SR Sunrour NCX-D MLO майже не працює

Аватар користувача
stakhoviyu
*
Повідомлень: 36
З нами з: 11.9.15 06:56
Стать: чол

SR Sunrour NCX-D MLO майже не працює

Повідомлення stakhoviyu » 25.11.15 18:17

Вітаю. Така проблема - помітив, що зараз, уоли їду на велосипеді, то вилка постійно зжата, десь до половини, і майже не працює. Ніде не можу знайти в інтернеті, які причини і симптоми можуть бути. Вилка ця пружинно-масляна, з механічним лок-аутом. Маю зізнатись, що я до неї ще ні разу не дивився і не обслуговував. Якщо в цьому проблема, то треба замінити масло, почистити там і все?

апд. локаут працює нормально.

Аватар користувача
AlexGer
* * * * *
Повідомлень: 1681
З нами з: 10.3.13 02:05
Стать: чол
Звідки: Киев, Лівобережна

Re: SR Sunrour NCX-D MLO майже не працює

Повідомлення AlexGer » 25.11.15 18:40

Т.е. там в правой ноге гидравлический картридж и механический локаут? Первый раз такое слышу :duma:
Ту должна быть какая-то умная фраза, но будет абыр...

Аватар користувача
qweer
www.velodom.kiev.ua
Повідомлень: 308
З нами з: 26.3.10 19:47
Стать: чол
Звідки: Горловка

Re: SR Sunrour NCX-D MLO майже не працює

Повідомлення qweer » 25.11.15 19:01

stakhoviyu, какой модельный год вашей вилки (ставится штампом на задней части горилы)

На официальном сайте Д-модификация, комплектуется воздушной пружиной. Ну это 2015 года
Ваша возможно, должна быть с пружиной в левой ноге и гидравлическим картриджем с локаутом, регулировкой отскока в правой
Нашлась вот такая характеристика (ВИЛКА SR SUNTOUR NCX-D MLO, 63MM, MECHANICAL LOCKOUT) - соответственно у вас там и масла нет вовсе

Нужно фото

А по поводу плохой работы, есть подозрения на загустевший консистент в башингах, что привело к повышенному трению
Зображення

Аватар користувача
stakhoviyu
*
Повідомлень: 36
З нами з: 11.9.15 06:56
Стать: чол

Re: SR Sunrour NCX-D MLO майже не працює

Повідомлення stakhoviyu » 25.11.15 20:56

Т.е. там в правой ноге гидравлический картридж и механический локаут? Первый раз такое слышу :duma:
еее...ну я не дуже шарю насправді. я думав механічний лок-аут, це коли самому треба на вилці замикати :)

stakhoviyu, какой модельный год вашей вилки (ставится штампом на задней части горилы)
12 рік
На официальном сайте Д-модификация, комплектуется воздушной пружиной. Ну это 2015 года
Ваша возможно, должна быть с пружиной в левой ноге и гидравлическим картриджем с локаутом, регулировкой отскока в правой
Нашлась вот такая характеристика (ВИЛКА SR SUNTOUR NCX-D MLO, 63MM, MECHANICAL LOCKOUT) - соответственно у вас там и масла нет вовсе

Нужно фото

А по поводу плохой работы, есть подозрения на загустевший консистент в башингах, что привело к повышенному трению
Так, я теж знайшов ту інформацію, але в мене точно не повітряна. Я вже навіть не знаю чи вона масляна) Ось фото

Зображення

Аватар користувача
stakhoviyu
*
Повідомлень: 36
З нами з: 11.9.15 06:56
Стать: чол

Re: SR Sunrour NCX-D MLO майже не працює

Повідомлення stakhoviyu » 25.11.15 21:02

ось я її найшов по серійному номеру http://www.srsuntour-cycling.com/bike/f ... -3502.html

Аватар користувача
stakhoviyu
*
Повідомлень: 36
З нами з: 11.9.15 06:56
Стать: чол

Re: SR Sunrour NCX-D MLO майже не працює

Повідомлення stakhoviyu » 25.11.15 23:26

почав розбирати по-троху. так, в мене проста пружинна вилка. всередині штани дуже брудні) в одній із штанин, в лівій, видно якусь білу шайбу, довгу, яка дуже роздовбана і ходить туди-сюди по штанині. завтра розберу повністю, пофотографую

Аватар користувача
stakhoviyu
*
Повідомлень: 36
З нами з: 11.9.15 06:56
Стать: чол

Re: SR Sunrour NCX-D MLO майже не працює

Повідомлення stakhoviyu » 26.11.15 11:51

розібрав я вилку. все ціле, але масло в пружинах мабуть треба поміняти. яким до речі змащувати?

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

Аватар користувача
xbz06ee
* * *
Повідомлень: 225
З нами з: 18.1.10 14:57
Стать: чол
Звідки: https://velodim.kyiv.ua/

Re: SR Sunrour NCX-D MLO майже не працює

Повідомлення xbz06ee » 26.11.15 13:16

Маслом тут особо не поможешь, ни пыльники ни направляющие на это не рассчитаны. Используйте консистентую смазку, желательно как можно более морозоустойчивую. Из дешевых хорошо работает обычный солидол. Очистите внутренности штанов, пыльники и детали локаута, обильно смажьте направляющие внутри штанов (и верхние и нижние) и резиновый отбойник в пружине. Сам отбойник можно заодно укоротить, так как он уменьшает ход вилки. Разница в длине отбойника и самой пружины должна быть равна длине хода вилки минус 1 см, этого достаточно чтобы вилка не стучала при срабатывании на полный ход. Больше с кишками делать нечего, соберите и пользуйтесь. Не забывайте регулярно вытирать излишки смазки с ног и по мере ухудшения работы вилки проводить повторное ТО.

Аватар користувача
stakhoviyu
*
Повідомлень: 36
З нами з: 11.9.15 06:56
Стать: чол

Re: SR Sunrour NCX-D MLO майже не працює

Повідомлення stakhoviyu » 26.11.15 18:26

короче я все в принципі зробив, як ви сказали, але не змастив отбойнік. до речі, він в мене не резиновий, а пластмасовий. біла така штука, на 1, 2 фото. Все склав до купи, правда лок-аут не правильно поставив, тепер навпаки показує, коли замкнуто. Але ефекту немає. Вилка так як і просідала, так і просідає. Чи може так і має ьути? Просто я сідаю на вел, їду і прямо мені щоб вилка вилізла з штанів, треба руль дьоргнути на себе,а тоді вона знов сідає. Чи може просто пружини вже ослабли?

Аватар користувача
xbz06ee
* * *
Повідомлень: 225
З нами з: 18.1.10 14:57
Стать: чол
Звідки: https://velodim.kyiv.ua/

Re: SR Sunrour NCX-D MLO майже не працює

Повідомлення xbz06ee » 26.11.15 19:05

Может и ослабли. Пробег большой у вилки? Каков ваш вес?

Аватар користувача
AlexGer
* * * * *
Повідомлень: 1681
З нами з: 10.3.13 02:05
Стать: чол
Звідки: Киев, Лівобережна

Re: SR Sunrour NCX-D MLO майже не працює

Повідомлення AlexGer » 26.11.15 20:41

"Отбойник" - это эластомерная палка внутри пружины на 3 и 4 фото, выполняет функцию демпфера и антипробоя в самой крайней точке сжатия пружины. А белая пластмаска просто как удлинитель внутренности вилки.
Попросите кого-нибудь помереть ваш сэг, когда вы будете сидеть на веле неподвижно в обычной для вас посадке на веле, тогда уже можно говорить о чем то.
И после смазки такая вилка всегда по началу больше проседает, но это не надолго)
Ту должна быть какая-то умная фраза, но будет абыр...

Аватар користувача
stakhoviyu
*
Повідомлень: 36
З нами з: 11.9.15 06:56
Стать: чол

Re: SR Sunrour NCX-D MLO майже не працює

Повідомлення stakhoviyu » 26.11.15 22:58

пробіг десь 3-4 тисячі,думаю. вага 75.

Ну вилка і до змазки просідала. Не знаю коли зможу поміряти, але можу сказати, що просідає вона десь на 10-15мм.

Аватар користувача
AlexGer
* * * * *
Повідомлень: 1681
З нами з: 10.3.13 02:05
Стать: чол
Звідки: Киев, Лівобережна

Re: SR Sunrour NCX-D MLO майже не працює

Повідомлення AlexGer » 26.11.15 23:26

що просідає вона десь на 10-15мм.
Так это ж норма, почитайте что такое сэг, для чего и сколько его нужно для разных видов катания.
Ту должна быть какая-то умная фраза, но будет абыр...

Аватар користувача
xbz06ee
* * *
Повідомлень: 225
З нами з: 18.1.10 14:57
Стать: чол
Звідки: https://velodim.kyiv.ua/

Re: SR Sunrour NCX-D MLO майже не працює

Повідомлення xbz06ee » 27.11.15 00:14

що просідає вона десь на 10-15мм.
Так это ж норма, почитайте что такое сэг, для чего и сколько его нужно для разных видов катания.
+1
Если работает плавно без рывков и залипаний, то это абсолютно нормально


Повернутись до “Вилки и амортизатори”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей