10.06.2017 (R) Поміщицькі садиби. Пирятин та околиці.

Велосипед це не просто засіб пересування. Велотуризм та велопоходи вихідного дня дозволяють нам зміцнити здоров'я і заглянути за обрій ...змінити життя.
Аватар користувача
FoxteR
* * * *
Повідомлень: 692
З нами з: 20.5.11 21:54
Skype: FoxteR100
Стать: чол
Звідки: Харьковский м-в

Re: 10.06.2017 (R) Поміщицькі садиби. Пирятин та околиці.

Повідомлення FoxteR » 10.6.17 21:04

Отлично катнули, всем спасибо, оргу отдельное;)
Есть много мест, мой друг Горацио, что и не снились нашим мудрецам...

Аватар користувача
Sport_dvizh
*
Повідомлень: 42
З нами з: 10.7.16 08:56
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: 10.06.2017 (R) Поміщицькі садиби. Пирятин та околиці.

Повідомлення Sport_dvizh » 11.6.17 07:27

:Yahoo!: Всім дякую)

Аватар користувача
Оля-ля :)
абориген
абориген
Повідомлень: 5667
З нами з: 21.7.06 11:06
Звідки: Ukraine

Re: 10.06.2017 (R) Поміщицькі садиби. Пирятин та околиці.

Повідомлення Оля-ля :) » 11.6.17 13:42

Чудові пригоди для тих, хто рано встає почались із Дарницького вокзалу. Розібравшись із місцями в електричці, ми швиденько дістались станції "Черняхівська", на якій FoxteR розраховував попити каву, а я - з'їсти круасан :p . Але там була пустош і окрім занедбаного туалету та платформ, які до речі, були повністю розібрані, нічого подібного не було.
Зображення
Вирушивши по дорозі, розповідаю хлопцям, що нам дуже повезло і сьогодні буде попутний вітер... але у всіх виникають сумніви, бо їдемо проти вітру, а отже, тут два варіанти - або гісметео брехав, або їдемо не у той бік. Виявилось, що гісметео казав правду :D
Оминувши Черняхівку прямуємо до лінії треку. Відновивши рух у правильному напрямку, заїжджаємо до Сулимівки, де оглядаємо будівлю клубу, стару церкву та монументальні залишки радянської зброї.
Зображення
Сонце яскраво поблискує над нами, вітер попутний, покришки шубуршать асфальтом... Чудовий початок суботнього дня, після вдалого робочого тижня. :Yahoo!:
Зображення
Тримаємо темп 20-23, щоб добре розігріти м'язи та не сильно убивати ноги. Лозовий яр - Лемешівка з ярмаркою та чоловіком, що фанатіє Tour de France - Смотрики із чудовим міні-супермаркетом та підробними батончиками :crazy:
Зображення
Грунтові дороги полями до Березової Рудки добре нас розігріли та наситили легені киснем. Дуже багато зелені, прибитий зливою пил, свіженька травичка довкола - ось заради чого треба пертись в таку рань подалі від міста! :yes
Зображення
Зображення
Поховальниця родини Закревських як завжди на місці, не змінилася за 8 років, так само розташована своїми гранями по сторонах світу, це я перевірила за допомогою компасу.Зображення
Зображення
У містечку Березова Рудка, окрім кам'яниці ще є дуже величний парк закладений родиною Закревських ще у 18 столітті. Тут ростуть понад 40 видів дерев та дуб, якому вже виповнилося 600 років. Це місце тричі відвідував Тарас Шевченко, відпочиваючи на Полтавщині. Детальніше про парк можна прочитати >>тут<<
У парку розташована Навчальна пасіка місцевого аграрного коледжу:
Зображення
Зображення
Подальші ґрунти внесли в наш відпочинок трошки несподіванки, оскільки не вся вода після зливи ще випарувалась, то кожен знайшов свою грязюку :mosking:
Зображення
Зображення
Зображення
і вона була настільки прилипуча, що навіть п'ять відер води не змогли відмити байк FoxteRa.
Зображення
Між Калиновим Мостом та Замостищем є чудовий асфальт в глибині лісу, де сталась дивна річ. По-перше там стоїть закинута п'ятиповерхівка з червоної цегли, в якій деінде живуть дивні люди.
Зображення
А по-друге, поки я фотографувала п'ятиповерхівку, - зникли чотири чоловіки з велосипедами. В одну мить - раз і ніде немає. Як наче містичним рухом, хтось їх від мене заховав. Коли ж почала наздоганяти їх дорогою, яка звивалась на горизонті та не проглядалась далі 200 метрів, то ніяк не могла зрозуміти що відбулося за мить. Коли запитала у місцевої жінки з дитиною, чи та бачила таких як я, у формі і отримала заперечну відповідь, зрозуміла, щось сталось у лісі. Розвернувшись у зворотньому напрямі через мить почула дзвінок телефону, у трубці якого мене запитали, де я зникла. Отже, хлопці просто закотили за дім, який я фотографувала, але моя багата уява розіграла зі мною історію таємного зникнення групи велосипедистів :superstition
Але ж ні, ось вони, мої супутники! :friends:
Віталій
Зображення
Олександр
Зображення
Дмитро
Зображення
і Олександр
Зображення
веселі та сміливі учасники Пирятинських пригод :mosking:

У Пирятині височіє кам'яний собор - взірець українського бароко XVIII—XIX століть; найцінніша історико-архітектурна і релігійна пам'ятка міста. Зведений у Пирятині в 1781 році на замовлення полкового осавула А. М. Ільченка і нині є діючим храмом.
Зображення
Побачили гарну будівлю 1914 року, в якій розташована місцева школа.
Зображення
а також, відому башту та місце зйомок радянського фільму "Королева бензоколонки"
Зображення
Зображення
Неподалік Пирятина біля села Велика Круча, є пивоварня та крамниця сувенірів, до яких ми завітали та радимо завітати іншим :good:
Зображення
Зображення
Приємний господар сфотографував нас на згадку, ми перемацали усі сувеніри, передивились ціни та пішли дегустувати пиво :mosking:
Зображення
Зображення
Зображення
Оскільки часу залишалось обмаль, то вибравши оптимальний маршрут, ми попрямували до станції Гребінки другорядними дорогами із гарним асфальтом через селище Почаївка. Проїжджаючи селом та побачивши назви на табличках Ульянівка, трошки занепокоїлась напрямком руху, але згадала про декомунізацію й знайшла відповідь на свої запитання. Рухались ми у правильний бік, рухались швидко і тут вже мої супутники розкрили увесь потенціал розігрітих м'язів. Швидкість понад 30 км/годину, без зупинок, граючись у сидіння на колесі. Дістались Гребінок за 10 хвилин до відправлення електрички. Встигли )
Розташували велосипеди, розсілися та розслабились. Вважаю, що гарно прокатили тамтешніми дорогами, надихались чистого повітря, розвантажили мізки для майбутнього вдалого робочого тижня :D
Зображення
Усім красно дякую. Чекаю у наступних поїздках!
Фото повторили: (8 років - тривалий час...)
Зображення
Фото тут: АЛЬБОМ
The grand essentials of happiness are: something to do, something to love, and something to hope for. Chalmers
Odometr: since 2006 for 2017 = 24.467km; in 2018=1025km

Аватар користувача
teflon
* *
Повідомлень: 66
З нами з: 4.2.15 12:16
Стать: чол
Звідки: internet

Re: 10.06.2017 (R) Поміщицькі садиби. Пирятин та околиці.

Повідомлення teflon » 12.6.17 09:22

Дякую за покатеньку, буде дуже цікаво!
--
Pings <1 ms, Unlimited Transfer, Lowest Price: http://localhost/


Повернутись до “Покатушки ( покатеньки)”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей