20.06.2015: Бревет-600 "Центр України", анонс, обсуждение

для справжнiх фанатiв !
Uterr
* *
Повідомлень: 73
З нами з: 2.9.11 21:32
Стать: чол

Re: 20.06.2015: Бревет-600 "Центр України", анонс, обсужден

Повідомлення Uterr » 22.6.15 20:46

Всем спасибо за марафон, организаторам и участникам. Очень жаль что к 600 осталось мало людей - больше людей больше веселья.

было интересно и заметно более сносно, чем было 400, ночевка оказалась полным читом ;) , за сон удалось почти полностью восстановиться и доехать последние 230км.

утрами было холодно, в шортах я замерз, хоть были утепляющие наколенники и налокотники а поверх всего я натянул термофутболку, но от холода стало сводить бедро, при чем даже не сводить, а как-то нудно болеть, как от переохлаждения, от больших усилий сильнее болеть не начинало, поэтому приходилось скидывать передачу и вкручивать на больших оборотах, еще и в страхе отстать от всех, а то потом пилить черти сколько и черти где :). Но вообщем-то доехали без приключений, только у меня был один прокол, и Майкер упал на песке и поцарапался

стоянка, кстати, оказалась просто божественной :) там поставили огромную кемпинговую палатку с двухметровыми потолками и уже заранее положили на пол карематы и одеяла, так что даже кто не передал на стоянку спальники могли комфортно спать. НО! те кто не собирался спать, так и не остались там и поехали дальше, после часового отдыха :)
и ужин и завтрак тоже на стоянке давали классный. удалось поспать с 0 до 5 утра, на удивление выспаться получилось

ПС: чем длиннее бревет, тем меньше фоток!

ППС: я забыл даже хоть узнать, где и когда мне забирать вещи, которые передавал на стоянку :(

Аватар користувача
Miker
* * * * *
Повідомлень: 1366
З нами з: 18.7.10 12:13
Skype: miker_behemoth
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: 20.06.2015: Бревет-600 "Центр України", анонс, обсужден

Повідомлення Miker » 22.6.15 21:10

Вещи там где старт :)
Kyiv Bicycle Club
Он решил жить вечно, а если умереть, то только во время попытки выжить. © Уловка 22.

SRudnicki
*
Повідомлень: 22
З нами з: 7.4.15 19:05
Стать: чол

Re: 20.06.2015: Бревет-600 "Центр України", анонс, обсужден

Повідомлення SRudnicki » 22.6.15 21:31

Насамперед, хочу подякувати організаторам і тим, хто причетний до організації КП 4 і фініша - Денісу, Олександру, Армену, команді на КП 4 команді на фінішу. Дякую за оперативний протокол. Окрема подяка всім, хто мене консультував у Києві по телефону, а супер-подяка Віктору (якщо я не помиляюся з іменем), який мене вивіз на місце фініша. Цей бревет мав для мене велике значення, бо без нього не отримаєш СР. А про це я мріяв з минулого року, після того, як не проїхав 600 у Харкові і два рази не проїхав 400. Тому до 600 готувався - поміняв сідло, протестував стімол і гуарану на тренуваннях, купив дві запасних камери, зарядив батареї, але ... не виключив оновлення і інші служби у телефоні і він здох у Трипіллі, використавши дві батареї. Саша мені пояснив, як їхати, і я як на двухсотці два рази заїхав не туди. На щастя, ВІіктор мене знайшов, я тягнувася за ним і думав про те, куди їхати на 600 і виявилося, що я приїхав за дві хвилини до 20, а якщо врахувати старт на 10 хвилин пізніше (про що я забув), то на 12 хвилин. І без Віктора я б не встиг. От так я проїхав всі бревети майбутнього київського клубу. Це був великий досвід. Буду порядкувати справи і готуватися до наступних поїздок. Наприкінці подяка Жені за консультацію, якого я зустрів на трасі біля Ржицева, викладачам факультету фізичного виховання і спорту ЖДУ імені Івана Франка Лайчуку і Мичці за консультацію з препаратів і тренувань, дякую за консультації на форумі. Дякую також всім учасникам, без них бревету б теж не було. Ніби все важливе написав, а кого забув- заздалегідь вибачаюся.

Аватар користувача
Fobio
* *
Повідомлень: 158
З нами з: 29.3.15 14:53
Skype: bogdan.stasjuk
Стать: чол
Звідки: Киiв

Re: 20.06.2015: Бревет-600 "Центр України", анонс, обсужден

Повідомлення Fobio » 22.6.15 21:40

Крутi звiти! ))

SRudnicki, схоже, що ви були найбiльш пiдготовленим учасником цього заходу. Так тримати! Вiтаю!! )))

Uterr, у вас еще и завтрак был! вот это уровень! )) Кстати, мне холодно было только на старте, а потом ни ночью (ехал до 1:00), ни рано утром (продолжил в 4:30) холода не чувствовал. Может быть из-за усталости и постоянной нагрузки, а может виндстопер и наколенники так хорошо работали ))

Аватар користувача
Provocator
* *
Повідомлень: 65
З нами з: 13.4.14 13:46
Стать: чол
Звідки: Київ, Ірпінь

Re: 20.06.2015: Бревет-600 "Центр України", анонс, обсужден

Повідомлення Provocator » 28.6.15 09:09

У Армена в наметі хтось забув кишеньковий ліхтарик. Мої контакти знають всі учасники.

Uterr
* *
Повідомлень: 73
З нами з: 2.9.11 21:32
Стать: чол

Re: 20.06.2015: Бревет-600 "Центр України", анонс, обсужден

Повідомлення Uterr » 30.6.15 14:09

а есть фотки с 600? =)


Повернутись до “"Веломарафони на 200, 300, 400, 600, 1200+ км"”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей