Trek Marlin 2013 (Master's General)

Самый лучший велосипед тот, который Ваш. И не имеет значения бренд, цвет, комплектация и спецификация. Главное, чтоб он Вам ! нравился. Этот раздел для тех, кому нравится его велосипед и он хочет этой радостью поделиться с другими ..
Аватар користувача
Master General
* * *
Повідомлень: 359
З нами з: 8.9.09 18:38
Стать: чол
Звідки: Ужгород

Re: Trek Marlin 2013 (Master's General)

Повідомлення Master General » 28.8.12 14:13

Пробіг 1400 км.
Провів заливку масла в вилку через низ, щоб краще працювала та дива не відбулося... В принципі як було та і працює - великі нерівності трохи глотає, все інше майже повністю б'є в руки. Ну нічо ми од того тільки крепше стаєм )))

Вісімок поки більше не виникало. Переклюки працюють нормально, буду перевіряти/міняти ланцюга на днях. Хоча ставив KMC-X8 типу посилений на 740 км пробігу. Колодки на гальмах ще можуть жити.

Порадьте вилку для швидкої їзди по дорогам типу траси Короля гір, а також гуму яка мало пробивається, але має більшу ніж стандартна ширину(2.1). Сам поки дивився на 29 RS Reba RLT dual air 2012 з AIR u-turn. Трішки з ребою зупиняє те, що вона коштує 460 євро і за неї ще розтаможку доведеться платити (незрозуміло покищо скільки).

p.s. за 1400 км жодного проколу (тук=тук=тук).

Аватар користувача
MaD_CameL
*********
Повідомлень: 14027
З нами з: 13.6.05 13:05
Стать: чол
Звідки: Бровары

Re: Trek Marlin 2013 (Master's General)

Повідомлення MaD_CameL » 28.8.12 14:54

ну самий дешевий варіант з пристойних вилок - це та, що стоїть на мамбі. я був здивований, так як чекав гіршого, набагато гіршого. хоча, звичайно відчувається, що не реба(на 26 у мене саме реба стояла)
маніту тавер коштує у німців наче 270 євриків(скільки в мукачеві у тату не знаю), я щоправда не зовсім зрозумів, що то таке. так як у маніту мало не на кожній вилці своя назва для повітряної пружини(навіть у різних таверів різні, і я ніяк не зрозумію, як може бути різний Spring Rate у повітряної вилки). але демпфер - той же самий абсолют, що й на р7, тому має бути хорошою. там наче горностай та вадим бас на свої карбонайнери такі зібрались замовляти - мо почекати від них відгуків. та й сезон майже закінчений, а на різдвяні розпродажі буржуї можуть дати дуже приємні ціни.
рекон взагалі теж непоганий, але реба краще. бо до реби б і анший обвіс варто було б проапгрейдити(гальма гідравлічні як на мене не менш потрібні будуть)

фокс буде ще дорожче, ніж реба, а все інше буде лотереєю по витратним матеріалам ітд.
Не так багато в цьому житті речей, здатних посилювати одночасно відчуття радості й відчуття болю. Можливо тому чоловіки й вигадали алкоголь.

Аватар користувача
Toutacoup
*********
Повідомлень: 2373
З нами з: 24.7.10 13:16
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Trek Marlin 2013 (Master's General)

Повідомлення Toutacoup » 28.8.12 14:56

Хм, а разве Ребы с u-turn, да и сама эта технология еще существует в рокшоксовских изделиях? Да еще и под 29.

Аватар користувача
Master General
* * *
Повідомлень: 359
З нами з: 8.9.09 18:38
Стать: чол
Звідки: Ужгород

Re: Trek Marlin 2013 (Master's General)

Повідомлення Master General » 28.8.12 15:25

Rock Shox Reba RLT Dual Air 29er Forks 2012

Specifications:
• Travel: 100mm Dual Air 29"
• Weight: 1625g (3.58 lbs)
• Damping: Motion Control
• Available Springs: Dual Air
• Adjustments :External Rebound / Low Speed Compression / External Floodgate and Lockout / Spring via Air Pressure, External Travel: Air U-Turn
• Steerer Options: 1.1/8"
• Crown: Forged Hollow 6061 T6 Aluminium
• Upper Tubes: 32mm, 7000 Series Straight Wall Aluminium, Low Friction Anodized
• Lowers: Magnesium, Post Mount Disc Brake
• Recommended Rear Shock: Monarch and Ario
• Maximum Rotor Size: 210mm

на чайнику 595 баксів з віссю 100mmx9mm QR

Аватар користувача
Master General
* * *
Повідомлень: 359
З нами з: 8.9.09 18:38
Стать: чол
Звідки: Ужгород

Re: Trek Marlin 2013 (Master's General)

Повідомлення Master General » 28.8.12 15:32

Активний сезон для багатьох то закінчується. А я можливо таки буду катати і взимку хоч і не щодня то хоч на вихідних коли не буде снігу.
В принципі думаю, що скидок на цю ребу не буде(по перше її зараз в наявності немає), оскільки моделі 2013 року значно дорожчі і реба 2013 йде з solo air, що в мене осбисто викликає відчуття, що рекон переймнували в ребу, чи що вони там намудрили, довіри не викликає. Хочеться за свої кровні отримати всетаки річ, а не якусь какаху.

А фоксовський аналог по характеристикам реби це яка?

p.s. Гальма мінятимуться коли зносяться колодки. Покищо не настільки критично, щоб міняти. Вилка тормозить мій рух більше.

Аватар користувача
Kenny Pick
* * * * *
Повідомлень: 1793
З нами з: 2.9.07 22:36
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Trek Marlin 2013 (Master's General)

Повідомлення Kenny Pick » 28.8.12 15:46

В 2013 solo air станут не только Реба, но и SID и Revelation.
По большому счету Dual Air был только у рок шокса. Это не хорошо и не плохо, но сейчас видимо Рок Шоксы решили сделать "как у всех"

Реба от Рекона отличается в первую очередь демпфером а не пружиной

Аватар користувача
Max_NoMad
*********
Повідомлень: 2171
З нами з: 18.12.07 19:35
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Trek Marlin 2013 (Master's General)

Повідомлення Max_NoMad » 28.8.12 15:50

у Марзоччи топовых раньше тоже было, называлось Doppio Air

Аватар користувача
Сварус
* *
Повідомлень: 68
З нами з: 14.5.12 14:04
Стать: чол
Звідки: Вінниця

Re: Trek Marlin 2013 (Master's General)

Повідомлення Сварус » 28.8.12 15:56

Взимку краще вбивай цю вилку, а нову вже ставити на новий сезон без снігу.
P.S. Сам то дивлюсь на Маніту Тавер.

Аватар користувача
drren
* *
Повідомлень: 131
З нами з: 21.4.12 21:00
Skype: DrRen
Стать: чол
Звідки: Ужгород

Re: Trek Marlin 2013 (Master's General)

Повідомлення drren » 28.8.12 16:38

ну самий дешевий варіант з пристойних вилок - це та, що стоїть на мамбі. я був здивований, так як чекав гіршого, набагато гіршого. хоча, звичайно відчувається, що не реба(на 26 у мене саме реба стояла)
маніту тавер коштує у німців наче 270 євриків(скільки в мукачеві у тату не знаю), я щоправда не зовсім зрозумів, що то таке. так як у маніту мало не на кожній вилці своя назва для повітряної пружини(навіть у різних таверів різні, і я ніяк не зрозумію, як може бути різний Spring Rate у повітряної вилки). але демпфер - той же самий абсолют, що й на р7, тому має бути хорошою. там наче горностай та вадим бас на свої карбонайнери такі зібрались замовляти - мо почекати від них відгуків. та й сезон майже закінчений, а на різдвяні розпродажі буржуї можуть дати дуже приємні ціни.
рекон взагалі теж непоганий, але реба краще. бо до реби б і анший обвіс варто було б проапгрейдити(гальма гідравлічні як на мене не менш потрібні будуть)

фокс буде ще дорожче, ніж реба, а все інше буде лотереєю по витратним матеріалам ітд.
А такі: RockShox Recon Silver TK 2012 Solо Air 29" ? Їх ніби на Кобію ставили?
Никогда ничего не замышляйте против России, ибо на любую вашу хитрость она ответит своей непредсказуемой глупостью.

Отто фон Бисмарк

Аватар користувача
MaD_CameL
*********
Повідомлень: 14027
З нами з: 13.6.05 13:05
Стать: чол
Звідки: Бровары

Re: Trek Marlin 2013 (Master's General)

Повідомлення MaD_CameL » 28.8.12 17:09

ну рекон вже рівнем нижче реби
В 2013 solo air станут не только Реба, но и SID и Revelation.
По большому счету Dual Air был только у рок шокса. Это не хорошо и не плохо, но сейчас видимо Рок Шоксы решили сделать "как у всех"

Реба от Рекона отличается в первую очередь демпфером а не пружиной
тобто соло ейр+інший демпфер ну в Silver реконів сталеві ноги, а у реб(та рекон голд) алюмінієві, анодовані для зменшення тертя.
Не так багато в цьому житті речей, здатних посилювати одночасно відчуття радості й відчуття болю. Можливо тому чоловіки й вигадали алкоголь.

Аватар користувача
Master General
* * *
Повідомлень: 359
З нами з: 8.9.09 18:38
Стать: чол
Звідки: Ужгород

Re: Trek Marlin 2013 (Master's General)

Повідомлення Master General » 29.8.12 16:41

Що зміниться якщо я переверну винос вверх ногами. Чи зменшить це нагрузку на точку "ЖОПЕ" і чи збільшить швидкість. Чи не стане важко їздити вниз. Все стокове. Поки міняти не хочеться. Все життя прагнув підняти руль. А тут на цьому веліку чомусь навпаки хочеться опустити... Підсвідомо. Жодних розрахунків не проводив.

Порекомендуйте бодрі шини! З хорошим накатом і годні для каменюк на трасі типу кг (у нас всі гори в таких каменюрах походу).

Аватар користувача
Glam
типа остроумный
типа остроумный
Повідомлень: 4785
З нами з: 16.8.07 21:27

Re: Trek Marlin 2013 (Master's General)

Повідомлення Glam » 29.8.12 16:46

Вверх должно стать полегче. По ровному может тоже, особенно если чувствуешь, что посадка завышена. Вниз - хз, надо пробовать.

Лучшая резина, имха - Нобики. Они для всего хороши...

Аватар користувача
Сварус
* *
Повідомлень: 68
З нами з: 14.5.12 14:04
Стать: чол
Звідки: Вінниця

Re: Trek Marlin 2013 (Master's General)

Повідомлення Сварус » 29.8.12 21:05

Що зміниться якщо я переверну винос вверх ногами. Чи зменшить це нагрузку на точку "ЖОПЕ" і чи збільшить швидкість. Чи не стане важко їздити вниз.... А тут на цьому веліку чомусь навпаки хочеться опустити... Підсвідомо. Жодних розрахунків не проводив.
Ще до купівлі свого найнера я помітив що багато власників саме найнерів люблять перевертати винос. Наприклад аж так.
Винос на 35° максимально опустив руль. Така посадка одразу мені дуже сподобалась і тепер я не зміню її ні на яку іншу.
(с)

В мене перевернувся винос 90мм на колесах 26'', коли почав їздити на змагання. Коли купив найнер, то відразу при зборці перевернув винос і замінив педалі на контакти. Все решта - дешевий сток.

Зміниться посадка. Вона стане більш аеродинамічною, як мінімум. На руки і прес буде чуток більше навантаження, але далеко не критичне! На мою думку, по прямій буде легше крутити педалі, використовуючи вагу тіла. На спуску нічого поганого не станеться. Сьогоднішнє фото в доказ, хоча на фото градієнт завди зглажується.

Аватар користувача
drren
* *
Повідомлень: 131
З нами з: 21.4.12 21:00
Skype: DrRen
Стать: чол
Звідки: Ужгород

Re: Trek Marlin 2013 (Master's General)

Повідомлення drren » 29.8.12 22:38

Що зміниться якщо я переверну винос вверх ногами. Чи зменшить це нагрузку на точку "ЖОПЕ" і чи збільшить швидкість. Чи не стане важко їздити вниз. Все стокове. Поки міняти не хочеться. Все життя прагнув підняти руль. А тут на цьому веліку чомусь навпаки хочеться опустити... Підсвідомо. Жодних розрахунків не проводив.

Порекомендуйте бодрі шини! З хорошим накатом і годні для каменюк на трасі типу кг (у нас всі гори в таких каменюрах походу).
ІМХО - на 5 точку може навантаження може і зменшить, але шийному відділу хребта явно стане сумно :dash2: (це професійна точка зору). Те, що виклав Сварус - явний перебор. Вважаю, що не треба плутати шоссер з МТБ - речі абсолютно різні. Взагалі дуже рекомендую берегти свій хребет - на старості років він дасть про себе знати...
Никогда ничего не замышляйте против России, ибо на любую вашу хитрость она ответит своей непредсказуемой глупостью.

Отто фон Бисмарк

Аватар користувача
Isk@nder
* *
Повідомлень: 83
З нами з: 30.7.12 13:23
Стать: чол
Звідки: Крайний Запад

Re: Trek Marlin 2013 (Master's General)

Повідомлення Isk@nder » 29.8.12 23:08

Що зміниться якщо я переверну винос вверх ногами. Чи зменшить це нагрузку на точку "ЖОПЕ" і чи збільшить швидкість. Чи не стане важко їздити вниз. Все стокове. Поки міняти не хочеться. Все життя прагнув підняти руль. А тут на цьому веліку чомусь навпаки хочеться опустити... Підсвідомо. Жодних розрахунків не проводив.
Я трошечки порахував і у мене вийшло ось що.
а) збільшення навантаження на поясничний відділ хребта. Через збільшення куту нахилу, міжхребцеві диски будуть стиснуті сильніше. Такох трошки збільшиться навантаження на пухирцевий м`яз (чи як він там називається?)
б) загальний центр мас тіла зміститься трохи вниз і вперед - збільшення навантаження на переднє колесо = краще зчеплення на поворотах = більший знос гальм та вилки = збільшення навантаження на лікті та долоні
в) збільшення навантаження на потиличні м`язи та зребці шії - дивитись доведеться вперед з більшим кутом нахилу шиї.
г) зменшення супротиву повітря за рахунок меншого профілю лисапедиста.
д) трошки краща курсова стабільність на підйомах
е) менший простір для амортизації ногами та зменшення курсової стійкості на спусках через більш розтянуту посадку.

Якщо тобі вже так кортить знизити свою посадку, спробуй прикрутити ось такі штуки на руль:
Зображення
Або ось такий Tri-bar:
Зображення
113 фунтів штука ;)

Аватар користувача
TreNeR
* * * *
Повідомлень: 616
З нами з: 5.6.09 19:54
Стать: чол
Звідки: Луцьк

Re: Trek Marlin 2013 (Master's General)

Повідомлення TreNeR » 30.8.12 10:46

Разделочный руль на байк :o
где упал, там и финиш

Аватар користувача
MaD_CameL
*********
Повідомлень: 14027
З нами з: 13.6.05 13:05
Стать: чол
Звідки: Бровары

Re: Trek Marlin 2013 (Master's General)

Повідомлення MaD_CameL » 30.8.12 11:33

видел такое и не раз. правда те байки использовались совсем не по назначению :)
Не так багато в цьому житті речей, здатних посилювати одночасно відчуття радості й відчуття болю. Можливо тому чоловіки й вигадали алкоголь.

Аватар користувача
Gornostai
Велопузiк
Повідомлень: 5021
З нами з: 5.11.08 20:32
Стать: чол
Звідки: Kiev

Re: Trek Marlin 2013 (Master's General)

Повідомлення Gornostai » 30.8.12 11:49

Такох трошки збільшиться навантаження на пухирцевий м`яз (чи як він там називається?)

Якщо тобі вже так кортить знизити свою посадку, спробуй прикрутити ось такі штуки на руль:
Зображення
Або ось такий Tri-bar:
Зображення
113 фунтів штука ;)
:o :o
Чего только не прочитаешь... И мьяз пухырцевый, и ТТ руль на МТБ.
А чего не гусеницы или заварной эклер они бы также неплохо смотрелись на велике.
"Инколи краще жувати" (С)
-Вы бандеровец и националист!
-Я? Таки да, у нас вся синагога такая!

Аватар користувача
Max_NoMad
*********
Повідомлень: 2171
З нами з: 18.12.07 19:35
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Trek Marlin 2013 (Master's General)

Повідомлення Max_NoMad » 30.8.12 11:51

а еще можно 26" колесо вперед поставить :lol:
не, ну а чо? было ж такое в стародавние времена на разделочных и всяких рекордных шоссейных велах, что заднее колесо больше переднего.

Аватар користувача
Master General
* * *
Повідомлень: 359
З нами з: 8.9.09 18:38
Стать: чол
Звідки: Ужгород

Re: Trek Marlin 2013 (Master's General)

Повідомлення Master General » 30.8.12 12:55

факе скільки нафлудили поки я відійшов...
яка нафіг полка, яка разделка, яке шоссе. Я їздив з рулями нижче даного на 10 см і почував себе класно. Спина в мене не болить на жодному з моїх велосипедів бо я катаю по 30 км в день мінімум шість днів на тиждень. Поболює точка "ЖОПЕ"(а саме кості на яких сидиш - з простатою і іншими органами не плутати) після 70 км. Задача - відсутність болі вищезгаданої точки, покращення навантаження на вилку і руки (щоб вилка вилила, а руки приємно були навантажені). Перенесення центру ваги вперед для рівномірного розподілення ваги на велосипеді. Все. Сьогодні перевертаю винос - відпишусь після покатушки. Не сподобається поверну назад. Купляти додатково нічого не збираюся (велосипед не ялинка). ё
Востаннє редагувалось 30.8.12 13:11 користувачем Master General, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Max_NoMad
*********
Повідомлень: 2171
З нами з: 18.12.07 19:35
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Trek Marlin 2013 (Master's General)

Повідомлення Max_NoMad » 30.8.12 13:03

если болит седалище после 70 км, то причина обычно в седле (не подходит форма седухи, выставлена не так, как надо именно вашей ж.., и т.д.).
а положение руля и рук, это тут чуть ли не последняя причина.

да, и вилка на Марлине от этого точно работать лучше не будет (от загрузки переда). скорее наоборот - будет сильнее отбивать руки.
я на такой вилке покатался месяц-полтора на работу - проклял всё и всех за это время.

Аватар користувача
Master General
* * *
Повідомлень: 359
З нами з: 8.9.09 18:38
Стать: чол
Звідки: Ужгород

Re: Trek Marlin 2013 (Master's General)

Повідомлення Master General » 30.8.12 13:22

Max_NoMad
сідло багато значить це точно, та чим більша нагрузка на руки тим менша на Ж. Вилка справа наживна. Купиться і вона. Покищо дивлюся на Ребу. Хоча через заморочки з таможнею можливо краще взяти Рекон. Не знаю. Сумніваюся покищо.

Аватар користувача
Max_NoMad
*********
Повідомлень: 2171
З нами з: 18.12.07 19:35
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Trek Marlin 2013 (Master's General)

Повідомлення Max_NoMad » 30.8.12 13:29

седло стоковое стоит? оно ж матрасное-усредненное и на длинные пробеги не расчитано. т.к. до 30..40 км можно почти на любом седле проехать. дальше начинаются вопросы и проблемы - чем меньше седло подходит, тем хуже.
я за 6 лет общения с кучей народу катавших на ГариФишерах и Треках видел аж _одного_ человека, которому подошло стоковое седло Бонтрагер)))
зато много раз слышал и видел, как народ эти седла продает. на дешевых и средних велах так точно. как только начинают катать достаточно далеко - сразу седло на продажу.

Аватар користувача
Master General
* * *
Повідомлень: 359
З нами з: 8.9.09 18:38
Стать: чол
Звідки: Ужгород

Re: Trek Marlin 2013 (Master's General)

Повідомлення Master General » 30.8.12 13:42

сідло стокове. Покищо не придумав яке біле сідло купити на заміну. колір дуже звужує пошук, і прокату у нас нема як у Києві.

Стоковий стиль Марліна розрушати не хочу. Тож навіть при апгрейдах кольорова гама буде витримуватися стандартна. І діло не в понтах. Велосипед має радувати хазяїна не тільки їздою, а і естетично. В т.ч. має бути чистим навіть в горах по можливості.

Аватар користувача
Glam
типа остроумный
типа остроумный
Повідомлень: 4785
З нами з: 16.8.07 21:27

Re: Trek Marlin 2013 (Master's General)

Повідомлення Glam » 30.8.12 16:37

У меня при переворачивании выноса никакого эффекта для жопы не наблюдалось. Руки/плечи/спина (в разной степени) - да. А жопа - это, все же, к седлу вопросы. Ну, может еще к его высоте.

Что до стокового бонтражера... Нынешние бонтражеры на порядок лучше трех-пятилетних. Был, вцелом, приятно удивлен стоковым Эвоком 2 на дровосеке. Но, все же, не настолько, чтобы отказаться от мыслей о замене...

А, да. Есть очень и очень замечательные белые селле италия. Моя жопа, например, очень любит флайт.


Повернутись до “Мой ! Велосипед ! ( стоковая комплектация )”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей