма, сайт є, ось конкретно те, що нас цікавить: 1) http://www.simak.kiev.ua/#!5/cl1z і 2) http://www.simak.kiev.ua/#!6/cjeu Є ще інші кандидати та інші програми (наприклад РАПТОМ взялась партія з велосипедом на символіці!), але про це вже далі - я тільки сьогодні почав думати в цьому напрямку, ще не готовий пропонувати конкретних кандидатів - хочу почути ваші думки.

Що пропонується: домовитись про пакт - кандидат підписує Е-Угоду, про виконання передвиборчих обіцянок, а ми його підтримуємо. В цілому все доволі просто - визначитись з кандидатами від велосипедного товариства і привести їх в Київраду під гарантії виконання зобов"язань. Так працює нормальна політика. http://enarod.org/

Вдповідно є питання - кого ви бачите і кому б довірили? Наприклад той же Сімак С. В. по моїх прогнозах не переможе в своєму 56 окрузі, але входить в п"ятірку, замикаючи її. Якщо велоспільнота напружить свої соціальни зв"язки, то ми могли б легко підняти цього кандидата і зробити хороший медіа-привід. Те ж саме у випадку з мером, або хоча б обговорити спільну стратегію поведінки. У мене 47 округ, і вибирати нема з кого, тому скоріше за все буду чисто за партійним принципом підтримувати Демократичний Альянс, в надії, що їхня частина буде в Київраді й ці люди будуть тримати забудовників на прив"язі. Принаймні вони одні з перших почали з того, що зобов"язались відповідати перед виборцями, зокрема і через Електронну-Угоду.

Vognick
* * * *
Повідомлень: 829
З нами з: 2.8.11 23:28
Стать: чол
Звідки: Київ, Академмістечко

Re: Вибори в Києві

Повідомлення Vognick » 15.5.14 13:58

І так, тема не має на меті агітацію чи навпаки заливання брудом. Будь ласка, прхання на це зважати. Ціль - знайти таких людей, які представлятимуть інтереси велосипедистів на рівні міста. Ну і заодно не дати шансів нечесним кандидатам зайняти там місця - хто що знає, про того ж Сімака - прохання писати, не соромитись. У мене по округу поки нічого цікавого - все як завжди)

Аватар користувача
Moderator
ОКО Всевидяче
ОКО Всевидяче
Повідомлень: 2005
З нами з: 22.6.07 16:46

Re: Вибори в Києві

Повідомлення Moderator » 16.5.14 04:00

Отличная тема. Сам давно собирался начать. Спасибо.

Но вот в этом сомневаюсь :
Що пропонується: домовитись про пакт - кандидат підписує Е-Угоду, про виконання передвиборчих обіцянок, а ми його підтримуємо. В цілому все доволі просто - визначитись з кандидатами від велосипедного товариства і привести їх в Київраду під гарантії виконання зобов"язань. Так працює нормальна політика. .

Просто мне кажется, что если кандидаты честные и порядочные, то развитие велоструктуры и поднятие велокультуры - это непременное условие.
Надо понимать, что для того, чтоб обещать - надо разобраться в вопросе.
И что толку, если кандидат пообещает ( подпишет бумаги) с обществом нумизматов, пчеловодов, орнитологов, сексуальных меньшинств и таксистов ? Вникнуть глубоко в проблемы и пожелания он всё равно не сможет

Кроме того - вы список партий видели ? :dash2:
Там же несколько десятков....

Я лично знаю \ верю пока только двум
http://samopomich.ua/kandidats/
http://dem-alliance.org/

а всякие ударыбатькивщинысвободы - это обычные интриги и разводы. С ними изменения если и наступят, то я их могу уже и не застать .. :eek: а ведь хочется... :gerl: 8-)
Любіть Україну у сні й наяву,
вишневу свою Україну,
красу її, вічно живу і нову,
і мову її солов'їну.

Аватар користувача
Saxara
* * * *
Повідомлень: 896
З нами з: 19.1.11 11:18
Стать: жін
Звідки: Киев

Re: Вибори в Києві

Повідомлення Saxara » 16.5.14 11:13

Большинство не будут или не захотят разбираться ху из ху, и скорей всего проголосуют за тех, кого уже знают.
Неплохая статья, но "разбор полетов" не очень глубокий, и аналитика не законченная, как по мне:
http://www.pravda.com.ua/columns/2014/05/15/7025394/

и к сожалению:
Нові партії, які добре показали себе на Майдані чи то в Києві, "Демократичний Альянс", чи у Львові, "Самопоміч" – згадуються виборцями, але на даний час не мають гарантії проходження до Київської міськради, так само як і дискредитовані Партія регіонів та КПУ.

Аватар користувача
OPEXUS
* *
Повідомлень: 156
З нами з: 30.8.12 14:43
Стать: чол
Звідки: Киев, Бажана

Re: Вибори в Києві

Повідомлення OPEXUS » 16.5.14 13:17

Якщо не помиляюся, то розробником сайту, є друг одного з кандидатів від Демократичного Альянсу *oops*
http://vote.dem-alliance.org/pronas/kandydat/49

Аватар користувача
Trion
*********
Повідомлень: 7465
З нами з: 26.2.05 17:42
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Вибори в Києві

Повідомлення Trion » 17.5.14 19:27


Vognick
* * * *
Повідомлень: 829
З нами з: 2.8.11 23:28
Стать: чол
Звідки: Київ, Академмістечко

Re: Вибори в Києві

Повідомлення Vognick » 17.5.14 22:47

Якщо не помиляюся, то розробником сайту, є друг одного з кандидатів від Демократичного Альянсу *oops*
http://vote.dem-alliance.org/pronas/kandydat/49
Там багато людей працювало, до того ж експертне середовище доволі тісно співрацює між собою. Той же ДА - це молоді спеціалісти з мережевими зв"язками, тому нічого дивного.

По темі Електронної угоди - то не проблема, хіба в податкову за електронним підписом треба сходити. Кандидати готові підписувати, якщо це реальні люди, а не пішки чи олігархи.

Стосовно сьогоднішньої зустрічі по треку - був Кличко (всередині зібралось людей з півсто), і оцей самий Сімак (в парку поруч). Останній каже, що типу від громадськості типу підписали звернення до Яценюка передати трек в державну власність, і т.д. Кажуть, що 97 людей підписались, хоча що там насправді - хз, тіп мутний, для мене не все очевидно, особливо його мотивація. По Кличку, все стандартно: ми переможемо, трек відбудуємо, Порошенка в президенти. Не те щоб я сильно не любив Кличка, але треба розуміти, що він представник великого капіталу, як і його друг Петро По-новому. І навряд вони будуть реально паритись про простих людей, у них інші задачі.

Я в роздумах...

Аватар користувача
Trion
*********
Повідомлень: 7465
З нами з: 26.2.05 17:42
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Вибори в Києві

Повідомлення Trion » 17.5.14 23:06

Демальанс видел в деле и на Майдане.
По "Самопомич" кто чего расскажет кроме того, что там есть Садовой? Львовяне, ау?
Хочется найти баланс, чтобы правильно голоса раскидать, исходя из возможностей.
Непросто делать выбор в пользу новых людей, ещё сложнее его делать тем, кто этим вопросом вообще не заморачивается, когда можно не грузиться и по-старинке поставить галочку напротив тех, кто 100 лет на слуху громче всех кричит.
По спискам прошёлся, отсеял только явных. А ведь ещё хочется из чего-то выбирать.
Кажуть, що 97 людей підписались, хоча що там насправді
Я так и не понял смысла в тех анкетах с расплывчатыми формулировками, большая часть которых к треку вообще не относилась и была налеплена абы как чтобы всю площадь А4 выбрать.
Будка гласности Кличко транслировала через матюгальники музыку, потом выступала женщина, на ней у микрофона сели батарейки, когда вышел Кличко микрофон снова заработал. Не в курсе, одна это команда, или они не были между собой связаны, странностей + ожидаемого стандартного прогруза "я вот я бы на месте мера отут уууух!" хватило, судя по противопотоку, не только мне.
Булатов так и не появился.

Аватар користувача
Трям
Мауглi
Мауглi
Повідомлень: 24322
З нами з: 19.11.02 17:45
Стать: чол
Звідки: дитина всесвіту

Re: Вибори в Києві

Повідомлення Трям » 18.5.14 08:53

Зображення
Зображення

Аватар користувача
ВелоДім
SiteAdmin
Повідомлень: 3969
З нами з: 18.9.09 19:25
Стать: чол

Re: Вибори в Києві

Повідомлення ВелоДім » 18.5.14 08:59

Andrzej Leszkiewicz
17 ч. · отредактировано ·
Тут під вікном було "запрошуємо на зістріч з кандидатом". Сходив. Після монологу каже "давайте запитання". Ну я і запитав: "скільки вам та членам вашої партії належить земельних ділянок на території Біличанського лісу та як ви їх отримали" та "розкажіть про свою діяльність в якості помічника народного депутата Симоненка".
Спочатку довго "відповідав" не по темі, потім коли розсіяв увагу людей заявив, що ділянок немає (ага, бідні безземельні шаолінські монахи http://goo.gl/jezmnw ), а "посвідчення помічника народного депутата Симоненко мені Симоненка для чогось видав, коли моя фірма з ним співпрацювала. Але я не знаю для чого він мені його дав. Я помічником фактчино не був." І взагалі цікаво, що людина в червоній футболці (це про мене, на футболці Hiking написано та черевик намальований) задає питання про комуністів".
Ще один чоловік запитав за які гроші асфальт ремонтує кандидат. Каже "за мої та мого партнера". Прізвище партнера назвати відмовився.
Ще один чоловік (сказав, що теж є кандидатом) запитав "як ви будете боротися з системою, які гарантії, що ви не частина системи - гарно говорите, а потім спиною до людей та дерибанити".
В результаті Жарков сказав, що зібралися якісь провокатори, які хочуть зірвати зустріч )))
Друзі, хто в Святошинському районі живе - побачите цього охоронця Пєті Сіманєнка та дерибанщика Біличанського лісу - не полініться кілька запитань задати.
http://kiev.pravda.com.ua/columns/4bf146e79f7da/
http://kiev.pravda.com.ua/publications/4a30ec1300080/
http://kiev.pravda.com.ua/columns/4ca5c4a6e9b93/
http://goo.gl/f9Bx3h
Зображення

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: Вибори в Києві

Повідомлення Vadim Bus » 18.5.14 09:47

Та да, я з ним по фейсбуку частенько на "мусорську" тему списи ламав, поки з друзів не видалив.. Це цинічний міліціонер до мозку кісток. Мабуть інші туди не лізуть.
Маю пару. слів.
Ми тут за 5-6, а хтось вже всі 10 років, побачили одне в одному стільки, що можемо висунути від велоспільности якусь активну фракцію, яка згодом зможе набути юридичного оформлення.

Зробіть окрему тему і скидайте туди свої голоси.
Я за Grishku, ПОШ, Тріона (не дивлячись ні на що) до вечора ще когось згадаю.
Востаннє редагувалось 18.5.14 10:00 користувачем Vadim Bus, всього редагувалось 2 разів.

Аватар користувача
Трям
Мауглi
Мауглi
Повідомлень: 24322
З нами з: 19.11.02 17:45
Стать: чол
Звідки: дитина всесвіту

Re: Вибори в Києві

Повідомлення Трям » 18.5.14 09:54


Та да, я з ним по фейсбуку частенько на "мусорську" тему списи ламав, поки з друзів не видалив.. Це міліціонер до мозку кісток. Мабуть інші туди не лізуть.
Ого
какие люди
Скоро на КиевСовете будут забаненные на Велокиеве :mosking:
Зображення

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: Вибори в Києві

Повідомлення Vadim Bus » 18.5.14 10:10


Та да, я з ним по фейсбуку частенько на "мусорську" тему списи ламав, поки з друзів не видалив.. Це міліціонер до мозку кісток. Мабуть інші туди не лізуть.
Ого
какие люди
Скоро на КиевСовете будут забаненные на Велокиеве :mosking:
Та не говори, в свеом отечестве днем с огнем пророка не сыскать. Печаль.

Аватар користувача
Trion
*********
Повідомлень: 7465
З нами з: 26.2.05 17:42
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Вибори в Києві

Повідомлення Trion » 18.5.14 10:15

Э-нет, дорогие мои, я очень надеюсь, что в киевсовет они таки не попадут.
Довольно странно было бы видеть там людей, открыто выступавших против Майдана, а теперь пытающихся выехать на той новой волне, ради которой Майдан и собирался.
И дартаньяны, и не испачкались, хорошо пристроились.

VooDoo
*********
Повідомлень: 3571
З нами з: 22.3.04 20:36

Re: Вибори в Києві

Повідомлення VooDoo » 18.5.14 12:02

Как тесен мир
Мда, очень тесен, с Жарковым я пересекался 10 лет назад по работе в компании УкрАзиаСтрой (ныне - банкрот), это охранник-телохранитель, который принимал участие в боях без правил, похоже его даже научили публично разговаривать, прогресс однако.
Andrzej Leszkiewicz
17 ч. · отредактировано ·
Ще один чоловік запитав за які гроші асфальт ремонтує кандидат. Каже "за мої та мого партнера". Прізвище партнера назвати відмовився.
В результаті Жарков сказав, що зібралися якісь провокатори, які хочуть зірвати зустріч )))
Вангую что это Старовойт, Андрей Петрович, и скорее всего за деньги хозяина-сенсея, а не партнера :)

Vognick
* * * *
Повідомлень: 829
З нами з: 2.8.11 23:28
Стать: чол
Звідки: Київ, Академмістечко

Re: Вибори в Києві

Повідомлення Vognick » 18.5.14 12:57

Spoiler
Show
В 2004 закончил Национальную академию государственного управления при президенте Украины, специальность «Философия государственного управления».
Ооооогггоооооооооо.... Ну тоді все ясно, і про міні-шаолінь в Коцюбинському і про партійне будівництво його типу "прямої дії". Ну от, вскрили. І на тому добре.

Аватар користувача
SilverS
ничего не осталось
ничего не осталось
Повідомлень: 3083
З нами з: 23.4.05 02:41
Стать: чол
Звідки: Киев,Харьковский

Re: Вибори в Києві

Повідомлення SilverS » 18.5.14 13:15

Так а кто это по нику-то? Просвятите склеротиков-лицо знакомое...

VooDoo
*********
Повідомлень: 3571
З нами з: 22.3.04 20:36

Re: Вибори в Києві

Повідомлення VooDoo » 18.5.14 13:19

Кандидат Жарков был рядовым подчиненным сенсея Старовойта, 10 лет назад они занимались развитием боев без правил и охранной деятельностью (судя ро реестру, компания с лицензией до сих пор не ликвидирована - см. вложение), по всей видимости ничего до сих пор не изменилось и подставной Жарков = Старовойт.
Пересвит.JPG

Аватар користувача
Moderator
ОКО Всевидяче
ОКО Всевидяче
Повідомлень: 2005
З нами з: 22.6.07 16:46

Re: Вибори в Києві

Повідомлення Moderator » 19.5.14 08:41

Зображення

Всем известная Ирэна Кильчицкая идет в Киевраду. Давайте же вместе вспомним эту чудесную женщину



Всем известная Ирэна Кильчицкая идет в Киевраду. Давайте же вместе вспомним эту чудесную женщину) Все нижеизложенное было сказано самой Ирэной)

- Живет по лично придуманному для себя жизненному принципу трех Ж" - "жестокость, жадность, жажда".

- ездила на трех машинах: Bentley Continental GT, Рorsche и Мercedes-Вenz GL

- Скупает прямо с показов одежду ведущих марок — Dior, Valentino, Chanel, Dolce&Gabbana, Balenciaga, Prada,

- Я не ношу бижутерию вообще, никогда ее не носила и носить не собираюсь. Swarovski признаю только на ремнях и обуви

- Сумки — исключительно от французкого Дома моды Hermes. Таких у нее не менее 15. Одна из них "стоит в гривнах сумму с пятью нулями"

- Детская коляска «Феррари» японского производства, которых в мире не больше десяти.

- Приобрела на известном аукционе Christie's ювелирные украшения Жаклин Кенеди.

Перезагрузка власти, как вы понимаете. Жжжжжжжжжесть

http://uainfo.org/yandex/324282-vsem-iz ... chinu.html
Любіть Україну у сні й наяву,
вишневу свою Україну,
красу її, вічно живу і нову,
і мову її солов'їну.

Аватар користувача
Trion
*********
Повідомлень: 7465
З нами з: 26.2.05 17:42
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Вибори в Києві

Повідомлення Trion » 19.5.14 09:17

Всем известная Ирэна Кильчицкая идет в Киевраду. Давайте же вместе вспомним эту чудесную женщину
В строках автора статьи читается зависть.
Не столь важно какие персональные мульки у человека, важно то, что они сделали с Киевом за время работы своей молодой команды. Их дела говорят больше, чем они сами могли бы придумать.
О пропавшей без вести зимней спецтехнике, о дерибанах, о 10000 гривнях за право проведения гонки в ПДН и т.д. ни слова, главное что у неё коляска феррари и бутиковая одежда.

Vognick
* * * *
Повідомлень: 829
З нами з: 2.8.11 23:28
Стать: чол
Звідки: Київ, Академмістечко

Re: Вибори в Києві

Повідомлення Vognick » 20.5.14 15:11

Є хто з Дарницького району, 10 округ? Даю ссилку на розбір польотів, досить непогано:
https://www.facebook.com/oleksii.iuzvia ... 16?fref=nf
О местных выборах
(авторская методика определения своего кандидата ).

С кандидатами на пост Президента уже в большинстве своем все определились. Но в это воскресенье в Киеве выбираем и мера, и КиевРаду.
И вот тут начинается самое интересное.

Бог с ним с мэром и партийным списком – там единый список по всему Киеву – нет проблемы определиться. А с мажоритаркой в Киевскую Раду совсем беда.

Для начала задача – попробуйте найти ОФИЦИАЛЬНОЕ деление Киева на округи.
А после этого, найти кандидатов в своем округе, хотя бы просто список.

Одно важное Nota Bene: выбираем депутатов в КиевРаду от ОКРУГОВ, а не районов. Т.е. если даже знаете, что «какой-то» баллотируется на Осокорках и придете в одну и ту же школу для голосования, то у себя в списке его можете просто не найти, т.к. будете относиться к другой ДВК и другому ОВК. Всего в Киеве 60 округов.

Сайт http://dreamkyiv.com/, конечно, может помочь дать старт поиску, но даже на своем округе обнаружил «пропажу» двух кандидатов.

И еще, я понял, что люстрационный комитет у нас пока не работает. Ведь проще рассказать всю историю кандидатов и просто не пропустить их в Раду (не проголосовав), чем потом бороться с тем, чтобы их оттуда выгнать. Но я так надеюсь, что это будем реализовывать на следующих выборах

Ок, внесу свою лепту, а вдруг кому-то это поможет в выборе своего кандидата в КиевРаду.

Отвечая на поставленный выше вопрос – нет в Киеве, столице европейского государства, нормального официального сайта о местных выборах. Все, точка.
Дробление по округам - http://kmr.gov.ua/divinfo.asp?Id=3625
Кандидаты по округам - http://kmr.gov.ua/divinfo.asp?Id=3639

Поехали… Мой округ №10, Дарницкий район.
Баллотируется 23 кандидата по мажоритарке.

Первыми я откинул кандидатов без высшего образования.
Минус 2 человека (Ермоленко, Савицкий).

Далее включил «гендерную несправедливость» - вычеркиваю тех, кто младше 28 лет и старше 50 лет. Не спрашивайте «Почему?» – я так хочу.
Минус 7 человек (4 молодых, 3 старших), в т.ч. свободовец Карась и демпартиец Крымчак.

После анализа информации из Интернета об оставшихся 14 в финал прошло 5 человек.
Интернет – мегакладезь информации. По результатам анализа были отброшены:
• Сын народного депутата. В 2008 году сбил насмерть человека. Теперь собирается в КиевРаду. Ага, щаз…
• Депутат от Блока Черновецкого, который сейчас прикрывается партией «Нове Життя»
• Наблюдатель от «того самого Поплавского» на выборах в скандальном округе
• Сотрудник (не самого низшего звена) компании, которая замешана в коррупционных схемах – холдинг Евраз и ИСД
• Лоббист собственных предпринимательских интересов в сфере энергетики
• И 4 человека, про которых ну вот вообще нет никакой информации – ни в соц.сетях, ни в банальном поиске. Sorry, но политика – публичное занятие…

Итого, осталось 5 кандидатов: Гусев, Куприй, Сойкин, Лях, Чанова.
Теперь дошло дело до предвыборных программ.
У последних двух кандидатов их просто нет – поэтому sorry, но не подготовились – вычеркиваю.
Программы оцениваю по 9 направлениям (для каждого кандидата): Коррупция, Транспорт, Экология, Застройка, Туризм, ЖКХ, Образование, Медицина, Другое.
Каждому направлению присваиваю ранг важности (для меня).

Итоговый рейтинг (для меня) получился:
1. Сойкин – 3,51 балл (из 5 возможных) - Дем.Альянс
2. Куприй – 2,51 - "Демократи"
3. Гусев – 2,11 - "УДАР"

Отдельный комментарий про Гусева – очень большая предвыборная программа, описано все что только можно и направление задано верное, но ни слова про Киев. А это все-таки местные выборы…

Можете повторить и для своего округа.

Удачи!

Аватар користувача
Trion
*********
Повідомлень: 7465
З нами з: 26.2.05 17:42
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Вибори в Києві

Повідомлення Trion » 20.5.14 15:30

И еще, я понял, что люстрационный комитет у нас пока не работает.
На данный момент для люстрации нет законодательной базы.
Вообще.
На словах она существует, а бумажки, где были бы закреплены её условия, так и не нашлось.

Аватар користувача
OPEXUS
* *
Повідомлень: 156
З нами з: 30.8.12 14:43
Стать: чол
Звідки: Киев, Бажана

Re: Вибори в Києві

Повідомлення OPEXUS » 20.5.14 16:13

Выбираем своего "антикандидата"
http://www.pravda.com.ua/columns/2014/05/20/7025888/

Vognick
* * * *
Повідомлень: 829
З нами з: 2.8.11 23:28
Стать: чол
Звідки: Київ, Академмістечко

Re: Вибори в Києві

Повідомлення Vognick » 22.5.14 22:16

Цікаво, завтра на ранковій зустрічі по Хмельницького, кандидат в мери, дехто Мочанов, використає такий унікальний шанс поговорити з активістами від велосипедної публіки? Гм.

Аватар користувача
SilverS
ничего не осталось
ничего не осталось
Повідомлень: 3083
З нами з: 23.4.05 02:41
Стать: чол
Звідки: Киев,Харьковский

Re: Вибори в Києві

Повідомлення SilverS » 25.5.14 23:56

Ну лысые братцы хоть пролетели? #crazy_pilot


Повернутись до “Будуємо нову країну”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей