Пишногруда чи Чарівник? Вітрильниковий Марлін!

Самый лучший велосипед тот, который Ваш. И не имеет значения бренд, цвет, комплектация и спецификация. Главное, чтоб он Вам ! нравился. Этот раздел для тех, кому нравится его велосипед и он хочет этой радостью поделиться с другими ..
Аватар користувача
Сварус
* *
Повідомлень: 68
З нами з: 14.5.12 14:04
Стать: чол
Звідки: Вінниця

Пишногруда чи Чарівник? Вітрильниковий Марлін!

Повідомлення Сварус » 11.9.12 20:25

Тема про мій Trek Gary Fisher collection Marlin 2013.

+1 до найнероводів. Не тому що "всі переходять", а тому що вже не один рік таємно мріяв про найнера. Але тільки цього року на них відбувся бум і за збігом певних обставин та везіння :robot: мені дістався агрегат про якого дана тема.

Зображення

Першопочатково я захотів Cube. Ніколи не любив Куби через їх або надто яскравий або надто суворий стиль розфарбування. А тут побачив і аж зомлів, дуже він мені сподобався вживу. Але поки я чухав голову де б це дістати гроші, його за кілька днів продали.
чорно-білий Cube Analog 29
Show
Зображення
Чекати пів сезону не було сил і тому кинувся в пошуки. Тим паче що масла у вогонь підкинули відчуття від маленького тест-драйву найнера. Сів і зрозумів :inlove: Постало завдання: заволодіти найнером будь-якого цінового діапазону. Дуже спокусливими по ціні виявились моделі від корпорації Trek. Перевага віддавалась командним кольорам: червоний, чорний і білий. Разом з тим мені дуже не подобаються рами з назвою на животі, особливо коли вона дублюється збоку і написи зливаються в одне ціле. Тому ідеальним вибором був Gary Fisher 2012 Wahoo (так як моделі 2013р. дорожчі та з написами на животі). Передивившись тонни живих картинок і відео я полюбив його не менше Куба =) Мабуть саме тому з ним повторилась та ж історія: дана модель зникла з наявності у магазині.

Тут раптом я згадав що напарник їздить на біло-синьому Trek 6300:
Spoiler
Show
phpBB [video]
Тому зі сторони на змаганнях круто виглядало би два біло-синіх Trek'а при передачі естафети. Морально налаштувшись на синьо-білий GF 2012 Wahoo і спланувавши бюджет, отримав чергову порцію нежданчика.

Одним словом, як собі не плануй, а буде якнайкраще :D Ось так і став власником Marlin'а 2013р. Першопочатково я сприйняв велосипед як пишногрудуколесу Мерлін. Та потім мені інший найнеровод підказав що це може бути і чарівник Мерлін. Та об''єктивно велосипед не дотягує до чарівника своєю поточною комплектацією:
  • Frame Alpha Gold Aluminum, butted & hydroformed tubing, G2 Geometry
  • Front suspension SR Suntour XCM w/mechanical lockout, preload, custom G2 Geometry w/51mm offset, 100mm travel
  • Size 19
  • Wheels Formula DC20 front hub; Formula DC22 alloy rear hub w/Bontrager AT-650 32-hole double-walled disc rims
  • Tires Bontrager 29-1, 29x2.1"
  • Shifters SRAM X4, 8 speed
  • Front derailleur Shimano Altus
  • Rear derailleur SRAM X4
  • Crank Shimano Altus 42/32/22 Shimano Deore+Truvativ 36/22
  • Cassette Shimano HG31 11-34, 8 speed
  • Chain Shimano 8 speed KMC Z50 7 speed
  • Pedals Wellgo nylon Shimano PD-M520
  • Saddle Bontrager Evoke 1 Selle SMP Extra
  • Seatpost Bontrager SSR, 27.2mm, 12mm offset
  • Handlebar Bontrager Low Riser, 31.8mm, 5mm rise, 9 degree sweep
  • Stem Bontrager SSR, 31.8mm, 10 degree (перевернутий)
  • Headset 1-1/8" threadless, semi-integrated, semi-cartridge bearings
  • Brakeset Tektro Novela mechanical disc Avid Juicy Five, Tektro rotors
  • Grips Bontrager Race
Ось так відбувся перехід з 11+кг Cannodale Trail 26'' на 15кг Trek Marlin 29''.

Тепер трошки про мої суб'єктвні відчуття від переходу:
  • Вилка Manitou R7 Super 100mm -> SR Suntour XCM G2 100mm. Для покатушок містом і парком особливих змін ніяких. Але достатньо заїхати на будь-яку КК трасу (особливо з корінням і малееенькими дропчиками) як починаєш розуміти усю різницю між пружиною і повітрям. Вилка стукотить, має поганий відскок, не в змозі згладжувати більш-менш великі нерівності рельєфу. На повний хід працює тільки на маленьких і різких вертольотиках. Не вистачає нормального локауту.
  • Рама ETT 614mm -> 622mm. Разом з іншими особливостями геометрії гірше вниз їхати не стало, посадка подобаєтсья.
  • Руль 580мм флет -> 690мм флет. Просто казка. Керується впевненіше, плечі і груди задоволені :p
  • Колеса Mavic Crossride -> Bontrager bla-bla. Тепер агресивноне задумуючись їздити неможливо. Постійно гнуться. Ну і вага/динаміка
  • Манєтки/переклюки Shimano Deore/SLX trigger -> Sram X4/Alivio trigger. Спочатку срамівські клацалки були дуже незручними. Тепер звик і сідаючи за шиманівські плююсь. Передній Олів'є не фонтан, а от задній Sram X4 нічим не гірший мого Shimano SLX Shadow. У майбутньому, можливо, спробую срамівські крутілки. Благо місця на рулю тепер багато.
  • Загальні враження: посадка трушна, їдеш "як дядько". Вниз їдеться краще і впевненіше. Втрата динаміки розгону через різницю у 4кг. ваги відчувається тільки при переході з 29'' на 26''. Тобто коли довго катаєш на 26, то сідаючи на 29 все норм. Відчувається тільки приріст стабільності на невеликих розковбасах і на спусках. Коли пересідаєш назад на 26, то відчувається приріст у старті і погіршення на невеликих розковбасах, прямих ділянках. Підйоми так і не вдалось нормально порівняти. Здається, на найнері хочеться менше вставати з сідла і карданити, навпаки плавно їдеться вгору на більшому каденсі.
Спроба фотосету мого найнера Trek Marlin у рідному ареалі:
ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

Призначення велосипеда: отримування задоволення від виїздів на покатушки та участі/тренування у любительських змаганнях; підтримання загального фізичного тонусу, в тому числі форми біцепсів :p
Востаннє редагувалось 26.9.12 15:51 користувачем Сварус, всього редагувалось 2 разів.

Аватар користувача
8RydeR
*********
Повідомлень: 2591
З нами з: 2.5.09 20:43
Skype: eight.ryder
Стать: чол
Звідки: м. Харківська

Re: Пишногруда чи Чарівник?

Повідомлення 8RydeR » 11.9.12 20:33

Ок.

Що будеш першим мінять?
Чому катафоти не зняв?
Навіщо сумочка під сідло?
Якого розміру ротори?
http://www.endomondo.com/profile/9638657
любой велосипедист вам скажет, что шея - это вынос мозга

Аватар користувача
Jenik
* * * *
Повідомлень: 677
З нами з: 1.8.11 19:38
Стать: чол
Звідки: Киев, Лесной

Re: Пишногруда чи Чарівник?

Повідомлення Jenik » 11.9.12 20:58

Мои поздравления! У меня такой же вел, даже в той же ростовке #crazy_pilot
Що будеш першим мінять?
+1, тоже интересует этот вопрос
Навіщо сумочка під сідло?
Это в каком смысле?) Чтобы класть туда рем.мелочи, к примеру
Якого розміру ротори?
160

Аватар користувача
Сварус
* *
Повідомлень: 68
З нами з: 14.5.12 14:04
Стать: чол
Звідки: Вінниця

Re: Пишногруда чи Чарівник?

Повідомлення Сварус » 11.9.12 21:05

Відповіді на запитання:
  • Крім того що вже замінив ближчим часом(до наступного сезону) не планую нічого міняти. Спочатку взагалі їздив у версії "повний сток" щоб відчути як то воно їздиться :) З наступного року першим під заміну піде заднє/обидва колеса орієнтовно на Мавік. Потім вилка на Manitou Tower Pro Absolute 29er, після якої переднє колесо(якщо потрібно буде)
  • Про катафоти відповім пізніше. Скажу тільки що з коліс зняв катафоти, так як вони були причиною величезного дисбалансу. Піднімаєш велосипед за підсиділ, запускаєш шатунами заднє колесо в рух і бачиш як задня частина велосипеда дьоргається у руках у вертикальній площині. Коли зняв катафоти явище помітно зменшилось, хоч і не зникло.
  • В сумочці ремкомплект: лайтовий насос, латки, набір шестигранників. Причина: не хочу розтягувати кармани джерсі в кожній поїздці. На змаганнях для фен-шую знімаю :empathy
  • Ротора рідні 2х160мм. На перід проситься ротор у 180мм. На даний момент (з майже новими роторами і колодками) гідрою не вдається блокувати переднє колесо для юзу. На 26'' виходило. Спробував найнер Kona з 180мм переднім ротором - гальмує відмінно.
Jenik, взаємно :friends:

Аватар користувача
8RydeR
*********
Повідомлень: 2591
З нами з: 2.5.09 20:43
Skype: eight.ryder
Стать: чол
Звідки: м. Харківська

Re: Пишногруда чи Чарівник?

Повідомлення 8RydeR » 11.9.12 21:10

баба-яга проти
1) сумочки
б) ротора 180

:p
http://www.endomondo.com/profile/9638657
любой велосипедист вам скажет, что шея - это вынос мозга

Аватар користувача
Сварус
* *
Повідомлень: 68
З нами з: 14.5.12 14:04
Стать: чол
Звідки: Вінниця

Re: Пишногруда чи Чарівник?

Повідомлення Сварус » 11.9.12 21:15

...і катафотів і необрізаного штока вилки =)

Забув про дабл. Можливо він і буде найпершою обновкою якщо підвернеться за смачною ціною.
Забув про сідло. Найзручніше сідло на якому я коли-небудь їздив і байдуже за вагу. Попереднє Спеш Тауп зломав в трьох місцях.
Забув про подяки за велосипед. Тут їх не роздаватиму, але зазначу що час від часу посилаю позитивні флюїди людям без яких я не мав би даного агрегата :roll:

Аватар користувача
catforalice
* * * *
Повідомлень: 843
З нами з: 12.3.10 20:57
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Пишногруда чи Чарівник?

Повідомлення catforalice » 11.9.12 23:15

Поздравляю!!! :friends: Я хоть и выезжаю каждый день, но до сих пор не могу накататься на своем найнере вдоволь. С вилкой действительно печаль, особенно дикий удар в руки при отскоке (неужели нельзя было хотя бы XCM-HLO поставить в стоке???). В наших магазинах вилок 29" я пока не наблюдал.
А катафоты можно не снимать: в процессе расколбаса они лопнут и сами отвалятся :D
"Не валяйте дурака. Динамоключ и чтение надписей - это американский путь развития. Это добровольный отказ от прямого познания действительности!"

Аватар користувача
Toutacoup
*********
Повідомлень: 2373
З нами з: 24.7.10 13:16
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Пишногруда чи Чарівник?

Повідомлення Toutacoup » 12.9.12 10:53

Отражатели на колесах действительно сплошной источник проблем: так и ждешь что на спуске отвалится и прилетит в глаза. После того как на одной из гонок на заднем колесе рассыпалось и вынудило остановиться, теряя время на устранение обломков, снял с обоих нафиг. А вот передняя и задняя катафоты при активной езде по городу не будут лишними и есть не просят. Феншуй в данном случае идет лесом.

Относительно пенька над выносом тоже не все очевидно. Да, типичный объект для придирок. Но, скажем, тот же Thomson настоятельно рекомендует установку как минимум одного кольца сверху.

Аватар користувача
Glam
типа остроумный
типа остроумный
Повідомлень: 4785
З нами з: 16.8.07 21:27

Re: Пишногруда чи Чарівник?

Повідомлення Glam » 12.9.12 13:47

Как бы, не рановато ли в кастомный раздел?

Апгрейд надо было начинать с колес...

Аватар користувача
Сварус
* *
Повідомлень: 68
З нами з: 14.5.12 14:04
Стать: чол
Звідки: Вінниця

Re: Пишногруда чи Чарівник?

Повідомлення Сварус » 12.9.12 14:18

А вот передняя и задняя катафоты при активной езде по городу не будут лишними и есть не просят. Феншуй в данном случае идет лесом.
Сьогодні якраз той випадок. Їду з роботи додому на обід. Якийсь лунь болотяний, який щойно припаркувався, відкриває свої водійські двері. Я пролетів рівнесенько мимо нього, так як вже попадав в такого роду аварію і навчений їздити повз стоячі автомобілі з запасом. Зупинився, розвернувся і поїхав читати йому лекцію. За його словами він мене не побачив бо я їхав в сірій сорочці і без ліхтаря . В яскравий безхмарний день. Мабуть побачив що катафоти таки є і вирішив хоч якось "з'їхати".
Так от, спочатку катафоти не знімав аби було все-все стокове. Потім стало цікаво спостерігати за реакцією велосипедистів на їх наявність. Вона дуже цікава і пізнавальна та дає багато чого зрозуміти про людину :mosking:

Може і ранувато в кастом розділ. Я не проти перенесення теми у відповідний розділ.
Заднє колесо найперше у списку для апгрейда. В ідеалі це Mavic C29max 29er Disc Rear, але скоріш за все стануть старі добрі CrossRide.
Наразі головне що замінені сідло і гальма дають необхідний комфорт. Носик SMP реально зручний в круті підйоми.
Крім педалей, сідла і гальм замінено стоковий ланцюг на семириковий KMC Z50 за 40грн, я в захваті :D Це я до того що велосипед не буде бачити 9и чи 10и швидкісну трансмісію. Хіба що це буде жорстко продиктовано встановленням дабла.

Аватар користувача
MaD_CameL
*********
Повідомлень: 14027
З нами з: 13.6.05 13:05
Стать: чол
Звідки: Бровары

Re: Пишногруда чи Чарівник?

Повідомлення MaD_CameL » 12.9.12 14:18

относительно названия - не то и не другое
так как было заявлено нежелание апгрейда в этом году, то топик кочует в стоковые велы. если че - потом верну обратно, когда дорастет.
насчет вилки - дело все-таки не в воздухе и пружине, а в том, что на сандуре стоит эластомерский ластик, а на р7 вполне себе хороший демпфер абсолют который.
Не так багато в цьому житті речей, здатних посилювати одночасно відчуття радості й відчуття болю. Можливо тому чоловіки й вигадали алкоголь.

Аватар користувача
Сварус
* *
Повідомлень: 68
З нами з: 14.5.12 14:04
Стать: чол
Звідки: Вінниця

Re: Пишногруда чи Чарівник? Вітрильниковий Марлін!

Повідомлення Сварус » 12.9.12 14:45

MaD_CameL, дуже пізнавально, я проникся темою окунеподібних :good: тепер точно треба готуватись до стартів триатлону :crazy:

Аватар користувача
shooter
Модератор
Повідомлень: 7897
З нами з: 8.5.03 20:06
Стать: чол
Звідки: GB

Re: Пишногруда чи Чарівник? Вітрильниковий Марлін!

Повідомлення shooter » 12.9.12 15:32

есть же раздел для стоковых ашанбайков.
Что этот велосипед делает здесь?
[URL=https://matchnow.info]Premier Сasual Dating[/URL]

Аватар користувача
Glam
типа остроумный
типа остроумный
Повідомлень: 4785
З нами з: 16.8.07 21:27

Re: Пишногруда чи Чарівник? Вітрильниковий Марлін!

Повідомлення Glam » 12.9.12 16:22

О, заяц, еще три поста - и ты самый почетный флудер... :) (если Куня не успеет)

Аватар користувача
shooter
Модератор
Повідомлень: 7897
З нами з: 8.5.03 20:06
Стать: чол
Звідки: GB

Re: Пишногруда чи Чарівник? Вітрильниковий Марлін!

Повідомлення shooter » 12.9.12 16:57

а чого 3?
[URL=https://matchnow.info]Premier Сasual Dating[/URL]

Аватар користувача
MaD_CameL
*********
Повідомлень: 14027
З нами з: 13.6.05 13:05
Стать: чол
Звідки: Бровары

Re: Пишногруда чи Чарівник? Вітрильниковий Марлін!

Повідомлення MaD_CameL » 12.9.12 17:13

есть же раздел для стоковых ашанбайков.
Что этот велосипед делает здесь?
то у меня инет свалился, когда я тему переносил.
а насчет почетных флудиров - сатри
пока куни ведет
Не так багато в цьому житті речей, здатних посилювати одночасно відчуття радості й відчуття болю. Можливо тому чоловіки й вигадали алкоголь.

Аватар користувача
Glam
типа остроумный
типа остроумный
Повідомлень: 4785
З нами з: 16.8.07 21:27

Re: Пишногруда чи Чарівник? Вітрильниковий Марлін!

Повідомлення Glam » 12.9.12 18:07

а чого 3?
Уже два... :)

Аватар користувача
Сварус
* *
Повідомлень: 68
З нами з: 14.5.12 14:04
Стать: чол
Звідки: Вінниця

Re: Пишногруда чи Чарівник? Вітрильниковий Марлін!

Повідомлення Сварус » 22.9.12 22:21

Про стокові колеса. Стрибав сьогодні новозбудований трамплін на новій версії "Дідькових стежок" - нових артефактів на колесах не з'явилось :roll:
Зате від просто їзди лісом і містом час від часу з'являються.
відео
Show
phpBB [video]

Аватар користувача
Сварус
* *
Повідомлень: 68
З нами з: 14.5.12 14:04
Стать: чол
Звідки: Вінниця

Re: Пишногруда чи Чарівник? Вітрильниковий Марлін!

Повідомлення Сварус » 26.9.12 16:00

Зашиманив-затруватив дабл. На старі-старі шатуни Deore стала зірка Truvativ 36t. Стандартна шиманівська деор 36t не захотіла ставати на ту древню версію шатунів, які кочують вже на третьому моєму велосипеді з чотирьох.
По місту все добре. Сподіваюсь скоро потестую в лісах.

Підозрюю що це чи не єдина система-дабл 2х8 на теренах України. Тепер дворові хлопчики дуже радітимуть з відповіді на їх питання "а скільки тут передач?" :lol:

Аватар користувача
Max_NoMad
*********
Повідомлень: 2171
З нами з: 18.12.07 19:35
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Пишногруда чи Чарівник? Вітрильниковий Марлін!

Повідомлення Max_NoMad » 26.9.12 16:06

...
Підозрюю що це чи не єдина система-дабл 2х8 на теренах України. Тепер дворові хлопчики дуже радітимуть з відповіді на їх питання "а скільки тут передач?" :lol:
ну, сейчас может и единственная.
ага, я так c 2006-го по 2009-й катал :D

а трамплин хороший, годный :)

Аватар користувача
Сварус
* *
Повідомлень: 68
З нами з: 14.5.12 14:04
Стать: чол
Звідки: Вінниця

Re: Пишногруда чи Чарівник? Вітрильниковий Марлін!

Повідомлення Сварус » 20.3.13 20:37

Потихенько вигулюю вітрильника в новому сезоні після заліковування травми :D
Заодно влаштував невеличкий фотосет. Ось він - червоно-чорний Trek Marlin 2013 року (фото клікабельні)


ЗображенняЗображення


Як і у більшості сучасних моделей, назва виробника відображена великими літерами під рамою. Спеціально аби попадати в кадр під час зйомок стрибків та поворотів

ЗображенняЗображення


ЗображенняЗображення


На рульовому стакані досить скромний логотип Trek 2013. Раніше вони виглядали так: логотипи Trek bicycles. Особисто мені більше подобаються олдскульні рельєфні значки. Сучасні варіанти з простим нанесенням фарби - ніякого смаку.

ЗображенняЗображення


ЗображенняЗображення


Весняний велорозпис:

ЗображенняЗображення


Сідло після перерви на зимовий період знову доводить свою комфортність

ЗображенняЗображення


Як відомо, усі найнери від Трека - це лінія Гарі Фішера. Саме він являється основним ідеологом поширення стандарту 29го колеса в широкі маси. Виглядає його логотип на рамі велосипеда Trek Marlin 2013 наступним чином:

ЗображенняЗображення


Радує те що втулки і руль підібрані в кольорову гаму до рами. Це не просто кольорові наклейки, якими обходиться вилка SR Suntour XCM G2 і обода Bontrager AT-650, а повноцінне фарбування

ЗображенняЗображення


ЗображенняЗображення


Вигляд переробленого під дабл вузла велосипеда:

ЗображенняЗображення


ЗображенняЗображення


+пару фото

ЗображенняЗображення


ЗображенняЗображення


От і все, вистачить, і так розгулявся :D

ЗображенняЗображення

Аватар користувача
Kenny Pick
* * * * *
Повідомлень: 1793
З нами з: 2.9.07 22:36
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Пишногруда чи Чарівник? Вітрильниковий Марлін!

Повідомлення Kenny Pick » 20.3.13 22:51

Во-первых, клевые фото

Во-вторых, втулки и руль не крашенные, на вид они анодированные

В третьих, тормозные ручки скорее всего неправильно стоят. Обращаем внимание на палец по отношению к кончику ручки:
Правильно:
Зображення

Неправильно:
Зображення

Аватар користувача
Сварус
* *
Повідомлень: 68
З нами з: 14.5.12 14:04
Стать: чол
Звідки: Вінниця

Re: Пишногруда чи Чарівник? Вітрильниковий Марлін!

Повідомлення Сварус » 21.3.13 14:40

Kenny Pick, дякую за поправки! Про анодування піду запитаю в гугла як відрізняти від "простого" фарбування. От ручки і справді стояли не правильно. Ніби вже не перший рік з велосипедами маю справу, а такий чайниковий момент пропустив! Вже пішов перекручувати, але відразу ж помітив що і манетки треба буде теж зсовувати разом з гальмівними ручками. Подивлюсь як це відобразиться на комфорті перепривикання. Все ж ККД гальмування важливіше ніж ККД перемикання :good:

Аватар користувача
Kenny Pick
* * * * *
Повідомлень: 1793
З нами з: 2.9.07 22:36
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Пишногруда чи Чарівник? Вітрильниковий Марлін!

Повідомлення Kenny Pick » 21.3.13 14:58

Вже пішов перекручувати, але відразу ж помітив що і манетки треба буде теж зсовувати разом з гальмівними ручками.
Их местами надо поменять. Обрати внимание ;)

Аватар користувача
vovkastallion
*********
Повідомлень: 3733
З нами з: 23.5.09 09:22
Skype: VovkaStallion
Стать: чол
Звідки: Киев Троя

Re: Пишногруда чи Чарівник? Вітрильниковий Марлін!

Повідомлення vovkastallion » 21.3.13 17:30

Вже пішов перекручувати, але відразу ж помітив що і манетки треба буде теж зсовувати разом з гальмівними ручками.
Их местами надо поменять. Обрати внимание ;)
Просто так местами не поменяешь, без потери в удобстве переключения.
#crazy_pilot


Повернутись до “Мой ! Велосипед ! ( стоковая комплектация )”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість