Trek Marlin 2013 (Master's General)

Самый лучший велосипед тот, который Ваш. И не имеет значения бренд, цвет, комплектация и спецификация. Главное, чтоб он Вам ! нравился. Этот раздел для тех, кому нравится его велосипед и он хочет этой радостью поделиться с другими ..
Аватар користувача
Isk@nder
* *
Повідомлень: 83
З нами з: 30.7.12 13:23
Стать: чол
Звідки: Крайний Запад

Re: Trek Marlin 2013

Повідомлення Isk@nder » 1.8.12 18:49

Та на рахунок багажника я троллив )))
Угу-угу, А хто порвав рюкзак і ходив його міняти? :) От закріпив би хлам деінде, може би й не пірвався :)
Вдачі з переклюком. Я якось зустрічав думку, що обвіс нижче Deore LX або X7 принципово не відрізняється за параметром стійоксті.

Аватар користувача
Master General
* * *
Повідомлень: 359
З нами з: 8.9.09 18:38
Стать: чол
Звідки: Ужгород

Re: Trek Marlin 2013

Повідомлення Master General » 1.8.12 19:29

взагалі-то той рюкзак порвався від нагрузки 1.5 кг - бутилка води. Тож його якість говорить сама за себе (хоча написано що гідратор 2літри можна(з ним він би взагалі розложився ...). Тепер взяв другий рюкзак і нормально (возив і 3 бутилки по 1.5л води з джерела додому). Взагалі планую мінімзувати кількість шмурдяка в підсидільну сумку і кататися "налегке" (благо 2 фляги на рамі і природні джерела води на маршруті дозволяють). Сам рюкзак тягне більше кілограма і на апхілах дуже мокне спина, та й в принципі на трасі тоже вентиляція не дуже й інтенсивна - вроді не тече, але і не сухо. Рюкзак же брати туди, де треба везти хавчик якийсь чи якісь додаткові речі. В мене на жодному з мтб не було багажників тож моє відношення до цієї "чугуняки" досить філософське і було продиктоване так сказать цікавістю. Сьогодні прокатався знову на старому рігіді своєму... Повертати на ньому значно легше ніж на найнері, правда там база коротка(не моя ростовка).
Востаннє редагувалось 1.8.12 20:47 користувачем Master General, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
drren
* *
Повідомлень: 131
З нами з: 21.4.12 21:00
Skype: DrRen
Стать: чол
Звідки: Ужгород

Re: Trek Marlin 2013

Повідомлення drren » 1.8.12 19:53

Я також прихильник їзди без вантажу. Максимум - рюкзачок, куди можна бутерброд покласти та щось з легкої одежі. Фляга є, мобілка, 50 гривень в кишеню і вперед. Якщо їду з кимось - обов'язково рації з собою беремо - в дорозі воно себе виправдує однозначно.
Никогда ничего не замышляйте против России, ибо на любую вашу хитрость она ответит своей непредсказуемой глупостью.

Отто фон Бисмарк

Аватар користувача
Max_NoMad
*********
Повідомлень: 2171
З нами з: 18.12.07 19:35
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Trek Marlin 2013

Повідомлення Max_NoMad » 1.8.12 20:43

...Заодно вивчу напевне чи підходить SRAM Х7 2011 року до манеток Х4 2012 року )))...
подходит - оно так и стояло на веле, который я разбарахолил 8)

Аватар користувача
Master General
* * *
Повідомлень: 359
З нами з: 8.9.09 18:38
Стать: чол
Звідки: Ужгород

Re: Trek Marlin 2013

Повідомлення Master General » 3.8.12 21:32

Самим важким виявилося придати півникові потрібної форми. Ну якось тудим сюди +/- 5 градусів кривизни я його вирівняв та всетаки мабуть замовлятиму/куплятиму заміну. Тож буду радий хто підскаже де такий взяти (сам ще не шукав).

Встановив переклюк SRAM X7 2011 задній. Від SRAM X4 відрізняється декількома деталями - інша трішки форма, інший матеріал, менша на пару грам вага, якісніші роліки (на Х4 відверта дешовка пластикова яка клинить від бруду). Ну став він у мене нормально, настроїв майже з першого разу все клацає чікі пукі.

На цьому я інспектую вел далі і ЗНОВУ БЛДЖАД попустився ексцентрик мать його спереду!!! Шо за напасть. Вже другий раз ловлю шанс загубити колесо... НІКОЛИ РАНІШЕ НА ЖОДНОМУ З МОЇХ велосипедів ТАКОГО НЕ БУЛО!!!

Потім помічаю ще ... і знову малесенька доза негативу:
на обох колесах відчутні вісімки(спереду більше 5мм). Враховуючи відсутність реального даунхілу і жорсткого драйву із стрибками чи прольотом масиву великих каменів, сходів чи чогось іншого, аварій чи врізань в перешкоди, мене дуже дивує, та й вага у мене зараз всього 85 кг плюс 3 кг рюкзак. Ободи Bontrager AT-650 отримують оцінку "НЕЗАЧОТ". Та бабла особо на велік вкидати нема тож зниження швидкостей їзди на спуску до мінімуму (до 20 км/год за межами асвальту)... Шкода. А завтра замість гріти пузо на сонечку буду знову правити вісімки. ХМ... прокачаю скілл буду потім за бабло колеса правити ))))

Всім читачам моєго бортжурналу привіт! :friends:

Аватар користувача
Kenny Pick
* * * * *
Повідомлень: 1793
З нами з: 2.9.07 22:36
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Trek Marlin 2013

Повідомлення Kenny Pick » 3.8.12 21:37

на обох колесах відчутні вісімки(спереду більше 5мм).
Горы все-таки, как никак.

Аватар користувача
MaD_CameL
*********
Повідомлень: 14027
З нами з: 13.6.05 13:05
Стать: чол
Звідки: Бровары

Re: Trek Marlin 2013

Повідомлення MaD_CameL » 3.8.12 22:14

слабак! восьмерка в 9мм(ну мне так сказали, я не замерял) за пару дней :)
спицы были совсем не подтянуты. после перетяжки колеса вроде бы полет нормальный. карочи рекомендую сделать протяжку всех спиц
пс весил менее 80, очень серьезного мочилова не было. хотя может это меня подвес так развратил
Не так багато в цьому житті речей, здатних посилювати одночасно відчуття радості й відчуття болю. Можливо тому чоловіки й вигадали алкоголь.

Аватар користувача
Master General
* * *
Повідомлень: 359
З нами з: 8.9.09 18:38
Стать: чол
Звідки: Ужгород

Re: Trek Marlin 2013

Повідомлення Master General » 3.8.12 22:20

за пару днів? за один спуск з анталовецької ... всього-то 11 км. спіци я підтягував кілометрів 400 назад.

Аватар користувача
Сварус
* *
Повідомлень: 68
З нами з: 14.5.12 14:04
Стать: чол
Звідки: Вінниця

Re: Trek Marlin 2013

Повідомлення Сварус » 6.8.12 18:35

Про колеса: нічого дивного. Чим більший діаметр колеса, тим більші вимоги до міцності шпиць, так як вони довші, відпоівдно "грають" у горизонтальній площині. Тим більше з цією вилкою. Тому поки не замінити вилку на більш працюючу, про рівні колеса можна забути на даній моделі. Після вилки вже й колеса можна поміцніше ставити.

Сідлу Evoke 1 теж ставлю незарах. За покатушку 140км. натер(у велоформі) досить відчутно.

Аватар користувача
Master General
* * *
Повідомлень: 359
З нами з: 8.9.09 18:38
Стать: чол
Звідки: Ужгород

Re: Trek Marlin 2013

Повідомлення Master General » 6.8.12 18:59

Ну спиці спицями але якби зберегли пістони на ободі як на марліні 2012 то може було би і краще.

Аватар користувача
Сварус
* *
Повідомлень: 68
З нами з: 14.5.12 14:04
Стать: чол
Звідки: Вінниця

Re: Trek Marlin 2013

Повідомлення Сварус » 6.8.12 20:04

Мервтого припарки не врятують.

Аватар користувача
vint
* * * *
Повідомлень: 741
З нами з: 28.6.07 14:21
Стать: чол
Звідки: Киев, Печерск

Re: Trek Marlin 2013

Повідомлення vint » 6.8.12 21:08

т.е. походу велосипед оказывается совсем не горный, а скорее кроссовый для езды по асфальту ... кстати, на себе ощутил, как трасса Король гор показывает на слабые стороны разных велокомпонентов, в т.ч. и покрышек
Лишь то время жизни бесценно, которое не тратится на деньги

Аватар користувача
Master General
* * *
Повідомлень: 359
З нами з: 8.9.09 18:38
Стать: чол
Звідки: Ужгород

Переборка SR Sountour XCM V3

Повідомлення Master General » 10.8.12 19:35

Пробіг сягнув 1000 км (приблизно 50 годин їзди) і я вирішив змастити вилку з середини
Хто там гнав на ноги і 600 км??? От вам ноги після тисячі км у SR Sountour ХСМ V3 MLO G2 29", тільки я дотримувався мануалу і чистив вилку після поїздки, зробив проміжне змащування під пильники при 500 км (чи скільки точно не памятаю) налив трохи масла. Розбирається вилка легко і без заковик. Збирається так само. Треба запастися тряпками, маслами (пластичними і рідки - кожен вирішує сам) я використав і таке і таке. Фото тут: http://velosiped.uz.ua/viewtopic.php?f=4&t=75
т.е. походу велосипед оказывается совсем не горный, а скорее кроссовый для езды по асфальту ... кстати, на себе ощутил, как трасса Король гор показывает на слабые стороны разных велокомпонентов, в т.ч. и покрышек
Боюся статус "горний" з кожним роком стає дорожче і дорожче. А ціна "горного" вілсета впевневнено крокує до суми від 2 тис. грн. І то в розмірі 29" не факт, що можна буде валити на всі гроші. А Марлін горний і я реально бачу коли їду з 26ми братами байкерами де вони їдуть гірше через колеса, а де я гірше через ті ж колеса.

Аватар користувача
Сварус
* *
Повідомлень: 68
З нами з: 14.5.12 14:04
Стать: чол
Звідки: Вінниця

Re: Trek Marlin 2013

Повідомлення Сварус » 10.8.12 19:50

т.е. походу велосипед оказывается совсем не горный, а скорее кроссовый для езды по асфальту ... кстати, на себе ощутил, как трасса Король гор показывает на слабые стороны разных велокомпонентов, в т.ч. и покрышек
Чому ж, давайте глянемо на наклейку на вилці:

фото

Точно таку саму лейбу можна було ліпити і на обода: ніякого хард райдінг, лейжер крос-кантрі онлі. Також сам виробник помістив даний велосипед у розділі "Спорт" а не "крос-кантрі". Тобто такий собі фітнес-велосипед для їзди по пересіченій місцевості.

Але все-одно цікаво що там було на трасі з різними велокомпонентами. Що до покришок я здогадуюсь, сам зіткнувся з проблемами на місцевій КК-трасі. Як що до решти компонентів?
Востаннє редагувалось 10.8.12 20:12 користувачем Сварус, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Master General
* * *
Повідомлень: 359
З нами з: 8.9.09 18:38
Стать: чол
Звідки: Ужгород

Re: Trek Marlin 2013

Повідомлення Master General » 10.8.12 19:53

дякую що похоронили мій відгук по обслуговуванню вилки під гігантським фото АХТУНГ зі своєї вилки. Дані коментарі мені відомі і я прекрасно це знаю.

Аватар користувача
Сварус
* *
Повідомлень: 68
З нами з: 14.5.12 14:04
Стать: чол
Звідки: Вінниця

Re: Trek Marlin 2013

Повідомлення Сварус » 10.8.12 20:13

дякую що похоронили мій відгук по обслуговуванню вилки під гігантським фото АХТУНГ зі своєї вилки. Дані коментарі мені відомі і я прекрасно це знаю.
фото приховав а коментарі і питання адресовані тому, кого я цитував і до кого звертався...

Аватар користувача
vint
* * * *
Повідомлень: 741
З нами з: 28.6.07 14:21
Стать: чол
Звідки: Киев, Печерск

Re: Trek Marlin 2013

Повідомлення vint » 10.8.12 22:35

Але все-одно цікаво що там було на трасі з різними велокомпонентами. Що до покришок я здогадуюсь, сам зіткнувся з проблемами на місцевій КК-трасі. Як що до решти компонентів?
на моем байке развалилась каретка GXP (из каретки тупо посыпались шарики подшипников), хорошо, что не в Ужгороде, а по приезду в Киев. Колодки из органики там долго не живут, наверно не больше 200 км и это в сухую погоду (хотя это расходник). У знакомого на самой гонке в 2011 приключилась наверно такая же фигня с задней перекидкой как ТС, только перекидка XTR и ему повезло, что до финиша осталось чуток протопать пешком, а там уже и финишные спуски, где перекидка не нужна
Лишь то время жизни бесценно, которое не тратится на деньги

Аватар користувача
Max_NoMad
*********
Повідомлень: 2171
З нами з: 18.12.07 19:35
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Trek Marlin 2013

Повідомлення Max_NoMad » 10.8.12 23:41

Колодки из органики там долго не живут, наверно не больше 200 км и это в сухую погоду (хотя это расходник)...
боян же, не? в горы только хардкор))) только металл #super или металлокерамику.
органику в горы ставлю только на задний тормоз, и то только потому, что Хоупы, а у них органика какая-то долгоиграющая.

Аватар користувача
MaD_CameL
*********
Повідомлень: 14027
З нами з: 13.6.05 13:05
Стать: чол
Звідки: Бровары

Re: Trek Marlin 2013 (Master's General)

Повідомлення MaD_CameL » 11.8.12 00:04

та в сухую погоду и органика в горах будет долго жить, а вот чуть мокренько - и все, за спуск колодок нет
Не так багато в цьому житті речей, здатних посилювати одночасно відчуття радості й відчуття болю. Можливо тому чоловіки й вигадали алкоголь.

Аватар користувача
Master General
* * *
Повідомлень: 359
З нами з: 8.9.09 18:38
Стать: чол
Звідки: Ужгород

Re: Trek Marlin 2013 (Master's General)

Повідомлення Master General » 11.8.12 06:40

На моїй Tektro Novella металл так само (як і на Tektro IO було) тримається на диво бодрячком (1000 км вже). Перед треба буде поміняти десь через 200-300км.

Влаштовували "консиліум" у Велогранді і прийшли до висновку, що гілка надломила, а від тряски на спуску відпав повністю той срам. В любому випадку гілка в переклюк на підйомі тоді попала, я її помітив і не зажував сильно, але натяжку дав... Видно було пізно. Вона ще витримала весь підйом до АП з багатьма перекидуваннями між великими зірками ззаду і більшу частину спуску. Починаю подумувати про металевий захист переклюка - бачив таку залізячку пару раз на стрьомних байках. Вага у неї навряд чи дуже велика а от гілку від переклюка відштовхне щоб ролік не зажував у ланцюг і не почало ломити переклюк.

Аватар користувача
MaD_CameL
*********
Повідомлень: 14027
З нами з: 13.6.05 13:05
Стать: чол
Звідки: Бровары

Re: Trek Marlin 2013 (Master's General)

Повідомлення MaD_CameL » 11.8.12 09:12

ну ваще-то для того, чтобы защитить перекидку, придуман петух, который ломается, но переглюк при этом остается целым.
а эта защита, говорят(сам не проверял - поверил на слово и ту хрень никогда не ставил), может повредить раму при ловле чего-то существенного на серьезной скорости. да и собирает мусор(типа травы и тех же веток) знатно.
как по мне, то нижние переклюки срама еще то барахло. купи что-то приличное типа х7 и катайся
Не так багато в цьому житті речей, здатних посилювати одночасно відчуття радості й відчуття болю. Можливо тому чоловіки й вигадали алкоголь.

Аватар користувача
Master General
* * *
Повідомлень: 359
З нами з: 8.9.09 18:38
Стать: чол
Звідки: Ужгород

Re: Trek Marlin 2013 (Master's General)

Повідомлення Master General » 12.8.12 08:50

Товаришу Mad_camel, як би ви ознайомилися з моєю темою не через пост то побачили би, що Х7 вже встановлений тиждень тому. У мене півника скрутило, а переклюк зломало, хоча мало зломати чи погнути тільки півника. Оригінального в місцевих не було, довелося ставити якийсь неоригінал, який в раму сів, проте виявився коротшим на 5мм і має трошки іншу форму посадки в раму (тобто з радістю купив би оригінал якби він був в наявності).

Вилка після вищезгаданого апгрейду - підрізки еластомера на 2 см ходу не змінила - ті самі 6см замість 10см.

Вчора проїхав трасу КГ і навіть нічого не зломалося )))

Аватар користувача
MaD_CameL
*********
Повідомлень: 14027
З нами з: 13.6.05 13:05
Стать: чол
Звідки: Бровары

Re: Trek Marlin 2013 (Master's General)

Повідомлення MaD_CameL » 12.8.12 09:17

я читал, но думал, что еще муки выбора не закончились :)
я тлько вчера дорвался до норм инета, а до того чтение форума с мелкого экрана не способствовало усвоению инфы :)
кстати, зря вы жалуетесь на отсутствие пистонов - у меня мамба 12 года с пистонами - те же яйца, только в профиль. так что дело не в пистонах. я грешу на спицы, но менять уже их не буду - добью сезон и продам вел.
но дабы не оффтопить здесь, создам наконец-то новую тему о своей мамбе
Не так багато в цьому житті речей, здатних посилювати одночасно відчуття радості й відчуття болю. Можливо тому чоловіки й вигадали алкоголь.

Аватар користувача
Jenik
* * * *
Повідомлень: 677
З нами з: 1.8.11 19:38
Стать: чол
Звідки: Киев, Лесной

Re: Trek Marlin 2013 (Master's General)

Повідомлення Jenik » 12.8.12 10:48

но менять уже их не буду - добью сезон и продам вел
Опа...с нетерпением жду твоей темы, а то очень интересно почему собрался продавать мамбу, которую только купил 0_о

Аватар користувача
MaD_CameL
*********
Повідомлень: 14027
З нами з: 13.6.05 13:05
Стать: чол
Звідки: Бровары

Re: Trek Marlin 2013 (Master's General)

Повідомлення MaD_CameL » 12.8.12 13:29

оффтоп
Show
ну я ее купил на попробовать с целью, если понравится, то купить потом дорогой найнер, а если нет - то вернуться на 26(ну или психануть с 650В). пока еще не решил
Не так багато в цьому житті речей, здатних посилювати одночасно відчуття радості й відчуття болю. Можливо тому чоловіки й вигадали алкоголь.


Повернутись до “Мой ! Велосипед ! ( стоковая комплектация )”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей