Trek Marlin 2013 (Master's General)

Самый лучший велосипед тот, который Ваш. И не имеет значения бренд, цвет, комплектация и спецификация. Главное, чтоб он Вам ! нравился. Этот раздел для тех, кому нравится его велосипед и он хочет этой радостью поделиться с другими ..
Аватар користувача
Master General
* * *
Повідомлень: 359
З нами з: 8.9.09 18:38
Стать: чол
Звідки: Ужгород

Re: Trek Marlin 2013 (Master's General)

Повідомлення Master General » 9.10.12 10:17

Не знаю, я вирішив поберегти свої нерви і не думати про погане. Тим більше про спиці))) В мене ще переднє колесо трохи б'є, треба віднести фахівцям хай приведуть його до ладу. Сам поки до цього лізти не хочу - занадто багато часу займає і очі в мене не "алмази" без станка колесо рівняти.

Аватар користувача
Lexusic
* *
Повідомлень: 193
З нами з: 16.7.12 08:55
Стать: чол

Re: Trek Marlin 2013 (Master's General)

Повідомлення Lexusic » 10.10.12 08:22

сорри за оффтоп, но вроде с такой спицовкой неплохо смотрится
Вкладення
Ремонт.jpg
Ремонт.jpg (69.67 Кіб) Переглянуто 2824 разів
мой GT Sensor PRO 29-er
http://www.velokiev.com/forum/viewtopic.php?f=19&t=126514

Аватар користувача
Master General
* * *
Повідомлень: 359
З нами з: 8.9.09 18:38
Стать: чол
Звідки: Ужгород

Re: Trek Marlin 2013 (Master's General)

Повідомлення Master General » 24.10.12 14:46

Моє після переспіцовки спеціалістом тримається поки. Навіть в гори їздив трохи.
лопнула знову спиця на минулому тижні. В іншому місці. Спиці нерж стоять стокові. Лопнуло в місті, не в горах. Скоріш за все не подобаються з'їзди з бардюрів. Потім без однієї спиці колесо витримало 13 км "міні-даунхіл" з швидкостями до 42 км/год по грунтовій дорозі з вкрапленнями місцями каменюк(мало). Тепер порівняв, пару днів катаю політ нормальний. Але страх є. І є ціль щось поміняти. Чи то колеса чи то велік... :no:

Аватар користувача
Lexusic
* *
Повідомлень: 193
З нами з: 16.7.12 08:55
Стать: чол

Re: Trek Marlin 2013 (Master's General)

Повідомлення Lexusic » 25.10.12 15:48

у меня каждый второй выезд заканчивается лопнувшей спицей((( Сейчас полностью разобрал до винтика и повторно собрал заднее колесо, при сборке отлетело ушко еще одной спицы без малейшей нагрузки((( теперь усиленно ищу новые колеса! Но под мои 105 кг из того, что нашел на нашем Укр. рынке - это ZTR Arch, зато при их покупке мне автоматически прийдется менять вилку под 15-ю ось, назад кассету на пауке (а это только 9-рик), что в свою очередь требует замены заднего переключателя и манеток, в общем итоге выходит около 7000грн +-200(((( ОТАКЕ((( еще забыл добавить цепь для 9-ти скоростной трансмиссии, и это я еще не проверял на совместимость с 9-тириком передний переключатель и систему, а если и их менять, то попец(((
Обрати внимание, что если твой вес меньше 90 кг, то у Чака на ХТ под заказ за 1450грн можно обалденно красивый вилсет заказать RCZ Race 29, тогда не прийдется хотя-бы вилку менять, но ограничение у задней втулки по кассете на пауке тоже присутствует. Сам уже почти заказал, но ограничение по весу.....(
мой GT Sensor PRO 29-er
http://www.velokiev.com/forum/viewtopic.php?f=19&t=126514

Аватар користувача
MaD_CameL
*********
Повідомлень: 14027
З нами з: 13.6.05 13:05
Стать: чол
Звідки: Бровары

Re: Trek Marlin 2013 (Master's General)

Повідомлення MaD_CameL » 26.10.12 13:23

Но под мои 105 кг из того, что нашел на нашем Укр. рынке - это ZTR Arch, зато при их покупке мне автоматически прийдется менять ....
а можно сделать самосбор на тех же арках, или на файрай, или на бонтрейджерах. кста, очень хорошие на земле обода и колеса роди/блекджек - дешево и сердито. правда не знаю, что у них там для найнеров.
ну и это только то, что я вижу на форуме, что там есть у других продавцов не смотрел, тк уже найнер свой продал и жду красивую подвесную раму под 26 :)
Не так багато в цьому житті речей, здатних посилювати одночасно відчуття радості й відчуття болю. Можливо тому чоловіки й вигадали алкоголь.

Аватар користувача
Jenik
* * * *
Повідомлень: 677
З нами з: 1.8.11 19:38
Стать: чол
Звідки: Киев, Лесной

Re: Trek Marlin 2013 (Master's General)

Повідомлення Jenik » 26.10.12 13:36

MaD_CameL, почему ты продал свою Мамбу? Что не понравилось?

Аватар користувача
Master General
* * *
Повідомлень: 359
З нами з: 8.9.09 18:38
Стать: чол
Звідки: Ужгород

Re: Trek Marlin 2013 (Master's General)

Повідомлення Master General » 26.10.12 13:53

ололо подвесо-модератори гоу хоум//

я теж фапаю на підвіси 29" від "норки" але це вже за межами цієї теми.

Цікаво таки ЧОМУ лопають спиці бле@ть???? багато бабла вкидувати неохота. Обмеження по вазі у трека 136, у мене вага не дотягує і до 90 кг. WTAF? :duma:

Аватар користувача
MaD_CameL
*********
Повідомлень: 14027
З нами з: 13.6.05 13:05
Стать: чол
Звідки: Бровары

Re: Trek Marlin 2013 (Master's General)

Повідомлення MaD_CameL » 27.10.12 08:58

ололо подвесо-модератори гоу хоум//
вовово. все вопросы о моем байке задавайте в теме о нем, чтобы здесь не офтопить
я теж фапаю на підвіси 29" від "норки" але це вже за межами цієї теми.
та я не о том. поигрался немного в найнеровода и вернулся к теплому ламповому 26. холивар "29 ацтой" я разводить не собираюсь, но после найнера я еще больше полюбил 26 :)
Цікаво таки ЧОМУ лопають спиці бле@ть???? багато бабла вкидувати неохота. Обмеження по вазі у трека 136, у мене вага не дотягує і до 90 кг. WTAF? :duma:
я думаю вопрос риторический. попробуй переспицевать новыми хорошими спицами тот же обод. если продолжит восьмерить - значит обод гавно. если нет - значит спицы :)
ну это в том случае, если тебя это действительно очень интересует и ты готов ставить эксперименты. если нет - покупай кальосы и не парься(с другой стороны, если надо менять вилку и кальосы, то может действительно сразу байк сменить, чтобы и тормоза сразу получше были), но тут уж каждый сам решает, что ему надо
Не так багато в цьому житті речей, здатних посилювати одночасно відчуття радості й відчуття болю. Можливо тому чоловіки й вигадали алкоголь.

Аватар користувача
Master General
* * *
Повідомлень: 359
З нами з: 8.9.09 18:38
Стать: чол
Звідки: Ужгород

Re: Trek Marlin 2013 (Master's General)

Повідомлення Master General » 29.10.12 11:42

Спіци там з нержавійки. Думаєш поможе заміна на фірмові? Хоча мені досить такі авторитетні товариші вже також радили замінити спіци.

Аватар користувача
MaD_CameL
*********
Повідомлень: 14027
З нами з: 13.6.05 13:05
Стать: чол
Звідки: Бровары

Re: Trek Marlin 2013 (Master's General)

Повідомлення MaD_CameL » 29.10.12 12:51

не знаю. то як один з варіантів.
з оншої сторони можна вкласти бабло в спиці+переспицювання. і отримати на виході нуль, якшо проблема все-таки в ободі. а з іншої - може й допомогти, якщо трабла саме в них. тут бабка надвоє гадала.
особисто я б міняв колеса в зборі, або й весь байк відразу. ну взагалі-то я так і зробив :)
як зручніше тобі - не знаю, дивись по можливостям
Не так багато в цьому житті речей, здатних посилювати одночасно відчуття радості й відчуття болю. Можливо тому чоловіки й вигадали алкоголь.

Аватар користувача
Lexusic
* *
Повідомлень: 193
З нами з: 16.7.12 08:55
Стать: чол

Re: Trek Marlin 2013 (Master's General)

Повідомлення Lexusic » 29.10.12 14:17

ко мне уже завтра должен вилсет приехать, так что мой выбор очевиден
мой GT Sensor PRO 29-er
http://www.velokiev.com/forum/viewtopic.php?f=19&t=126514

Аватар користувача
Master General
* * *
Повідомлень: 359
З нами з: 8.9.09 18:38
Стать: чол
Звідки: Ужгород

Re: Trek Marlin 2013 (Master's General)

Повідомлення Master General » 5.12.12 11:20

Декілька питань по грядучій модернізації велосипеда в новому сезоні.

1. Як думаєте Reba 29 (не G2 а звичайна) як підійде? Чи реально купити в Україні нову G2 вилку.
2. Яка суть різниці між модифікаціями Reba RL і RLT ?
3. Які вилки краще 2012 року dual air чи 2013-го року (уже solo air).
4. Які гідравлічні гальма поставити?
5. Наскільки необхідно міняти ротори при зміні гальм.
6. Який вілсет встановити, щоб можна було без страху за його стан валити по грунто-кам'яній дорозі зі швидкістю > 40 км/год.

Справедливості заради скажу, що стокова вилка при регулярному обслуговуванні працює добре, але хід лише 6 см, що явно малувато для агресивної їзди. А підрізати в ній буфери-відбійники внизу ніг якось не хочу.

Чи забити вкидувати в Марлін і купити інший байк, який краще відповідатиме моїм вимогам?

Аватар користувача
Lexusic
* *
Повідомлень: 193
З нами з: 16.7.12 08:55
Стать: чол

Re: Trek Marlin 2013 (Master's General)

Повідомлення Lexusic » 5.12.12 14:21

вот у товарища тоже найнер ваху на ребе http://www.velokiev.com/forum/viewtopic ... 5&start=30 мне нравится, а про соло эйр и дуал эйр читал, что дуал эйр можно более точно под себя настроить, играя двумя воздушными камерами, но слишком заморочисто, а соло эйр в этом плане попроще
мой GT Sensor PRO 29-er
http://www.velokiev.com/forum/viewtopic.php?f=19&t=126514

Аватар користувача
MaD_CameL
*********
Повідомлень: 14027
З нами з: 13.6.05 13:05
Стать: чол
Звідки: Бровары

Re: Trek Marlin 2013 (Master's General)

Повідомлення MaD_CameL » 5.12.12 17:26

1. Як думаєте Reba 29 (не G2 а звичайна) як підійде? Чи реально купити в Україні нову G2 вилку.
всьо путьом буде. трошки поведінка зміниться, але не критично. навіть десь на сайті гф це писали, коли г2 тільки з'явилась. багато хто так їздить.
3. Які вилки краще 2012 року dual air чи 2013-го року (уже solo air).
ту, яку запропонують дешевше. дуал ейр дозволяє більш точно настроїти під себе вилку, але мало хто цим заморочується. мабудь тому рш від цеї технології відмовилась. в будь-якому випадку ця вилка буде на 4 голови краща за те, що ти вже маєш. карочі - нє парься, будь счастлів :)
4. Які гідравлічні гальма поставити?
якщо купувати в україні, або бути впевненим, що зможеш завжди в потрібний момент купити колодки, чи якісь запчастини до них, то вибір лише між авідом та шимано. якщо тягнути з-за кордону і бюджет не жме, то додаються хоупи, магури і інші формули. краще глянь технозону - там на цю тему холіварів було купа.
5. Наскільки необхідно міняти ротори при зміні гальм.
в тебе ж наче спереду 180 ротор. у авідів він 185мм. так можна не міняти, хоча ротори звичайно йдуть в комплекті з гальмами, тому не парся теж
6. Який вілсет встановити, щоб можна було без страху за його стан валити по грунто-кам'яній дорозі зі швидкістю > 40 км/год.
тут багато нюансів. зілежить від того як валити ітд. думаю, що краще робити самозбір. але вибір сильно залежить від бюджету.
Справедливості заради скажу, що стокова вилка при регулярному обслуговуванні працює добре, але хід лише 6 см, що явно малувато для агресивної їзди. А підрізати в ній буфери-відбійники внизу ніг якось не хочу.
коли трохи поїздиш на ребі, і настроїш її під себе, то зрозумієш, що стокова аилка взагалі не працює :)
Чи забити вкидувати в Марлін і купити інший байк, який краще відповідатиме моїм вимогам?
тут складно сказати. треба дивитись і рахувати. як на мене, то вигідніше новий байк взяти, чим так багато апгрейдити. але зараз, на хвилях зимових знижок, можна й проапгредитись зовсім занедорого. тому тре моніторити ринок, рахувати і думати
Не так багато в цьому житті речей, здатних посилювати одночасно відчуття радості й відчуття болю. Можливо тому чоловіки й вигадали алкоголь.

Аватар користувача
Glam
типа остроумный
типа остроумный
Повідомлень: 4785
З нами з: 16.8.07 21:27

Re: Trek Marlin 2013 (Master's General)

Повідомлення Glam » 5.12.12 17:45

Про все писать не стану - в технозоне уже много всякого написано. Скажу две вещи.

1. Если ты уже точно понимаешь, чего тебе хочется от байка и тебя устраивает геометрия и жесткость рамы - то апгрейд будет реально дешевле, чем новый вел, потому как в новом веле а) все равно не будет все и сразу (а если будет - то в разы дороже) и б) у новой рамы могут вылезти какие-нибудь косяки.

2. Колеса. Лучше делать самосбор. Втулки - по бюджету. Спицы - 32 штуки ДТ Альпин (тяжелее аж на 100 грамм на пару колес - зато в разы надежнее). Обода - варианты. Зависит от твоего веса, от того, будешь ли прыгать, от того, какую резину предпочитаешь (в том числе камера/бескамерка). Ну и от бюджета, конечно.

Аватар користувача
Kabhaal
* * * *
Повідомлень: 977
З нами з: 23.7.12 10:35
Стать: чол
Звідки: Київ, Солом'янка

Re: Trek Marlin 2013 (Master's General)

Повідомлення Kabhaal » 24.12.12 12:25

Коллеги!
Присматриваю себе этот велик на новый сезон, есть вопрос - какую сликовую резину для него реально приобрести в Украине?
Езжу по лесам и по асфальту в пропорции 35/65 где-то по спидометру, два велосипеда держать не хочу.

На старом Trek 3700D ставил Shwalbe BigApple и гонял по асфальту отлично.
Kyiv Bicycle Club
Слава нам, 3.14здець ворогам! ©

Аватар користувача
Master General
* * *
Повідомлень: 359
З нами з: 8.9.09 18:38
Стать: чол
Звідки: Ужгород

Re: Trek Marlin 2013 (Master's General)

Повідомлення Master General » 17.1.13 15:01

Апгрейд велосипеда розвертається наступним чином:
- ободи коліс замінені на Bontrager AT-850
- спиці на задньому колесі замінив на інші)))
- найближчим часом буде встановлений RS SID RL 2012

покищо все, потім протягом сезону будуть мінятися компоненти в напрямках:
касета на 12-36 (9шв.) попутно з манетками, шатунами і т.д.
гальма на гідравліку (Elixir 1,3,5 -думаю)

якщо колеса будуть і далі парити мозок то буде заміна коліс

Аватар користувача
MaD_CameL
*********
Повідомлень: 14027
З нами з: 13.6.05 13:05
Стать: чол
Звідки: Бровары

Re: Trek Marlin 2013 (Master's General)

Повідомлення MaD_CameL » 17.1.13 19:51

багато питань.
чому саме ці обода? можна ж було файрай взяти якщо бюджетно, чи зтр, якщо під стать вилці. але пиши враження. якщо все буде добре, значить в мене були проблеми зі спицями :)
чому ця касета? пкрейшов на дабл, бо на тріплі якщо чесно я не бачу особливого профіту від 36 зірки
Не так багато в цьому житті речей, здатних посилювати одночасно відчуття радості й відчуття болю. Можливо тому чоловіки й вигадали алкоголь.

Аватар користувача
Master General
* * *
Повідомлень: 359
З нами з: 8.9.09 18:38
Стать: чол
Звідки: Ужгород

Re: Trek Marlin 2013 (Master's General)

Повідомлення Master General » 17.1.13 21:42

Ці ободи, бо вони лежали в магазині і я об них перечепився. По факту треба було терміново ставити велосипед на ход і тому вони. Перебирати черговий раз колесо на АТ-650 не хотілося. От відео пруф
phpBB [video]

ціна та знижка мене переконали остаточно, ще раз спробувати. Спиці не стокові. Ободи бралися до рішення брати вилку. Покищо бюджет не дозволяє взяти все і зразу на крутих компонентах, та і в принципі втулки ще не відпрацювали свій ресурс. Наразі їх перемазав свіжим літольчиком відпустив переднє бо трохи затягнулося, заднє тоже порегулював. Такі справи. Вилку ХСМ також продавати не буду - буде в резерві лежати.

Ця 36 мені особисто треба в двох місцях де я катаюся дуже часто - підйом перед початком вирубки і на вирубці біля, підйом після джерела та інші крутяки. Можливо фізична форма дозволить обійтися і 34 касетою, та при можливості втиреню з зіркою на 36.Тим більше, що багато виробників найнерів ліплять такі касети на стокові байки і ці касети в першу чергу для найнерів і розроблялися. Даблу не буде - моя фізична форма поки що не та, мені потрібна зірка на 22 спереду, не більше. Також плануються вилазки весною літом на Боржавський хребет і хотілося би виїхати наскільки можливо на деякі тамтешні вершини (Плай, Великий Верх, Стой).

Аватар користувача
MaD_CameL
*********
Повідомлень: 14027
З нами з: 13.6.05 13:05
Стать: чол
Звідки: Бровары

Re: Trek Marlin 2013 (Master's General)

Повідомлення MaD_CameL » 17.1.13 22:26

та просто 22-34 це вже якось сумно він повзе, а на 22-36 буде зовсім невесело. хоча, краще повзти повільно зі здоровими колінами, ніж летіти, а потім лікуватись
Не так багато в цьому житті речей, здатних посилювати одночасно відчуття радості й відчуття болю. Можливо тому чоловіки й вигадали алкоголь.

Аватар користувача
Master General
* * *
Повідомлень: 359
З нами з: 8.9.09 18:38
Стать: чол
Звідки: Ужгород

Re: Trek Marlin 2013 (Master's General)

Повідомлення Master General » 17.1.13 23:31

Та там повзти є що... А де треба скоріше - є передачі для скоріше. А от зіркою на 11 не користуюся зовсім. Тим більше якщо зашкалити каденс то вийде не так аж і повзти як для того місця. Все покаже форма. Сезон не переривав тож може і не знадобиться до літа та касета.

Аватар користувача
sashavel
*
Повідомлень: 26
З нами з: 2.5.11 16:26
Стать: чол

Re: Trek Marlin 2013 (Master's General)

Повідомлення sashavel » 22.1.13 17:05

багато питань.
чому саме ці обода? можна ж було файрай взяти якщо бюджетно, чи зтр, якщо під стать вилці. але пиши враження. якщо все буде добре, значить в мене були проблеми зі спицями :)
чому ця касета? пкрейшов на дабл, бо на тріплі якщо чесно я не бачу особливого профіту від 36 зірки
Який файрай? Мова ж про 29" колеса

Аватар користувача
mel_nic
* * * *
Повідомлень: 780
З нами з: 18.5.09 15:44
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Trek Marlin 2013 (Master's General)

Повідомлення mel_nic » 22.1.13 17:28

Який файрай? Мова ж про 29" колеса
Він мав на увазі - Обод FireEye Excelerant 28 29" 32отв. черн. .
Але їх зараз нема у наявності .
"Все здається неможливим до того моменту, доки це не відбувається" Нельсон Мандела

Аватар користувача
Master General
* * *
Повідомлень: 359
З нами з: 8.9.09 18:38
Стать: чол
Звідки: Ужгород

Re: Trek Marlin 2013 (Master's General)

Повідомлення Master General » 23.1.13 09:12

Якщо ці колеса для мого крос-кантрі себе не виправдають буду збирати якісь термінаторські колеса або ставити заводський вілсет. Ці ж тоді будуть як запасні :roll: Також з'явилася думка, що суть проблем з стоковими колесами не стільки в ободах скільки в спицях які лопали одна за одною.

Аватар користувача
Lexusic
* *
Повідомлень: 193
З нами з: 16.7.12 08:55
Стать: чол

Re: Trek Marlin 2013 (Master's General)

Повідомлення Lexusic » 23.1.13 09:31

и в ободах тоже, они пластилиновые....вроде ровный при вращении, а вот покрышка никак ровно в него не садилась, грешил уже на покрышку (спущенное колесо малость постояло, не заметил), в итоге ту же покрышку поставил в новый вилсет, с первого раза без танцев с бубном встала идеально, ни малейшего биения.....значит обод какой-то поведенный после матрасных то покатушек
мой GT Sensor PRO 29-er
http://www.velokiev.com/forum/viewtopic.php?f=19&t=126514


Повернутись до “Мой ! Велосипед ! ( стоковая комплектация )”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей