Враження. Trek Fuel ex 5 2011

Тут можна поспілкуватися на вільні велотеми ХТ VS двопідвіс, SRAM VS Shimano, велоновини, велокартинки і т.і.
Аватар користувача
Fastoff
* *
Повідомлень: 125
З нами з: 16.5.10 08:50
Стать: чол
Звідки: Фастів/Софіївська-Борщагівка

Враження. Trek Fuel ex 5 2011

Повідомлення Fastoff » 16.5.11 12:44

Вчора вдалося відтестувати в повній мірі мій новий Fuel ex 5. Я нарешті зміг поганяти по різним дорогам з різним рельєфом, щоб переконатися в здатності Fuel проходити різні треки. Я вирішив протестити на різнотрековому колі навколо Фастова (~25 км). Десь ~5 км асфальтованими дорогами у межах міста, ~ 10 км лісною дорогою, ~10 лісна дорого з щебенем з безліччю маленьких і великих ямок. З моїх вражень можу сказати, що велосипед виправдовує мої очікування. На ньому дуже легко долаються схили з корінням, камінцями чи просто застигла після дощів глиняна дорога з вузькими треками. Підвіска з амортизатором Fox Float RP-2, як і говорилася попередниками, в цих моделях працює дуже кльово (наче на подушці їдеш :good: ). Особливо відзначу 10 км на покритій щебенем дорозі з безліччю різних ямок (я їх просто не відчув). Зі схилів trek їде дуже впевнено. Найбільше сподобалося, як на ньому легко набирається швидкість на ґрунтових треках. Так, що робота sram 5 мене повністю вдовольнила — передачі перемикалися чітко і швидко, хоча я в більшості випадків користуюсь одною-двома комбінаціями, які найбільш підходять для мене в тій чи іншій місцевості ( не знаю чи це правильно...) Широкий руль допомагав на швидко змінному рельєфі місцевості долати складні повороти і схили. Єдине, що було не в кайф так це їзда по асфальту. І тут проблема якраз не в підвісці — а в покришках, вони занадто кусючі для такого типу доріг, тому швидкість набирати було важкувато і крутити не настільки приємно як на ґрунті. Хоча це не дивно, адже цей велосипед не для таких доріг. Ще однією проблемою для мене був підйом в місті ~12 градусів. Не знаю чи то я після зими маю дуже погану форму чи дійсно з 120 мм спереду це не так просто зробити. В будь-якому випадку я все-таки більше схиляюся до своєї фіз-форми. Тож мої враження про fuel ex 5 цього року дуже позитивні і він дійсно вартий заплачених за нього грошей.
Зображення
Сорі за невдале фото, специфікація вела http://www.trekbikes.com.ua/bikes/2011/ ... _ex_5.html

Аватар користувача
Fastoff
* *
Повідомлень: 125
З нами з: 16.5.10 08:50
Стать: чол
Звідки: Фастів/Софіївська-Борщагівка

Re: Враження. Trek Fuel ex 5 2011

Повідомлення Fastoff » 30.5.11 19:54

Ще пару фоток)
Зображення
Зображення

Аватар користувача
Fastoff
* *
Повідомлень: 125
З нами з: 16.5.10 08:50
Стать: чол
Звідки: Фастів/Софіївська-Борщагівка

Re: Враження. Trek Fuel ex 5 2011

Повідомлення Fastoff » 31.5.11 10:05

Ця стаття є виключно моїми враженнями; і вона ні на що не претендує (я тому і розмістив її в розділі "велотреп"). Я просто висловив свою думку стосовно свого першого катання на ньому, сподіваючись, що людина яка захоче купити такий байк матиме хоча б якусь думку. Бо коли я його купляв не було ні фоток, ні думок стосовно нього (якщо не враховувати один пост на іншому українському форумі і поодинокі думки стосовно цього модельного ряду).

Аватар користувача
Трям
Мауглi
Мауглi
Повідомлень: 24322
З нами з: 19.11.02 17:45
Стать: чол
Звідки: дитина всесвіту

Re: Враження. Trek Fuel ex 5 2011

Повідомлення Трям » 23.9.11 00:18

Можно я просто почищу и кое-кому пообещаю очередной бан за флуд ....
Зображення

Аватар користувача
Колюня
* * *
Повідомлень: 239
З нами з: 12.7.07 14:54
Skype: nick.meleshchenko
Стать: чол
Звідки: Киев, Нивки

Re: Враження. Trek Fuel ex 5 2011

Повідомлення Колюня » 19.3.12 18:46

Есть вопрос к автору темы: сколько весил велосипед в стоковой комплектации? Если не взвешивали, то хотя бы примерно, "на глаз" :). Заранее спасибо.
Paddle or die!

Аватар користувача
Fastoff
* *
Повідомлень: 125
З нами з: 16.5.10 08:50
Стать: чол
Звідки: Фастів/Софіївська-Борщагівка

Re: Враження. Trek Fuel ex 5 2011

Повідомлення Fastoff » 28.3.12 11:38

Есть вопрос к автору темы: сколько весил велосипед в стоковой комплектации? Если не взвешивали, то хотя бы примерно, "на глаз" :). Заранее спасибо.
Якщо чисто на око то десь 13-14 кг

Аватар користувача
Колюня
* * *
Повідомлень: 239
З нами з: 12.7.07 14:54
Skype: nick.meleshchenko
Стать: чол
Звідки: Киев, Нивки

Re: Враження. Trek Fuel ex 5 2011

Повідомлення Колюня » 28.3.12 11:51

спасибо
Paddle or die!


Повернутись до “Вело Теми”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 24 гостей