Список 1-го дня пішов у друк. Виправлення приймаю, корегувати вже буду на папері
Примітки. Порядок виходу на старт визначений 1) статтю, крім найменших, 2) діаметром коліс, 3) датою народження. Реєстраційний список і виписка грамот -
українською мовою.
Перевіряйте правопис! Перевірте інші дані (
вік, діаметр). Якщо потрібні виправлення або є зауваження по розподілу заїздів, або
відреєстрація - пишіть ПП, або в пошту
yus2006@ukr.net, або в темі
Попередня реєстрація.
Категорія «Біговел 3 роки» (
7 заїздів)
дистанція 1х230 м
№ | Прізвище_Ім'я | Місто | Команда | Вік | Діаметр | Час закінчення реєстрації | Заїзд | Час старту
1 Склабинський Степан 2.5 8 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 1 час старту: 10:30
2 Тарідонов Демид 2.8 8 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 1 час старту: 10:30
3 Радько Мілана 3 8 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 1 час старту: 10:30
4 Литвиненко Iван 3 8 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 1 час старту: 10:30
5 Патлай Ілля 3 8 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 1 час старту: 10:30
6 Слизьконіс Іван Обухів, Київської 3 8 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 1 час старту: 10:30
7 Мущиніна Варвара 3 8 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 1 час старту: 10:30
8 Гайдамаченко Вадим 3 8 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 1 час старту: 10:30
9 Гамаля Юрій 3 6 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 1 час старту: 10:30
10 Скорецький Захар 2.11 10 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
11 Смоляр Марк 3 10 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
12 Синюгін Олег Гатне, Київської 3 10 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
13 Биков Еван 3 10 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
14 Пономаренко Вероніка 3 10 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
15 Дегтяр Давид 3 10 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
16 Каптюх Степан 3 10 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
17 Шашков Тимур 3 10 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
18 Корсанюк Денис Хотів, Київської 3 10 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
19 Кунгурцев Андрій 3 10 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
20 Сосєдов Арсенiй 3 10 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
21 Гвоздєв Тіхон 2.9 12 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 3 час старту: 10:50
22 Кусков Ян 2.101 12 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 3 час старту: 10:50
23 Ступницький Тiмур 2.101 12 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 3 час старту: 10:50
24 Стрижаков Ілля 2.11 12 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 3 час старту: 10:50
25 Костира Матвій 3 12 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 3 час старту: 10:50
26 Якобчук Максим 3 12 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 3 час старту: 10:50
RN Чорномаз Давид 3 12 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 3 час старту: 10:50
27 Кошелєв Ілля 3 12 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 3 час старту: 10:50
28 Мінаєв Артем 3 12 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 3 час старту: 10:50
29 Федів Юрій Мила, Київської Velociraptors 3 12 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 3 час старту: 10:50
30 Конішевська Маргарита 3 12 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 3 час старту: 10:50
31 Нагула Ростислав Velociraptors 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 4 час старту: 11:00
32 Соколов Дмитро 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 4 час старту: 11:00
33 Филипенко Єгор 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 4 час старту: 11:00
34 Мовчан Олександр 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 4 час старту: 11:00
35 Поліщук Катерина 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 4 час старту: 11:00
RN Чорний Роман 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 4 час старту: 11:00
RN Кожухар Ярослав 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 4 час старту: 11:00
36 Пустовідко Олександр 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 4 час старту: 11:00
37 Сомов Владислав 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 4 час старту: 11:00
38 Семко Роман 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 4 час старту: 11:00
39 Швець Роман 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 4 час старту: 11:00
40 Маслов Іванко 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 5 час старту: 11:10
41 Калина Олександр 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 5 час старту: 11:10
42 Яшкуль Давид 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 5 час старту: 11:10
43 Чибеліс Даниіл 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 5 час старту: 11:10
44 Русанов Гліб 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 5 час старту: 11:10
45 Риженко Іван 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 5 час старту: 11:10
46 Классковська Ульяна Мінськ, Білорусь Sportkids 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 5 час старту: 11:10
47 Іванюха Анастасія 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 5 час старту: 11:10
48 Руднiков Леонiд 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 5 час старту: 11:10
49 Нємчік Ніколь 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 5 час старту: 11:10
50 Уртаєв Остап 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 5 час старту: 11:10
RN Іванченко Андрій 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 6 час старту: 11:20
51 Щирба Захар 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 6 час старту: 11:20
52 Пісковий Данііл 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 6 час старту: 11:20
53 Вакарук Кіра 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 6 час старту: 11:20
54 Євтушенко Матвій Бровари, Київської 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 6 час старту: 11:20
55 Понур Нікіта 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 6 час старту: 11:20
56 Єгоров Алекс 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 6 час старту: 11:20
57 Дамірлі Рафаель 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 6 час старту: 11:20
58 Гільчук Марія 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 6 час старту: 11:20
59 Луговик Микита 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 6 час старту: 11:20
60 Владимировський Микита 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 6 час старту: 11:20
61 Бельський Олег Бровари, Київської 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 7 час старту: 11:30
62 Сторож Давид 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 7 час старту: 11:30
63 Романюк Микола 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 7 час старту: 11:30
64 Ющук Поліна 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 7 час старту: 11:30
RN Єрмоленко Катерина 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 7 час старту: 11:30
65 Бевзицький Артем Інфопульс 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 7 час старту: 11:30
66 Клікун Адріан 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 7 час старту: 11:30
67 Павлійчук Олександр 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 7 час старту: 11:30
68 Жирнов Тимофій 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 7 час старту: 11:30
69 Лисенко Даниїл 3 14 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 7 час старту: 11:30
70 Гриценко Максим 3 14 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 7 час старту: 11:30
Категорія «Велосипед 3 роки» (
2 заїзди)
дистанція 1х230 м
№ | Прізвище_Ім'я | Місто | Команда | Вік | Діаметр | Час закінчення реєстрації | Заїзд | Час старту
71 Хасанов Адріан Буча, Київської 3 12 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 1 час старту: 11:40
72 Колотушкіна Валентина 3 12 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 1 час старту: 11:40
73 Калiнiченко Георгiй 3 12 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 1 час старту: 11:40
74 Комелькова Анна Буча, Київської 3 12 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 1 час старту: 11:40
75 Василенко Зореслава 3 12 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 1 час старту: 11:40
76 Ковальов Іван 3 14 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 1 час старту: 11:40
77 Сапов Дмитрій 3 14 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 1 час старту: 11:40
78 Іванченко Даніїл 3 16 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 2 час старту: 11:50
79 Мисловський Олександр Вінниця 3 16 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 2 час старту: 11:50
80 Куценко Тимофій 3 16 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 2 час старту: 11:50
RN Клішин Федор 3 16 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 2 час старту: 11:50
81 Авер'янов Нікіта 3 16 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 2 час старту: 11:50
82 Долінська Неллі Інфопульс 3 16 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 2 час старту: 11:50
83 Каришев Петро Інфопульс 3 16 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 2 час старту: 11:50
84 Гудзь Олександр 3 16 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 2 час старту: 11:50
85 Шувалов Мирон Калита, Київської 3 16 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 2 час старту: 11:50
86 Бондаренко Андрій 3 16 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 2 час старту: 11:50
87 Нарбут Ольга Ірпінь, Київської 3 16 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 2 час старту: 11:50
88 Ільйова Влада 3 18 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 2 час старту: 11:50
Категорія «Біговел 4 роки» (
4 заїзди)
дистанція 1х230 м
№ | Прізвище_Ім'я | Місто | Команда | Вік | Діаметр | Час закінчення реєстрації | Заїзд | Час старту
89 Прасол Макар 4 8 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 1 час старту: 12:00
90 Міщенко Анастасія Діти Світла 4 10 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 1 час старту: 12:00
91 Горшков Дмитрій 4 10 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 1 час старту: 12:00
92 Роман Кирило Буча, Київської 4 10 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 1 час старту: 12:00
93 Нога Максим 4 10 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 1 час старту: 12:00
94 Мироненко Михайло 4 10 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 1 час старту: 12:00
95 Чертополох Денис 4 10 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 1 час старту: 12:00
96 Кушка Ярослава Буча, Київської 4 10 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 1 час старту: 12:00
97 Кушка Милослава Буча, Київської 4 10 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 1 час старту: 12:00
98 Доловських Артем 4 10 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 1 час старту: 12:00
99 Мрачковський Данило 4 10 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 1 час старту: 12:00
100 Басенко Микита 4 10 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 1 час старту: 12:00
101 Ніколаєв Ярослав HAPPY KіDS 4 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 2 час старту: 12:10
RN Рахуба Олексій 4 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 2 час старту: 12:10
102 Онищенко Макар 4 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 2 час старту: 12:10
103 Гончаренко Захар Ірпінь, Київської 4 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 2 час старту: 12:10
104 Пунько Ярослав 4 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 2 час старту: 12:10
105 Смирна Катерина 4 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 2 час старту: 12:10
106 Романюк Андрій 4 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 2 час старту: 12:10
107 Вакулін Геннадій Velociraptors 4 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 2 час старту: 12:10
108 Іванова Поліна 4 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 2 час старту: 12:10
109 Пантюхов Владислав 4 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 2 час старту: 12:10
110 Міцкевич Максим 4 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 2 час старту: 12:10
111 Куркіна Марта 4 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 2 час старту: 12:10
112 Пічкур Іван Бровари, Київської 4 12 час закінчення реєстрації: 12:10 заїзд: 3 час старту: 12:20
113 Лахманець Нікіта 4 12 час закінчення реєстрації: 12:10 заїзд: 3 час старту: 12:20
114 Склабинський Григорій 4 12 час закінчення реєстрації: 12:10 заїзд: 3 час старту: 12:20
115 Хаврюта Макар Бровари, Київської 4 12 час закінчення реєстрації: 12:10 заїзд: 3 час старту: 12:20
116 Пелехань Артем Бровари, Київської 4 12 час закінчення реєстрації: 12:10 заїзд: 3 час старту: 12:20
117 Поліщук Вероніка 4 12 час закінчення реєстрації: 12:10 заїзд: 3 час старту: 12:20
118 Дегтярьова Ніка 4 12 час закінчення реєстрації: 12:10 заїзд: 3 час старту: 12:20
119 Духовний Андрій 4 12 час закінчення реєстрації: 12:10 заїзд: 3 час старту: 12:20
120 Мінаєв Дмитро Боярка, Київської 4 12 час закінчення реєстрації: 12:10 заїзд: 3 час старту: 12:20
121 Федоренко Владислав Інфопульс 4 12 час закінчення реєстрації: 12:10 заїзд: 3 час старту: 12:20
RN Тітов Ельдар 4 12 час закінчення реєстрації: 12:10 заїзд: 3 час старту: 12:20
122 Бабенко Макар 4 12 час закінчення реєстрації: 12:10 заїзд: 4 час старту: 12:30
123 Прокопенко Денис 4 12 час закінчення реєстрації: 12:10 заїзд: 4 час старту: 12:30
124 Дерев'янко Даніїл Ірпінь, Київської 4 12 час закінчення реєстрації: 12:10 заїзд: 4 час старту: 12:30
125 Тішаєв Андрій 4 12 час закінчення реєстрації: 12:10 заїзд: 4 час старту: 12:30
126 Тарасенко Еріка 4 12 час закінчення реєстрації: 12:10 заїзд: 4 час старту: 12:30
127 Кримець Вероніка 4 12 час закінчення реєстрації: 12:10 заїзд: 4 час старту: 12:30
128 Бібченко Лія HAPPY KіDS 4 12 час закінчення реєстрації: 12:10 заїзд: 4 час старту: 12:30
129 Дмитрук Вероніка 4 14 час закінчення реєстрації: 12:10 заїзд: 4 час старту: 12:30
130 Печков Єлисей Мінськ, Білорусь Sportkids 4 14 час закінчення реєстрації: 12:10 заїзд: 4 час старту: 12:30
131 Тарідонова Катерина 4 14 час закінчення реєстрації: 12:10 заїзд: 4 час старту: 12:30
132 Яроменок Маркіян 4 16 час закінчення реєстрації: 12:10 заїзд: 4 час старту: 12:30
Категорія «Біговел 5 років» (
1 заїзд)
дистанція 1х230 м
№ | Прізвище_Ім'я | Місто | Команда | Вік | Діаметр | Час закінчення реєстрації | Заїзд | Час старту
RN Вовк Дзвенислава 5 12 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 1 час старту: 12:40
133 Коваленко Антон Немішаєве, Київської 5 12 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 1 час старту: 12:40
134 Кругла Поліна Інфопульс 5 12 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 1 час старту: 12:40
135 Гнатюк Данило 5 12 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 1 час старту: 12:40
136 Саманцова Єва Марія 5 12 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 1 час старту: 12:40
137 Горячий Захар 5 12 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 1 час старту: 12:40
138 Стрижов Назар Вишневе, Київської 5 14 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 1 час старту: 12:40
139 Розовик Артeм Софіївська Борщагівка, Київської 5 16 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 1 час старту: 12:40
Категорія «Велосипед 4 роки» (
8 заїздів)
дистанція 1х230 м
№ | Прізвище_Ім'я | Місто | Команда | Вік | Діаметр | Час закінчення реєстрації | Заїзд | Час старту
RN Сакун Дмитро 4 10 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 1 час старту: 12:50
RN Ухо Тимофій 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 1 час старту: 12:50
140 Завгородній Олександр 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 1 час старту: 12:50
141 Шолудько Артем 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 1 час старту: 12:50
142 Гречана Софія 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 1 час старту: 12:50
143 Яременчук Денис 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 1 час старту: 12:50
144 Самойленко Арiна 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 1 час старту: 12:50
145 Глушенко Єлизавета 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 1 час старту: 12:50
146 Струк Матвій Артеріум 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 1 час старту: 12:50
147 Делендик Тимофій Інфопульс 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 1 час старту: 12:50
148 Полінков Олександр 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 1 час старту: 12:50
149 Демчишин Христина 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 1 час старту: 12:50
150 Клименчук Гордій 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 1 час старту: 12:50
151 Дубова Варвара 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 1 час старту: 12:50
152 Соповський Костянтин 4 14 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 2 час старту: 13:00
153 Погорілий Святослав Амігос 4 14 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 2 час старту: 13:00
154 Буренок Тимур Бровари, Київської 4 14 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 2 час старту: 13:00
155 Нагорняк Марк 4 14 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 2 час старту: 13:00
RN Кобзаренко Ілля 4 14 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 2 час старту: 13:00
156 Слободенюк Поліна Інфопульс 4 14 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 2 час старту: 13:00
157 Макарчук Іван 4 14 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 2 час старту: 13:00
158 Кернасовський Орест 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 3 час старту: 13:10
159 Сичевський Микита 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 3 час старту: 13:10
160 Коваль-Стріхар Микита 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 3 час старту: 13:10
161 Кононцов Юрій 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 3 час старту: 13:10
162 Нечай Владислав 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 3 час старту: 13:10
163 Шульга Михайло 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 3 час старту: 13:10
164 Аврутіна Ольга 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 3 час старту: 13:10
165 Сидоренко Гліб 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 3 час старту: 13:10
166 Гончаренко Федір 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 3 час старту: 13:10
167 Лисаков Артур 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 3 час старту: 13:10
RN Найдова Софія 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 4 час старту: 13:20
168 Зимбицька Катерина Інфопульс 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 4 час старту: 13:20
169 Печков Єлисей Мінськ, Білорусь Sportkids 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 4 час старту: 13:20
170 Байдоха Йенсен Оливер 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 4 час старту: 13:20
171 Андрієнко Тимофій 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 4 час старту: 13:20
172 Лазор Олександр 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 4 час старту: 13:20
173 Дубинченко Кіра 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 4 час старту: 13:20
RN Кимлик Микита Ворзель, Київської 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 4 час старту: 13:20
174 Кулешов Тимур 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 4 час старту: 13:20
175 Борисов Андрій 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 4 час старту: 13:20
RN Ігнатов Олексій 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 5 час старту: 13:30
176 Зубашенко Олексій 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 5 час старту: 13:30
177 Воропай Іван Вишгород, Київської 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 5 час старту: 13:30
178 Лесик Дмитро Пісківка, Київської 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 5 час старту: 13:30
179 Пархоменко Ілля 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 5 час старту: 13:30
180 Лубнін Нікіта Артеріум 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 5 час старту: 13:30
181 Ігнатенко Ярослав Ворзель, Київської 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 5 час старту: 13:30
182 Клюєва Ярослава SCOTT RC 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 5 час старту: 13:30
183 Заяць Роман 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 5 час старту: 13:30
184 Чуб Злата 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 5 час старту: 13:30
185 Сухота Ерік Інфопульс 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 6 час старту: 13:40
186 Боденко Дарій 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 6 час старту: 13:40
187 Синюгін Степан SCOTT RC 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 6 час старту: 13:40
188 Біляков Іван 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 6 час старту: 13:40
189 Пахомов Єгор Лідер 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 6 час старту: 13:40
190 Шеронов Олексій 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 6 час старту: 13:40
191 Сіренко Лев 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 6 час старту: 13:40
192 Лопатіна Катерина 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 6 час старту: 13:40
RN Щербань Віра 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 6 час старту: 13:40
193 Воронович Андрій 4 16 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 7 час старту: 13:50
194 Байбуза Даніель 4 16 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 7 час старту: 13:50
195 Дмитрієнко Юлія HAPPY KіDS 4 16 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 7 час старту: 13:50
196 Яременко Тимофій 4 16 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 7 час старту: 13:50
197 Лубніна Аліса 4 16 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 7 час старту: 13:50
198 Яцульчак Максим 4 16 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 7 час старту: 13:50
199 Ануфрiєв Олег 4 16 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 7 час старту: 13:50
200 Гайнутдінов Георгій 4 18 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 7 час старту: 13:50
RN Мельниченко Лука 4 18 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 7 час старту: 13:50
201 Петрусенко Олександра 4 18 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 7 час старту: 13:50
202 Кузьменков Владислав 4 20 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 8 час старту: 14:00
203 Коваленко Андрей Velociraptors 4 20 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 8 час старту: 14:00
204 Бойко Ярослав ВДНГ-Молнія 4 20 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 8 час старту: 14:00
205 Пуликовський Мірослав 4 20 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 8 час старту: 14:00
206 Пашківський Антон 4 20 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 8 час старту: 14:00
207 Пронтенко Роман 4 20 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 8 час старту: 14:00
208 Кривенко Дар'я 4 20 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 8 час старту: 14:00
209 Самойленко Олексій 4 20 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 8 час старту: 14:00
210 Чуян Дмитро Хотів, Київської 4 20 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 8 час старту: 14:00
*при повній явці перший заїзд буде розділений
Категорія «5 років - дівчата» (
3 заїзди)
дистанція 2х230 м
№ | Прізвище_Ім'я | Місто | Команда | Вік | Діаметр | Час закінчення реєстрації | Заїзд | Час старту
211 Алєксєєнко Вікторія 5 12 час закінчення реєстрації: 14:30 заїзд: 1 час старту: 14:40
212 Нестерук Анна 5 14 час закінчення реєстрації: 14:30 заїзд: 1 час старту: 14:40
213 Медвідь Анастасія 5 14 час закінчення реєстрації: 14:30 заїзд: 1 час старту: 14:40
RN Рибалкіна Софія 5 16 час закінчення реєстрації: 14:30 заїзд: 1 час старту: 14:40
RN Сурмило Валерія 5 16 час закінчення реєстрації: 14:30 заїзд: 1 час старту: 14:40
214 Столяр Іванна 5 16 час закінчення реєстрації: 14:30 заїзд: 1 час старту: 14:40
215 Пешко Марія Інфопульс 5 16 час закінчення реєстрації: 14:30 заїзд: 1 час старту: 14:40
216 Січкаренко Дарина Софіївська Борщагівка, Київської 5 16 час закінчення реєстрації: 14:30 заїзд: 1 час старту: 14:40
217 Олищук Вероніка 5 16 час закінчення реєстрації: 14:30 заїзд: 1 час старту: 14:40
218 Міненко Дарія 5 16 час закінчення реєстрації: 14:30 заїзд: 2 час старту: 14:50
219 Тептюк Емілія 5 16 час закінчення реєстрації: 14:30 заїзд: 2 час старту: 14:50
220 Березан Поліна 5 16 час закінчення реєстрації: 14:30 заїзд: 2 час старту: 14:50
RN Шестак Уляна 5 16 час закінчення реєстрації: 14:30 заїзд: 2 час старту: 14:50
221 Розумяк Ангеліна 5 16 час закінчення реєстрації: 14:30 заїзд: 2 час старту: 14:50
222 Семко Дар'я 5 16 час закінчення реєстрації: 14:30 заїзд: 2 час старту: 14:50
223 Горшкова Міра 5 16 час закінчення реєстрації: 14:30 заїзд: 2 час старту: 14:50
224 Патлай Поліна 5 16 час закінчення реєстрації: 14:30 заїзд: 2 час старту: 14:50
225 Хіміченко Домініка 5 18 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 3 час старту: 15:00
226 Бейко Марія 5 18 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 3 час старту: 15:00
227 Юсім Аріна 5 20 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 3 час старту: 15:00
228 Олексенко Каріна HAPPY KіDS 5 20 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 3 час старту: 15:00
229 Шевченко Олександра 5 20 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 3 час старту: 15:00
230 Нестерова Валерія 5 20 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 3 час старту: 15:00
RN Хомутенко Злата 5 20 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 3 час старту: 15:00
231 Мусієнко Олександра 5 20 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 3 час старту: 15:00
232 Кулікалова Єкатерина 5 20 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 3 час старту: 15:00
233 Іванченко Маргарита 5 20 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 3 час старту: 15:00
Категорія «5 років - хлопці» (
9 заїздів)
дистанція 2х230 м
№ | Прізвище_Ім'я | Місто | Команда | Вік | Діаметр | Час закінчення реєстрації | Заїзд | Час старту
234 Деуль Ілля 5 12 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 1 час старту: 15:10
235 Тютюнник Андрій 5 12 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 1 час старту: 15:10
236 Малков Матвій 5 12 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 1 час старту: 15:10
237 Риженко Володимир 5 12 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 1 час старту: 15:10
238 Поліщук Глєб 5 14 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 1 час старту: 15:10
239 Чайковський Михайло 5 14 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 1 час старту: 15:10
240 Бєланов Євген 5 14 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 1 час старту: 15:10
241 Валеватий Василь 5 14 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 1 час старту: 15:10
242 Волохонський Артем 5 14 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 1 час старту: 15:10
243 Яремич Ярослав 5 16 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 2 час старту: 15:20
244 Бублей Матвiй 5 16 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 2 час старту: 15:20
245 Легусов В'ячеслав 5 16 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 2 час старту: 15:20
246 Дронік Марко 5 16 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 2 час старту: 15:20
247 Ковальов Мірон Чайки, Київської 5 16 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 2 час старту: 15:20
248 Метлицький Савелій 5 16 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 2 час старту: 15:20
249 Головань Всеволод 5 16 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 2 час старту: 15:20
250 Остаповський Євгеній 5 16 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 2 час старту: 15:20
251 Маленков Лаврін 5 16 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 2 час старту: 15:20
252 Зубков Олексій 5 16 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 2 час старту: 15:20
253 Манзюк Роман 5 16 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 3 час старту: 15:30
254 Кожан Роман 5 16 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 3 час старту: 15:30
255 Пєструіл Кирил 5 16 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 3 час старту: 15:30
256 Зюков Іван 5 16 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 3 час старту: 15:30
257 Плескач Владислав 5 16 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 3 час старту: 15:30
258 Владимиров Ілля 5 16 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 3 час старту: 15:30
259 Адамюк Артем HAPPY KіDS 5 16 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 3 час старту: 15:30
260 Мірошніченко Мартін 5 16 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 3 час старту: 15:30
261 Шпак Михайло HAPPY KіDS 5 16 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 3 час старту: 15:30
262 Дегтяр Руслан 5 16 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 3 час старту: 15:30
263 Маслов Олександр 5 16 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 3 час старту: 15:30
264 Іванченко Максим 5 16 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 4 час старту: 15:40
265 Завірюха Андрій Софіївська Борщагівка, Київської 5 16 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 4 час старту: 15:40
RN Шпак Дмитро 5 16 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 4 час старту: 15:40
266 Слободяник Анатолій 5 16 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 4 час старту: 15:40
267 Товмосян Тигран 5 16 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 4 час старту: 15:40
RN Бруль Тимофiй 5 16 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 4 час старту: 15:40
268 Гром Іван 5 16 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 4 час старту: 15:40
269 Маслов Назар 5 16 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 4 час старту: 15:40
RN Шпорт Марк 5 16 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 4 час старту: 15:40
270 Гоменюк Ростислав Амігос 5 16 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 4 час старту: 15:40
271 Мельник Роман 5 16 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 4 час старту: 15:40
RN Косяк Лев 5 16 час закінчення реєстрації: 15:40 заїзд: 5 час старту: 15:50
272 Маковський Кіріл 5 16 час закінчення реєстрації: 15:40 заїзд: 5 час старту: 15:50
273 Півторак Олексій 5 16 час закінчення реєстрації: 15:40 заїзд: 5 час старту: 15:50
274 Мозган Ярослав 5 16 час закінчення реєстрації: 15:40 заїзд: 5 час старту: 15:50
275 Сайко Ілля 5 16 час закінчення реєстрації: 15:40 заїзд: 5 час старту: 15:50
276 Паламарчук Борис 5 16 час закінчення реєстрації: 15:40 заїзд: 5 час старту: 15:50
RN Бобровник Ярослав 5 16 час закінчення реєстрації: 15:40 заїзд: 5 час старту: 15:50
277 Куно Артем 5 16 час закінчення реєстрації: 15:40 заїзд: 5 час старту: 15:50
278 Процун Іван 5 16 час закінчення реєстрації: 15:40 заїзд: 5 час старту: 15:50
279 Швець Ілля 5 16 час закінчення реєстрації: 15:40 заїзд: 5 час старту: 15:50
RN Гаркавий В'ячеслав 5 18 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 6 час старту: 16:00
280 Грініченко Олексій 5 18 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 6 час старту: 16:00
281 Маренець Єгор 5 18 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 6 час старту: 16:00
282 Сгадов Артем 5 18 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 6 час старту: 16:00
283 Величко Назарій Інфопульс 5 18 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 6 час старту: 16:00
284 Рудік Назарій 5 18 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 6 час старту: 16:00
285 Смірнов Денис 5 18 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 6 час старту: 16:00
286 Шкляренко Андрій 5 18 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 6 час старту: 16:00
287 Єременко Віктор Артеріум 5 20 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 7 час старту: 16:10
288 Колесник Лев 5 20 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 7 час старту: 16:10
289 Міхальцов Микита Бровари, Київської 5 20 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 7 час старту: 16:10
290 Сергієнко Данило 5 20 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 7 час старту: 16:10
291 Пузанков Іван Інфопульс 5 20 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 7 час старту: 16:10
292 Копилов Остап 5 20 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 7 час старту: 16:10
293 Михайленко Гліб 5 20 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 7 час старту: 16:10
294 Андрієнко Олексій 5 20 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 7 час старту: 16:10
295 Замковой Ярослав Щасливе, Київської Velociraptors 5 20 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 7 час старту: 16:10
296 Колесник Олексій 5 20 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 7 час старту: 16:10
297 Артюх Сергій 5 20 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 7 час старту: 16:10
298 Куманський Любомир 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 8 час старту: 16:20
299 Лісовий Владислав 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 8 час старту: 16:20
300 Копачевський Євгеній 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 8 час старту: 16:20
301 Яцемирський Мірон 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 8 час старту: 16:20
302 Корнієнко Микита 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 8 час старту: 16:20
303 Поліщук Роман 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 8 час старту: 16:20
304 Скомаровський Петро 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 8 час старту: 16:20
305 Карпінський Стефан 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 8 час старту: 16:20
306 Болтовський Данило 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 8 час старту: 16:20
RN Вавілін Тимур 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 8 час старту: 16:20
RN Кшапко Микола 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 9 час старту: 16:30
307 Анніков Артем ВДНГ Молнія 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 9 час старту: 16:30
308 Сухомовський Максим 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 9 час старту: 16:30
309 Цімох Артур Пісківка, Київської 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 9 час старту: 16:30
310 Станішевський Терентій 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 9 час старту: 16:30
311 Старченко Іван Інфопульс 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 9 час старту: 16:30
312 Гортопан Олексій Лідер 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 9 час старту: 16:30
313 Ткаченко Ілля 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 9 час старту: 16:30
RN Колеснік Матвій 5 24 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 9 час старту: 16:30
RN Колеснік Андрій 5 24 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 9 час старту: 16:30
Категорія «6 років - дівчата» (
4 заїзди)
дистанція 2х230 м
№ | Прізвище_Ім'я | Місто | Команда | Вік | Діаметр | Час закінчення реєстрації | Заїзд | Час старту
314 Ніколенко Анастасія 6 16 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 1 час старту: 16:40
315 Рябенко Єлизавета 6 16 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 1 час старту: 16:40
316 Сомова Марія 6 16 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 1 час старту: 16:40
317 Кравцова Олександра 6 16 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 1 час старту: 16:40
318 Макарчук Вероніка 6 16 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 1 час старту: 16:40
319 Тищенко Юлія 6 16 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 1 час старту: 16:40
320 Костенко Наталія Порцелян 6 16 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 1 час старту: 16:40
RN Камінська Мілана 6 16 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 1 час старту: 16:40
R Ярова Злата 6 16 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 1 час старту: 16:40
321 Хаустова Марія 6 16 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 1 час старту: 16:40
322 Толкун Єва 6 16 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 1 час старту: 16:40
323 Балашова Аліса 6 16 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 1 час старту: 16:40
324 Костенко Єлизавета Порцелян 6 16 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 1 час старту: 16:40
325 Нічаєнко Анна 6 18 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 2 час старту: 16:50
326 Шамоніна Дар'я Інфопульс 6 18 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 2 час старту: 16:50
327 Литвиненко-Коренюк Софія Соколята 6 18 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 2 час старту: 16:50
328 Хорькова Мiлана 6 18 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 2 час старту: 16:50
329 Бондаренко Марія 6 20 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 2 час старту: 16:50
330 Полушкіна Злата Інфопульс 6 20 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 2 час старту: 16:50
331 Хмара Олеся 6 20 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 2 час старту: 16:50
332 Моркотун Євгенія 6 20 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 2 час старту: 16:50
333 Коваленко Катерина 6 20 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 2 час старту: 16:50
334 Нешта Анастасія Лідер 6 20 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 3 час старту: 17:00
335 Лесик Домініка Пісківка, Київської 6 20 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 3 час старту: 17:00
336 Подкоритова Єва ВДНГ Молнія 6 20 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 3 час старту: 17:00
337 Кухарчук Аліса 6 20 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 3 час старту: 17:00
338 Шувалова Мар'я Калита, Київської 6 20 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 3 час старту: 17:00
339 Швець Вероніка Турбо 6 20 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 3 час старту: 17:00
340 Каришева Надія Інфопульс 6 20 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 3 час старту: 17:00
341 Мальцева Софія SCOTT RC 6 20 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 3 час старту: 17:00
RN Кийкова Софія 6 20 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 4 час старту: 17:10
342 Лахман Еліна Velociraptors 6 20 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 4 час старту: 17:10
343 Осадча Єва 6 20 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 4 час старту: 17:10
344 Куницька Варвара 6 20 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 4 час старту: 17:10
RN Плисюк Анна 6 20 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 4 час старту: 17:10
345 Коваль Марія 6 20 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 4 час старту: 17:10
346 Губарєва Поліна Соколята 6 20 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 4 час старту: 17:10
347 Мельник Маргарита 6 24 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 4 час старту: 17:10
Категорія «6 років - хлопці» (
9 заїздів)
дистанція 2х230 м
№ | Прізвище_Ім'я | Місто | Команда | Вік | Діаметр | Час закінчення реєстрації | Заїзд | Час старту
348 Самочерних Святослав 6 16 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 1 час старту: 17:20
349 Скуратівський Радомир 6 16 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 1 час старту: 17:20
350 Кулаков Тимофій 6 16 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 1 час старту: 17:20
351 Репкін Олександр 6 16 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 1 час старту: 17:20
352 Свистун Даниїл Фастів, Київської 6 16 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 1 час старту: 17:20
353 Дерев'янко Єгор Ірпінь, Київської 6 16 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 1 час старту: 17:20
354 Бузань Марк Петропавлівська Борщагівка 6 16 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 1 час старту: 17:20
355 Аннін Андрій 6 16 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 1 час старту: 17:20
356 Дудін Владислав 6 16 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 1 час старту: 17:20
357 Голець Давид 6 16 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 1 час старту: 17:20
358 Нешта Денис Лідер 6 16 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 1 час старту: 17:20
359 Зотін Ярослав 6 16 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 2 час старту: 17:30
360 Кочубей Кирило 6 16 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 2 час старту: 17:30
RN Пiдлужний Глiб 6 16 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 2 час старту: 17:30
361 Щур Назар Горенка, Київської 6 16 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 2 час старту: 17:30
362 Куркін Нікіта 6 16 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 2 час старту: 17:30
363 Нешин Семен Інфопульс 6 16 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 2 час старту: 17:30
364 Дмитрук Максим 6 16 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 2 час старту: 17:30
365 Мироненко Антон 6 16 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 2 час старту: 17:30
366 Кравець Владислав 6 16 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 2 час старту: 17:30
367 Швидкий Артемій 6 16 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 2 час старту: 17:30
368 Златін Данило 6 16 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 2 час старту: 17:30
369 Знайченко Тимофій 6 18 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 3 час старту: 17:40
370 Вайданіч Максим 6 18 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 3 час старту: 17:40
371 Гончаров Віктор Бориспіль, Київської 6 18 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 3 час старту: 17:40
372 Шрам Ладимир 6 18 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 3 час старту: 17:40
373 Іванець Марк 6 18 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 3 час старту: 17:40
RN Ткачук Арсентій Бровари, Київської 6 20 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 3 час старту: 17:40
RN Ільчишин Єлізар 6 20 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 3 час старту: 17:40
374 Шамшур Роман Лідер 6 20 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 3 час старту: 17:40
375 Куліков Павел 6 20 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 3 час старту: 17:40
376 Ренжин Вадим Мукачеве, Закарпатської 6 20 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 3 час старту: 17:40
377 Коваленко Гліб 6 20 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 3 час старту: 17:40
378 Воронін Ілля ВДНГ Молнія 6 20 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 4 час старту: 17:50
379 Рец Володимир 6 20 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 4 час старту: 17:50
380 Онищенко Кирило 6 20 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 4 час старту: 17:50
381 Євдошенко Кіріл 6 20 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 4 час старту: 17:50
382 Боєв Борис 6 20 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 4 час старту: 17:50
383 Міхненко Володимир 6 20 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 4 час старту: 17:50
384 Шатін Влас Velociraptors 6 20 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 4 час старту: 17:50
385 Янченко Данило 6 20 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 4 час старту: 17:50
386 Пасічник Гліб Коростень, Житомирської 6 20 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 4 час старту: 17:50
387 Маркотенко Денис Діти Світла 6 20 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 4 час старту: 17:50
388 Шостак Кирил 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 5 час старту: 18:00
RN Трубачов Кирило 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 5 час старту: 18:00
389 Олiйник Крiстiан 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 5 час старту: 18:00
390 Кондратьєв Ян 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 5 час старту: 18:00
391 Загородній Кирил 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 5 час старту: 18:00
392 Мельник Данііл Амігос 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 5 час старту: 18:00
393 Пастушенко Назар 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 5 час старту: 18:00
394 Лепеха Назар 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 5 час старту: 18:00
395 Скіпа Даніїл SCOTT RC 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 5 час старту: 18:00
396 Маліновський Павло 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 5 час старту: 18:00
397 Навроцький Іван 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 6 час старту: 18:10
398 Шкаленко Олександр 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 6 час старту: 18:10
399 Мартинов Сергій 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 6 час старту: 18:10
400 Шульга Аркадій 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 6 час старту: 18:10
401 Гулеватий Тимофій 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 6 час старту: 18:10
402 Соколовський Назар 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 6 час старту: 18:10
403 Сулима Марк 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 6 час старту: 18:10
404 Ісічко Платон 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 6 час старту: 18:10
405 Калініченко Максим 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 6 час старту: 18:10
406 Шевченко Тимофій 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 6 час старту: 18:10
407 Товстик Артем 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 7 час старту: 18:20
408 Кононцов Дмитро 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 7 час старту: 18:20
409 Андріященко Назар 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 7 час старту: 18:20
410 Шелест Євген 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 7 час старту: 18:20
411 Федоренко Глєб 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 7 час старту: 18:20
412 Федчик Сергій Білогородка, Київської 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 7 час старту: 18:20
413 Дроздов Олексій 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 7 час старту: 18:20
414 Бачинський Денис 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 7 час старту: 18:20
415 Лукаш Михайло 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 7 час старту: 18:20
416 Голубенко Леонід Вишневе, Київської Cherry Sport Club 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 7 час старту: 18:20
RN Філіп'єв Данііл 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 7 час старту: 18:20
417 Стоєцький Даніїл Лідер 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 8 час старту: 18:30
418 Бойко Андрій Бровари, Київської 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 8 час старту: 18:30
419 Конотоп Михайло Вишневе, Київської 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 8 час старту: 18:30
RN Ліпчанчук Владислав Боярка, Київської 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 8 час старту: 18:30
420 Шелест Юрій 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 8 час старту: 18:30
421 Луць Маркіян 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 8 час старту: 18:30
422 Ахундов Арсен 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 8 час старту: 18:30
423 Пантюхов Нікіта 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 8 час старту: 18:30
424 Кондратенко Денис 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 8 час старту: 18:30
425 Гриценко Артем 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 8 час старту: 18:30
426 Ющук Богдан 6 20 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 9 час старту: 18:40
427 Громико Александер 6 20 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 9 час старту: 18:40
428 Толкун Єгор 6 20 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 9 час старту: 18:40
429 Грицків Павло 6 20 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 9 час старту: 18:40
430 Дзендзелюк Данил 6 20 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 9 час старту: 18:40
431 Зінченко Олексій 6 20 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 9 час старту: 18:40
432 Лебедєв Тимофій 6 20 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 9 час старту: 18:40
433 Сухопара Артур 6 20 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 9 час старту: 18:40
434 Завадський Максим 6 20 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 9 час старту: 18:40
435 Іваненко Іван Вишневе, Київської 6 24 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 10 час старту: 18:50
436 Соломаха Владислав 6 24 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 10 час старту: 18:50
437 Швидкий Тимур 6 24 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 10 час старту: 18:50
438 Вакулін Євгеній Velociraptors 6 24 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 10 час старту: 18:50
439 Курташов Кирило 6 24 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 10 час старту: 18:50
440 Нестеров Іван 6 24 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 10 час старту: 18:50
441 Попович Артем Стріла 6 24 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 10 час старту: 18:50
Зверніть увагу, час закінчення реєестрації останніх заїздв 18:20, тобто старти можуть розпочатися раніше, в проміжку 18:20..18:50!
На змаганнях максимально намагаємося розводити у різні заїзди гонщиків на велосипедах з великою різницею у розмірах 16-20, 20-24 тощо. Якщо в одному заїзді на змаганнях трапляються подібні об'єднання колес, то це враховується при призначенні місць 1-2-3, і в такому випадку деякі "призові" місця можуть бути подвоєними.