Сторінка 1 з 1

езда с межпозвонковой грыжей - есть особенности ?

Додано: 5.8.20 20:57
sergiy-Ch
Некоторые врачи рекомендуют при наличии межпозвонковых грыж отказаться не только от бега, но и от велосипеда ...Только пешком ...и только - на кладбище :) Ясно дело, что мы туда не торопимся ...да и КОРОНАВИРУС не пускает ...но ...если посадка низкая и шлем утяжеляет голову - то при шейных экструзиях это уже не безопасно - они будут только прогрессировать! Отказаться от МТБ и шоссейника и пересесть на чоппер ?

Re: езда с межпозвонковой грыжей - есть особенности ?

Додано: 5.8.20 22:57
willrain
при наличии межпозвонковых грыж...

... Отказаться от МТБ и шоссейника и пересесть на чоппер ?
Пофиг, езжу.

Re: езда с межпозвонковой грыжей - есть особенности ?

Додано: 7.8.20 11:20
Checkpoint
Еще давно лекари напророчили мне межпозвоночную грыжу и смещения двух позвонков, после этого со стрита и дёрта перешел на КК, был период, что не мог нагнуться даже комп включить.
Все лекари 50/50 говорили операбельное лечение / неоперабельное лечение за много денег.
Сначала нашел просто массажиста по спортивному массажу, ненадолго, но становилось лучше. Затем еще парочку массажистов, в основном по объявлениям, когда переехал в Киев. То же самое, хватало ненадолго.
Затем нашел очень хорошего массажиста-мануальщика, сеанс дорогой и порой не всегда есть возможность выдержать его мучения, но после его посещения больше, чем на полгода забываю о проблемах со спиной, хоть и нагрузки даю постоянно и круглогодично, вело, мотоэндуро, горные лыжи.
Так что рекомендую найти хорошего (желательно по рекомендациям, а не по объявлению) массажиста-мануальщика.

p.s. как определить что массажист хороший? просто! массажист во время сеанса должен не гладить, а причинять боль и страдания, а после сеанса должна быть крепатура и ощущение, что тебя побили палками :D

Re: езда с межпозвонковой грыжей - есть особенности ?

Додано: 7.8.20 12:24
Varyat
p.s. как определить что массажист хороший? просто! массажист во время сеанса должен не гладить, а причинять боль и страдания, а после сеанса должна быть крепатура и ощущение, что тебя побили палками :D
Якщо автоматично перенести це на мою стоматологію, то навіть не уявляю, як мені прийдеться мучити людей, щоб вони відчули ефективність мого лікування :o .

По темі: зубний технік, який зі мною працював свого часу, мав схожу проблему з грижами. Також готували на операцію. Поміг Касьян (мало хто не чув його імені, і не тільки в Кобеляках). Проблема знялася повністю, операція не знадобилася. На жаль, Касьян уже помер. Зараз тим же займаються його діти. Але не можу сказати, наскільки ефективно... Все таки Касьян був природнім талантом, а вони - просто научені спеціалісти.

Re: езда с межпозвонковой грыжей - есть особенности ?

Додано: 7.8.20 12:28
Malder Fox
Шлем утяжеляет голову? У Вас на голове пенопласт или бронепластины? Велошлем никак не влияет на грыжи! Укрепляйте спину и шею!

Re: езда с межпозвонковой грыжей - есть особенности ?

Додано: 7.8.20 12:53
sergiy-Ch
Поднял вынос руля на своем МТБ - посадка приблизилась к вертикали...Стало легче ...хотя из-за роста парусности потерял в скорости ....Да ...шею начал тренировать по Шишонину (видео на Ютьюб)...посмотрим через месяц на результат...Ну и перестал делать Сарвангасану (стойка на голове) с поддержкой руками...
Вот еще рекомендуют тракции - вытягивание шейных позвонков - полотенцем или висами вниз головой....Но - это спорная техника (судя по Интернету)...

Re: езда с межпозвонковой грыжей - есть особенности ?

Додано: 20.10.20 10:36
EvGaS
«..хотя из-за роста парусности потерял в скорости»
- спробуйте змінити кермо на якесь з можливістю різних хватів, для різних обставин, коли просто розслаблено покотитись чи підтопити треба.

По хребцям — майже вертикальна «круйзерсько-дорожня» посадка найбільш розвантажує спину у природнє положення. Але мінус — при налітанні на перепони йдуть дуже сильні удари через п’яту точку (вірніш, йде інший вектор удару вздовж хребців і білье перенесення ваги на заднє колесо від якого й сильніш лупає в сидіння при перепоні). !!! Можна і здоровим травмуватися. !!!

Амортизація по велу — широка задня покришка з великим обсягом повітря і не дубово-товстими бортами, м’яким складом гуми і високим протектором — шипами, чи підкладкою антипроколу. Але зазвичай якраз антипрокольні (саме з прокладкою гуми а не кевлару) й дубовіші через те що роблять товсті боковини. Т.З. «баллуни» — якраз зараз модні, це товсті сліки-бублики для комфорту.
обід у півтора теж грає і з’їдає кінетику, як його б не ненавиділи й хаяли — вбирає багато попри свою ніжність
матеріал рами, наявність заднього підвісу — теж бережуть п’яту точку, якщо вел зі сталі, її сплавів чи пластмасово-карбоноволоконний.
- дешевий варіант — аморт у підсиділі, найдешевш пружина, дорожч — ромбовидний аморт чи U - образна пружина, розробка наших інженерів що стала популярною у китайців.
Останній найдешевший варіант убереження спини — сідло штибу зі старої України, або ж зараз Люксової — це так званий «диван» (але який слід диван) з опорами на 3 точки з можливістю перекочування в сідлі вздовж (щоб не затікало при довгому сидінні у кілька годин) і підпружинений. Але — дивани хають бо вони орієнтовані на вертикальну посадку, і при використанні в витягнутому спортивному положенні передавлюють передню третю точку опору — пах, ну або ж з сідла виковзувати заваленого наперед. Тому й для популярних нині гірняковоподібних велів зара найбільш використовують сідла на дві опори на тазових кістках, без можливості «перекочування» у ньому настільки, наскільки в т.з. «диванах», які знову ж — зазнали дурної слави через використання на псевдоспортивних велах у позі зю не за призначенням.

Науково продивіться де можливо зробити собі амортизацію ззаду у велі (точно не з амовилкою і передом мудрити) без радикального псування ходових характеристик (менша жорсткість зазвичай втрати ефективності пересування бо від педалі до асфальту менш доходить) і бережіть здоров’я.

Re: езда с межпозвонковой грыжей - есть особенности ?

Додано: 20.10.20 11:33
Checkpoint
врачи рекомендуют при наличии межпозвонковых грыж
Можно поинтересоваться кто вам такой диагноз поставил?
Или сами себе придумали?